Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

IP TV kanal listesi usb ile yükleme resimli anlatım.

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
s a arkadaşlar benim cihaz da ip tv var fakat sadece elle gire biliyorum usb ile girdiğimde hiçbir dosyayı kobul etmiyor ve elle girdiğim link enfazla 30 saniye izliye biliyorum sonra kesiliyor bu diğer linklerdede yapıyor acaba sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim . teşekkürler

Menü + Eğlence + iptv menüsüne gel

İptv menüsüne girdikten sonra kanal eklemek için kumandamızda bulunan yeşil tuş'a basıyoruz.
Açılan pencerede karşımıza iki seçenek çıkacak. ( "Manuel" ve "USB" )

Usb belleğimizdeki "iptv txt" (iptv kanal listesi) dosyasını yüklemek için "usb" seçeneğini seçin.

Usb seçeneğini seçince, "iptv txt" dosyamızda yüklü olan kanal sayısını ve kanalların yüklendiğini belirten bir pencere açılır.

Evet deyip bu pencereyi kapatıyoruz.

İptv menüsüne dosyamızdaki kanallar yüklendi.

Kanal listemizden izlemek istediğimiz kanalın üzerine gelip "ok" tuşuna basıyoruz, kanalda yayın var ise bir süre sonra görüntü ve ses ekranımıza geliyor.

Seçilen kanalı tam ekran yapmak için kumandamızdan kırmızı tuş'a basarak tam ekrnda izleyebiliriz.

Ekteki dosyayı usb belleğinize kopyalayıp, iptv menüsünde, kanal ekleme adımında usb seçeneği ile cihazınıza ekleyebilirsiniz.

buda sana dosya

xxdx

0
Üye
12 Kas 2012
14
0
1
sayın şanpiyon arkadaşım tamamdır yükledim adresleri eline sağlık teşekkürler .

Birde ön izleme ekranı sorunu var bu ekranı kırmızıyla tam ekran yapıyorum ama 20 yada 30sny sonra kapanıyor eski haline dönüyor bu ekran uzunsüre tam olarak kalmazmı bir ayarı varmı.

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
sayın şanpiyon arkadaşım tamamdır yükledim adresleri eline sağlık teşekkürler .

Birde ön izleme ekranı sorunu var bu ekranı kırmızıyla tam ekran yapıyorum ama 20 yada 30sny sonra kapanıyor eski haline dönüyor bu ekran uzunsüre tam olarak kalmazmı bir ayarı varmı.

Merhaba yayının 30sn. sonra sonlanması yazılımsal bir hata her iptv adresinde yapmıyor bu hatayı, benim gördüğüm ilgili kanalın satırında "m3u" terimi geçiyorsa bu sorunu yapıyor ve yayın 30sn. sonra sonlanıyor.

30 Ara 2012
54
0
6
adaşlar iptv dip tv traş enkral iptv adresinede gitseniz boş yapa biliyorsanız veptv yapında adamgibi yayın izleyek boş ugraşmayın en iyisi 3 günden fazla düzgün çalışmıyor ben sebebini söyleyim bizim cihazlarımızda vlc player olmadıgı için düzgün çalışmıyo aynı adresleri pc on numara çalışıyor neden çünkü program ancak vlc ile düzgün çalışıyor boş adres peşinde koşmayın

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
http://cs507619v4.vk.me/u208827033/v...0b80ae.360.mp4

Hızlı ve öfkeli 6 türkçe alt yazılı. 18500hd+ plus'ta denedim çalışıyor.

Dosyadaki venüs tv +18 yayınlar içermektedir!

pwsp9.jpg

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Dosyadaki adresler artık çalışmıyor, yenilerini eklemeye çalışırım. aşağıdaki adresi elle yada mevcut dosyaya ilave edip (çalışıp/çalışmadığını) deneyerek sonucu yazarsanız sevinirim.

Dikkat venus tv +18 yayınlar içermektedir, istenmeyen durumların yaşanmaması adına bilgilerinize.

Dosya eklendi, özellikle listedeki test başlıklı olanı deneyip sonucu yazın lütfen.

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Güncel iptv dosyası, Atv, show, star gibi yerli kanallar ve belgesel kanalları mevcut.

Son düzenleme:
30 Ara 2012
54
0
6
sayın ustam ellerine saglık 10 numara olmuş bir kaçtanesi çalışmıyor venüs diskovari gibi kanalar çalışmıyor ustam bunların yerine idman tv ve azerbaycan tv eklersen daha süper olur tüm kanallar sorunsuz çalışmaktadır özelikle idman tv yi bekliyoruz saygılar ustam 47 kanal gözüküyor

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
idmantv denk gelirse paylaşırım. ama ne kadar gideceği belli olmuyor, kanal sayısı 50 ile sınırlı bu yüzden daha fazla ekleyemedim dosyaya.

Son düzenleme: