Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Lütfen yardımcı olun.Next Minix HD Amigo kablolu internet sıkıntısı

tayfunyaa

New member
Üye
14 Şub 2021
3
1
3
Next Minix HD Amigo ip tv bağlanmak için kablolu internete bağlanmaya çalışıyorum fakat bağlanamıyorum.İnternette hiç bir sıkıntı yok.Ekranda "İnternet bağlantınızı kontrol edin." yazıyor.Wi-fi ile televizyona zaten bağlanamıyor.

krml

New member
Üye
31 Ocak 2021
8
1
3
ethernet girişi arızalıdır yada ayarlardan bağlantı tipini değiştirmen gerekiyor olabilir
Not: o cihazla nasıl bir iptv izlemeyi düşünüyorsun onuda anlamadım ama

tayfunyaa

New member
Üye
14 Şub 2021
3
1
3
ethernet girişi arızalıdır yada ayarlardan bağlantı tipini değiştirmen gerekiyor olabilir
Not: o cihazla nasıl bir iptv izlemeyi düşünüyorsun onuda anlamadım ama
İlla ip tv değil.youtube bağlanmakta olabilir.Daha önceden izleyebiliyordum.Bayadır ilgilenmiyordum ama malum hava şartları,Corona,yasaklar,kendime uğraş arıyorum :) Wi-fi görmüyordu.Şimdi görebiliyor fakat hâlâ bağlantınızı kontrol edin diyor.

krml

New member
Üye
31 Ocak 2021
8
1
3
dediğim gibi girişlerde sorun olabilir yada ayarlarında ayrıca bu saatten sonra o cihazda internet bağlantısı olsada söylediğiniz şeylerin çalışacağını sanmıyorum

Maverick

New member
Üye
17 Haz 2020
17
19
3
İlla ip tv değil.youtube bağlanmakta olabilir.Daha önceden izleyebiliyordum.Bayadır ilgilenmiyordum ama malum hava şartları,Corona,yasaklar,kendime uğraş arıyorum :) Wi-fi görmüyordu.Şimdi görebiliyor fakat hâlâ bağlantınızı kontrol edin diyor.

Wifi için modem kanal ayarlarını sırayla değiştirip deneme yapmanız mümkünmü eğer bant genişliğide auto 20/40mhz ise 20 mhz'e çekip tekrar denermisiniz bende de bir cihazımda buna benzer sorun olmuştu kanal ve bant genişliği ile çözmüştüm.