Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

machina 3d çift tuner radyo modu hatası

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
her ne kadar isime hitap edilerek konu açılmaz biliyorum ancak bir çok üstada sitede rastlayamaz olduk fakat haydar 1966 hocam her konuda her zaman diğer ustalarımız gibi yardımcı olmaktan kaçınmaz. machina 3d cihazımda her zaman olmamakla birlikte radyo moduna geçtiğimde ekran sim siyah geliyor ses var o şeleleli gürüntü yok kumanda devre dışı kalıyor ne zamanki arka düğmeden kapatıp açıyorum düzeliyor normal tv kanallarında böyle bir durum söz konusu değil değerli fikirlerinizi bekliyor hayırlı cumalar diliyorum.saygılar hocam.

Son düzenleme:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
zafer arkadasım
ana menüde
menü görünüm ayarlarında
radyo arka resmi ve medya listeleleme listenizle oynanmış olabilirmisiniz
resimli liste resimsiz liste
sabit bunlara bakın derim

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
zafer arkadasım
ana menüde
menü görünüm ayarlarında
radyo arka resmi ve medya listeleleme listenizle oynanmış olabilirmisiniz
resimli liste resimsiz liste
sabit bunlara bakın derim
ilginize teşekkür ederim. son yazılımı yükledim türksatı yeniden tarattım zaten başka uydu yok tv kanallarındaki istemediğim kanalları sildim aynı şekilde dinlemediğim radyo kanallarınıda sildim kısaca kendimce izlediğim tv kanallarını ve radyoları bıraktım birde yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarında 4 bölümün hepsinide resetlemiştim başkaca bir şey yapmadım bu olay son yazılımı yükleyince meydana geldi.tekrar göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.

Son düzenleme:

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Son yazılım, güncel V.5.628 sorunsuz kullanıyorum. Radyo kanallarının tümünü bende sildim.Ve Radyo arka plan gif manzara resmi .
PDDVwa.jpg

ftPyMY.jpg

hFF8KM.gif

x6FbYI.jpg