Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

iptv ve ccam yüklenmiyor

vitamin

0
Üye
26 Şub 2017
169
31
28
44
İZMİR / YEŞİLDERE
www.bynovita.com
cihazım zun süredir kullanıyorum ccam dosya ve iptv dosyası defalerca yükledim son yazılımdayım iptv dosyama yeni iptv adresleri eklemek istedim yüklemek istedim cihaz yükleyniyor bekleyin diyor cihaz dondu

cihazı sıfırlamak istedim fabrik ayarları 4şık yap diyorum sıfırlamıyor işlem yapılıyor diyor kalıyor neyse hadi boot modunda son yazıllımı tekrar attım ama yine iptv ve ccam dosyamı cihaza bir türlü atamadım

aynı satırları arkdaşım yukledı kendi cihazına yüklendi

peki cihaz fabrika ayarlarında 4 satır ve server bilgilerini sıfırlamayı yapmıyor bekleyin diyor kalıyor onu neden yapar

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,520
22,577
113
Adana
cihazım zun süredir kullanıyorum ccam dosya ve iptv dosyası defalerca yükledim son yazılımdayım iptv dosyama yeni iptv adresleri eklemek istedim yüklemek istedim cihaz yükleyniyor bekleyin diyor cihaz dondu

cihazı sıfırlamak istedim fabrik ayarları 4şık yap diyorum sıfırlamıyor işlem yapılıyor diyor kalıyor neyse hadi boot modunda son yazıllımı tekrar attım ama yine iptv ve ccam dosyamı cihaza bir türlü atamadım

aynı satırları arkdaşım yukledı kendi cihazına yüklendi

peki cihaz fabrika ayarlarında 4 satır ve server bilgilerini sıfırlamayı yapmıyor bekleyin diyor kalıyor onu neden yapar

Fabrika ayarlarından 4 Bölümün Tümünü Birden Sil Yerine ... Tek Tek Sil Yapıp Daha Sonra 4 Bölümün Tümünü Sil Yapmayı Bir Deneyin.....