Neler yeni

joker uygulamasına iptv nasıl yüklenir

esscape

New member
Üye
Ne yaptıysam joker uygulamasına iptv yükleyemiyorum. Port kullancı adı şifre herşeyi doğru yazıyorum ama sonunda bağlantı kurulamıyor diyor. Bir kaç farklı iptv listesini denedim hepsindede aynı sorun var. Bi yerde yanlış yapıyorum dicem ama ilk defa yaptığım bişey de değil. Joker uygulamasında mı bir sıkıntı var acaba. Yada başka türlü nasıl yükleyebilirim. usb den .cfg uzantılı dosya şeklinde yüklenebiliyormuş. elimdeki listeyi (kullanıcı adı parola vs) nasıl bu formata getirebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

yanlizkurt34

Member
Üye
Ne yaptıysam joker uygulamasına iptv yükleyemiyorum. Port kullancı adı şifre herşeyi doğru yazıyorum ama sonunda bağlantı kurulamıyor diyor. Bir kaç farklı iptv listesini denedim hepsindede aynı sorun var. Bi yerde yanlış yapıyorum dicem ama ilk defa yaptığım bişey de değil. Joker uygulamasında mı bir sıkıntı var acaba. Yada başka türlü nasıl yükleyebilirim. usb den .cfg uzantılı dosya şeklinde yüklenebiliyormuş. elimdeki listeyi (kullanıcı adı parola vs) nasıl bu formata getirebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ortada gezen m3u linklerimi deniyorsunuz yoksa parali aldiniz link mi

esscape

New member
Üye
Ortada gezen m3u linklerimi deniyorsunuz yoksa parali aldiniz link mi
Paralı aldığım liste var. ama normal şartlarda free liste bile olsa en azından listelerin yüklenmesi lazım çalışmasa bile.
Kendi listemi yükleyemediğim için başka liste denedim acaba benim listenin serverdamı sorun var diye. Hangisi olursa olsun bağlantı kurulamıyor diyor.

Dostojewky

Member
Üye
Uzun zamandır bu problem var.Konu sadece joker bağlantı sorunu değil.Aynı anda hava durumu, youtube gibi ınternet üzerinden çalışan birimler de çalışmıyor.Cihazda wifi var görünüyor ama bağlantıyi kuramıyor. Bazen reset atıyorum.tekrar bağlanıyorum oluyor.Ama cihazın canı isterse oluyor şaka değil aynen böyle ve sinir bozucu.haftalardır buralarda yırtındım ama next arge biriminden cevap yok.Muhtelen baska bir cihaz alacağım.

v63

New member
Üye
Next 2000 HD fta kullanıyorum cihazın Mac adresini nasıl öğrenebilirim

chaplin

New member
Üye
Bugün çok rezil cihaz gerçekten..ip tv sürekli donuyor youtube zaten felç..aldığıma pişman oldum bu cihazı.
Ancak uydu yayınları izlenir başka bişey olmaz.

chaplin

New member
Üye
Uzun zamandır bu problem var.Konu sadece joker bağlantı sorunu değil.Aynı anda hava durumu, youtube gibi ınternet üzerinden çalışan birimler de çalışmıyor.Cihazda wifi var görünüyor ama bağlantıyi kuramıyor. Bazen reset atıyorum.tekrar bağlanıyorum oluyor.Ama cihazın canı isterse oluyor şaka değil aynen böyle ve sinir bozucu.haftalardır buralarda yırtındım ama next arge biriminden cevap yok.Muhtelen baska bir cihaz alacağım.
cihazın donanımı yeterli değil sanırım bu uygulamlar için..keşke 2000 cx modelini alsaymışım bu sorunları yaşamazdım belki.

esscape

New member
Üye
Aynen katılıyorum. Wifi performansı yeterli değil zaten. Çok takılmalar oluyor. Kumanda da bile çocuk yada anne favori bölümü çalışmıyor artık. Bi kaç haftadır youtube sorunu vardı. Son güncelleme ile düzeltmişler ama bu kez de videoların süreleri görünmüyor. Birini düzeltirken başka bi yerini bozuyorlar.

Son düzenleme:

kemal engin

New member
Üye
arkadaslar yeni guncellemwden sonra joker yapiliyor lutfen bekleyin diyor oyle kaliyor... ucretli ip var ama yuklemek icin acilmiyor

tomyblack

Well-known member
Üye
x panel olusturma simdilerde joker her neyse ayni sey. detayli anlatimlar var.
ornegin
http://portal.guzeliptv.com:8000/get.php?username=metiner&password=metiner1234&type=m3u bu calismayan bir ling bunu soyle yapiyor usb ye koyuyorsunuz

X: portal.guzeliptv.com 8000 metiner metiner1234
X: ------------------------- ----- ------- -----------------
X: ------------------------- -------- -------- ------------- gibi gibi
bu sekilde 10 adet x panel olusturabilirsiniz.
satir araliklarinda bir bosluk var. bunlari not defteri ile cfg dosyasi seklinde yapiniz. kolay gelsin.

mtetik

Member
Üye
arkadaslar yeni guncellemwden sonra joker yapiliyor lutfen bekleyin diyor oyle kaliyor... ucretli ip var ama yuklemek icin acilmiyor
Aynen bende de joker lütfen bekleyin diyor açılmıyor diyor cihazı k aspatıp acıyorum öylece normal kanallara giriyorum ne yapmamız gerek bilen varmı

tomyblack

Well-known member
Üye
Aynen bende de joker lütfen bekleyin diyor açılmıyor diyor cihazı k aspatıp acıyorum öylece normal kanallara giriyorum ne yapmamız gerek bilen varmı
benim anlamadigim hic yorumlara bakmadan ayni sorundan mustarip yuzlerce uyenin derdini okumadan direk ayni dertdi anlatmaya calismissiniz yukarida belirttim her deneme surumu hemen yuklemeyiniz ana yazilima donun olsun bitsin bir ust yoruma bakiniz.

DOST_6080

Well-known member
Üye
sorunsuz izleyeceğiniz yazılım istiyorsanız (iptv seyretmek istiyorsanız eski yazılımlara bakın) evet sattım kurtuldum illaki yeni yazılım diyerek tutturmayın en iyi yazılım TARİHİ YENİ olan degildir kullanışlı olandır.Next 2000-HD V1.795 Yazılımı.08.07.2019.yazılımı eskide olsa sorunsuz olanlardan

Nero38

New member
Üye
x panel olusturma simdilerde joker her neyse ayni sey. detayli anlatimlar var.
ornegin
http://portal.guzeliptv.com:8000/get.php?username=metiner&password=metiner1234&type=m3u bu calismayan bir ling bunu soyle yapiyor usb ye koyuyorsunuz

X: portal.guzeliptv.com 8000 metiner metiner1234
X: ------------------------- ----- ------- -----------------
X: ------------------------- -------- -------- ------------- gibi gibi
bu sekilde 10 adet x panel olusturabilirsiniz.
satir araliklarinda bir bosluk var. bunlari not defteri ile cfg dosyasi seklinde yapiniz. kolay gelsin.
m3u olarak joker e atamıyoruz doğrumu anladım?