Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kanal donmasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Nextstar ye-18000 hd cx modelinde şifreyi çözüyor 30 saniye sonra donarak şifreli diyor.kanal değistirince tekrar çözüyor yine 30 saniye sonra donarak sifreleniyor acaba sebebi nedir bilen varsa cevap yazarsa sevinirim.

nuricim

0
Üye
16 Şub 2015
4
0
1
next minix hd cool inview de aynı şekilde donuyor bütün şifreli kanallarda 10-15 saniyede şifreye giriyor ,kanal değiştirildiğinde tekrar düzeliyor sonra yine donuyor.

yuksel40

0
Üye
9 Tem 2015
31
1
8
alıcım next ye-18500 hd plus
aynı sorun ben de var çözümü olan var mı arkadaşlar!

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
FreeShare ile ilgili kanallar ise bahsettiğiniz konu, freesharede açılan kanalların yükseltilmesinden sonra cihazlarda çakışma olduğu ve yazılım fixlemesi yapılarak bu durumun giderileceği bilgisini aldım.

Bunun dışındaki hangi kanallarda sorun yaşıdığınızı bildirirseniz bizde çakışma nedenlerine bakabiliriz belki EMU ile çakışan paketler vardır ?

arasaslan

0
Üye
6 Tem 2013
1
0
1
Usta cihazım next 18500 plus aynı sorunlar bendede mevcut.kanalların(paylaşımla açılan kanalların hepsi) 15 saniye sonra hepsi donuyor.fabrika ayarlarına dönüp son yazılımı tekrar yükledim. ama sorun devam ediyor.şimdiden iyi çalışmalar dilerim...

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Nextstar ye-18000 hd cx EMU ile izlediğim kanallar srg Swiss paketi onlar takılmiyor share ile izlediğim kanallar takilmazken srg Swiss paketi takılıyordu.

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
FreeShare ile ilgili kanallar ise bahsettiğiniz konu, freesharede açılan kanalların yükseltilmesinden sonra cihazlarda çakışma olduğu ve yazılım fixlemesi yapılarak bu durumun giderileceği bilgisini aldım.

Bunun dışındaki hangi kanallarda sorun yaşıdığınızı bildirirseniz bizde çakışma nedenlerine bakabiliriz belki EMU ile çakışan paketler vardır ?

ustam free server ile açılan tüm kanallar 15,20 saniye sonra şifreye giriyor kanal değiştirip geri gelince açıyor sonra tekrar şifreye giriyor cihazım next minix hd mavi

nextcabral

0
Üye
9 Eki 2015
61
0
6
izmir bayraklı
nextstar 18000 hd cx modelinde, cccam yaptığımız zaman, cihaz 20 saniye güzel güzel şifreli kanalları gösteriyor, sonra ekran donup kanal şifreli ibaresi çıkıyor. bir kanal ileriye veya geriye gelip aynı kanal üzerine tekrar gelince 20 saniye daha açıyor sonra tekrar şifreye giriyor.
bu durum cccam yapılan kanallarda oluyor. diğer kanallar da sorun yok. ben wifi yi cihazdan çıkardım, çünkü wifi takılı olunca elim durmuyor, kanallara kumanda ile sürekli bakıyorum acaba açar mı diye,tık yok. wifi yi çıkardım rahatladım.

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
ustam free server ile açılan tüm kanallar 15,20 saniye sonra şifreye giriyor Kanal değiştirip geri gelince açıyor sonra tekrar şifreye giriyor cihazım nextstar ye-18000 hd cx ne zaman düzelecek bilen varmi.

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Karbon kardes çözüm varsa ne zaman cozulecegi söylensin yoksa herkez çaresine baksın karalama yazılar yazılmasın haklısın.

cursed1907

0
Üye
17 Eyl 2015
15
1
3
Herkes sanirim bir onceki sayfayi ya da yorumlari okumadan ayni sorunu yazmis. Ayni sorun bende de var, next minix hd cool cihazim sifreleri 5-6 saniye cozdukten sonra donma yapiyor sifreye geciyor. Bu isten anlayan bir arkadasa sordugumda cihazlarin isletim sisteminin freesharelari suan icin kaldirmadigini soylemisti bu sebepten donma yaptigini soylemisti. Peki donmayan modellerden izleyenler var mi suan? Modelleriyle birlikte yazabilirler mi sorunsuz calistigini.

nextcabral

0
Üye
9 Eki 2015
61
0
6
izmir bayraklı
nextstar 18000 hd cx modeli, cccam düzenli çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için 2014 yazılımlarını cihaza yükledim,sonuç aynı,yaklaşık 20 saniye sonra sadece cccam ile açılan kanallar şifreye giriyor,kanaldan bir ileri yapıp başka bir cccam ile açılan kanala gelince bir 20 saniye daha gösteriyor,tekrar eski kanala gelince onuda 20 saniye gösteriyor.
bende çareyi wifi yi çıkarmakla buldum,rahatladım.

salhurde

0
Üye
2 Tem 2012
26
17
13
biraz geç oldu ama yinede cevap alamayan arkadaş varsa söyleyeyim; cihaz machina 3d tek tuner donma sorununu ne önceki günlerde nede şu an yaşamıyorum. bilgilerinize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...