Neler yeni

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

zafer3801

Active member
Üye
bütün ustalarımızın ve arkadaşların bayramını en derin saygılarımla kutlar bayramların hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

tomyblack

Well-known member
Üye
Gurbetci olup vatanindan, sevdiklerinden ayri gecen bu kacinci bayramim sayamiyorum, bayramlari huzur ve mutluluk icerisinde aile ortaminin yasandigi yerlerde kutlamak cok guzel olur, ben boyle bayramlari ozledim, iste bu ozlenilen huzur dolu bayramlari yasamanizi temenni eder, omrunuzun bayram havasinda gecmesini dilerim. Fransadan Ulkemize ve tum gurbetcilere selamlar.
Sevdim seni cicek cicek bu sevda hic bitmeyecek guzel ulkemin guzel insanlarina en icten sevgi ve selamlar.

Son düzenleme:

hasan55

Active member
Üye
Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği günlerdir. Bayramlar insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

f12

Özel Üye
Özel Üye
Sevdiklerinizle sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram dilerim. Kurban Bayramınız Mübarek olsun.

cafi

Özel Üye
Özel Üye
Gurbetci olup vatanindan, sevdiklerinden ayri gecen bu kacinci bayramim sayamiyorum, bayramlari huzur ve mutluluk icerisinde aile ortaminin yasandigi yerlerde kutlamak cok guzel olur, ben boyle bayramlari ozledim, iste bu ozlenilen huzur dolu bayramlari yasamanizi temenni eder, omrunuzun bayram havasinda gecmesini dilerim. Fransadan Ulkemize ve tum gurbetcilere selamlar.
duygusal bir bayram mesajı yazmışınız sizede türkiyeden selamlar