Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3D Portal Nasıl Çalışır

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Karbon hocam, Next Machina 3 d nin playboy bölümünde en sonda bulunanda data alımında hepsi boş görünüyor,listeler gözükmüyor,teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Karbon hocam, Next Machina 3 d nin playboy bölümünde en sonda bulunanda data alımında hepsi boş görünüyor,listeler gözükmüyor,teşekkürler

İMedya bölümündeki +18 kategorisine girdikten sonra en altta settings bölümüne gelerek url modunu type 1 olarak seçip kaydedin,videolar gelecektir.İyi seyirler:cool:

hhbas55

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
13
0
1
Bende açamadım diğerleri oluyor ama 3 numaralı seçenek olmuyor hocam.

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
İMedya bölümündeki +18 kategorisine girdikten sonra en altta settings bölümüne gelerek url modunu type 1 olarak seçip kaydedin,videolar gelecektir.İyi seyirler + 18 1 ve 3 çalışmıyor karbon hocam

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
İMedya bölümündeki +18 kategorisine girdikten sonra en altta settings bölümüne gelerek url modunu type 1 olarak seçip kaydedin,videolar gelecektir.İyi seyirler + 18 1 ve 3 çalışmıyor karbon hocam

Bende açamadım diğerleri oluyor ama 3 numaralı seçenek olmuyor hocam.

********************************************************************************************

İMedia bölümdeki tavşan videolarının alındığı sitelerde aylık API değişimleri dolayısıyla bazı videolar görülmemektedir...bu değişimler yeni yazılım ile eklenerek verilecektir..

doktor;' Alıntı:
tavşanlarda orj site apılerinde aylık değişim var film yenilenmesi ek vb....yeni yazılımla yeni apıler eklenecek tabiiki bugün sorun var tavşanların bazılarında alıcılarınızın ayarlarıyla oynamayın..
zaten her bölümdeki zanaatkarlar aynı...konular farklı...:D

bu arada kullanıcılardan gelen özel talep üzerine i medya bölümünmde diğer bölümlere çoluk çocuk girebilir ,burada tavşanlar gözükmesin dendi.tavuk yapsakta kurbağada yapsak nafile ..yeni yazılımda i medya bölümünde tavşanlar gelmeyecek (görülmeyecek) anca bir kumanda kombinasyonuyla
bunlar görüntülenecek ve kullanım dışında gine kapatılabilecek aynı yolla..şu anda yazılım masasında...bu tür önerilere her zaman
açığım..daha üst seviye ne isterseniz oda olur fakat zamane çocuklarının internetten çilingir dahi bulup eve girebileceğini hatırlatırım ama içiniz rahat etsin diye en azından görülmesin dendi...kabulümdür..

banderas

0
Üye
13 Ara 2013
1
0
1
gelecek olan yazılımda görüntü kalitesinin iyileştirilmesi lazım
özellikle sd yayınlarda görüntü çok kötü hd yayınlarda koyu ve karanlık
bunun haricinde cihazda herhangibir sorun yoktur

fruehling

0
Üye
1 Mar 2015
125
1
18
vayyy be. portal nereden ne hale gelmiş. Gerçekten de emeği geçenlerden Allah razı olsun. Yardım edemiyor olmamın ezikliği var. Valla ustalar bu tür konularda yardım edebileceksek, adam lazımsa lütfen çekinilmeden özelden ulaşın. İlla anladığımız bir yer vardır ;)

focus2000

0
Üye
13 Ağu 2015
6
0
1
kolay gelsin, iyi çalışmalar. benim makinada haber portalını tıklayınca ingilizce hata yazıyor bu normal mi. veya nasıl düzeltebilirim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sayın arkadaşım durum bendede aynı sanırım SUNUCU ile ilgili bir durum olsa gerek,yani bizle ilgili bir durum yok...

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Değerli Forum Arkadaşlarım bu gün MAchina 3D de haftalık hava durumuna bakmak için portala girdiğimde ben İzmir'de oturduğum halde İstanbul görünüyor. İki ayrı MAchina 3D de denedim sonuç aynı . Şehir seçim ayarı nasıldır. ?

Son düzenleme:

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Hangi, yazılım da var. O yazılıma dönelim. Belki o yazılımda kayıt sorunu da yoktur. Bende önceki tüm yazılımlar mevcut. Düzgün çalışan yazılım versiyon no, bilen varsa burada bizleri bilgilendirirse tüm kullanıcı arkadaşlara faydalı olur.Son yazılımlarda kayıt ta 3 dakika sonra seste kesintilier oluyor. Bu nedenle kayıt fonksiyonu nu bu cihazlarda kullanamıyorum . Şimdiki yazılımda Hava durumu portalıda sorunlu. Malesef ki bu güzel cihazın :apologetic:Artık son kullanma tarihi yaklaşıyor gibi.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
bundan 1 öncekinde(yazılımda) hava durumu seçiliyordu yanlış bilmiyorsam
bu son yazılımda maalesef sehir seçemiyoruz