Neler yeni

Machina 3d Sorun

Diablo

New member
Üye
elimde 4 senedir kullandığım machina 3d HD kanallarda görüntü kayması karıncalanma gibi sorunlar veriyor. sanki frekanslar düşükmüş gibi kaymalar oluşuyor. uyduyu fabrika ayarlarına getirdim tüm kanalları silip yeniden tarattığım halede bu şekilde sorun veriyor.farklı bir hd uydu alıcı taktığımda hiç bir sorun yok her kanal düzgün ama nedense 3d machina bu şekilde sorun verdi bunun sebebi ne olabilir aceba?

kadifeli

Özel Üye
Özel Üye
İlk uyduyu silin sonrasında kör tarama yapıp tekrar kanallarınızı ayarlayın
Eğer aynı sorun devam ederse
Lnb ayarı çanak ayarı ve sisteminizi tekrardan gözden geçirin derim

Diablo

New member
Üye
İlk uyduyu silin sonrasında kör tarama yapıp tekrar kanallarınızı ayarlayın
Eğer aynı sorun devam ederse
Lnb ayarı çanak ayarı ve sisteminizi tekrardan gözden geçirin derim
lnb ayarıda yapıldı. sıfır daha güçlü lnb takıldı. çanakdan gelen kabloyu tv ye takıyorum sorun yok baska uydu alıcısına takıyorum yine sorun yok ama machina 3d ye takınca HD kanallar sinyal bozukluğu varmış gibi kaymalar ve karıncalanmalar gösteriyor.

mehmetkanbur

New member
Üye
elimde 4 senedir kullandığım machina 3d HD kanallarda görüntü kayması karıncalanma gibi sorunlar veriyor. sanki frekanslar düşükmüş gibi kaymalar oluşuyor. uyduyu fabrika ayarlarına getirdim tüm kanalları silip yeniden tarattığım halede bu şekilde sorun veriyor.farklı bir hd uydu alıcı taktığımda hiç bir sorun yok her kanal düzgün ama nedense 3d machina bu şekilde sorun verdi bunun sebebi ne olabilir aceba?