Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Minix amigo ya tandberg emu gelecek mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atalar95

0
Üye
5 Şub 2015
29
0
1
herhangi bir çalışma varmıdır ?

edit: An itibari ile Minix Cx HD ye tandberg gelmiş bulunmakta bu cihazın işlemcisi sunplus 1506g

Amigonun işlemcisi ise sunplus 1512 yani sunplus tandberg emu desteğini vermiş gerisi next'e kalmış diyebiliriz.

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Bu yönde bir talebiniz var ise bunları imzamdaki resmi iletişim adreslerine bildirebilirsiniz arkadaşlar, ne kadar çok talep yapılırsa o kadar çok dikkate alınır.

Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
www.next.com.tr
http://destek.next.com.tr/

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,592
57,757
113
izmir çamdibi
taleplerimizi bu şekilde özetledim cevap bekliyorum benim aklıma gelmeyen sizin aklınıza gelebilir sn amigo kulanıcıları sizde taleplerinizi yazabilirsiniz ne kadar çok talep olursa ilgi o kadar çok olur diye düşünüyorum
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
yazılımı yapan sayın yetkililer bunları next amigo kulanıcıları adına yazıyorum son 27.07.2016 yazılımında powervu desteği eklemişiniz öncelikle teşekkürler yotube filmizle sorunsuz çalışıyor fakat powervu key menüsü boş +irdeto menüsü boş özelikle powervu önemli keyleri manuel olarak girmek zorundayız buna bir çözüm bulmanızı rica ediyoruz ıptv bölümüne m3u desteği olursa çok iyi olur tandberg şifreleme sistemi taleplerimiz içinde iyi çalışmalar dileği ile ilgi ve alakanızı bekliyoruz

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,592
57,757
113
izmir çamdibi
talebi almışlar bilgi mesajı
Bizimle iletişim kurduğubuz için teşekkür ederiz. Bu destek talebinizin başarıyla alındığını bildiren otomatik bir mesajdır. Destek operatörlerimizden biri sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir. Aşağıda bilginiz açısından destek talebinize ilişkin bilgiler yer almaktadır. Bu destek talebini yanıtlarken, mesajınızın konusunda destek talep numaranızı değiştirmediğinizden emin olunuz.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
talebi almışlar bilgi mesajı
Bizimle iletişim kurduğubuz için teşekkür ederiz. Bu destek talebinizin başarıyla alındığını bildiren otomatik bir mesajdır. Destek operatörlerimizden biri sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir. Aşağıda bilginiz açısından destek talebinize ilişkin bilgiler yer almaktadır. Bu destek talebini yanıtlarken, mesajınızın konusunda destek talep numaranızı değiştirmediğinizden emin olunuz.
cafi ümidini kırmak istemem ama otomatik geri bilgilendirmedir o alındı mesajı
geri dönüş bekleme asla dönülmeyecektir tecrübeyle sabittir kaç tane mesaj attıysam öylece duruyor birde cevap verilmiş gibi kapatıyorlar bilgine
anlaşılan machina serisinden gerisi destek almayacak arada fırsat bulurlarsa sürpriz yaparlar diye düşünüyorum.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Cevap verileceğini zannetmiyorum. Bırakın Amigo'yu son çıkan Amigo Plus'a bile Tandberg'in verileceğini düşünmüyorum. Minix Machina için Tandberg şuan için çok büyük bir pazar hâline geldi. Minix Machina'ya Tandberg eklenir bu cihazı alın derler. 1 Yıl sonra da tıpkı Amigo'ya verilen PowerVu gibi sus payıyla diğer cihazlara Tandberg yazılımı eklenir :)
Klasik Next kapitalizmi.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,592
57,757
113
izmir çamdibi
otomatik geri bilgilendirme olduğunu biliyorum anında o kadar çabuk cevap yazmazlar bundan ünce anlık sinyal kaybı ile ilgili yazmıştım mailime cevap yazdılar tabi tatmin edici değildi cevap şöyle
garantiniz devam ediyorsa yetkili servise müracat edin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
otomatik geri bilgilendirme olduğunu biliyorum anında o kadar çabuk cevap yazmazlar bundan ünce anlık sinyal kaybı ile ilgili yazmıştım mailime cevap yazdılar tabi tatmin edici değildi cevap şöyle
garantiniz devam ediyorsa yetkili servise müracat edin

cafi bilmediğinden değil durumu izah etmek için dedim yani aldık diyorlar öyle kalıyor ilerisi yok bi ara elleri boş cevap veriyorlar demişlerdi durum aynı servislik olmasaydı cevaplanırmıydı sanıyorsun onlarla ilgili olmadığından geri dönülmüş bence sezgin2 ye katılıyorum

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,592
57,757
113
izmir çamdibi
ikinizde haklısınız umut dünyası sistem seninde bildiğin gibi üretimde ve stokta olan cihazların satışı olsun diye yazılım desteği veriliyor üretimi ve stok taki bitmiş cihazlardan bir beklentileri olmadğından destek çekiliyor firmanın forumlarda karalanmaması için arada sus payı yazılımları çıkarıyorlar bu sadece next için geçerli değil tüm uydu üreticileri için geçerli maalesef kapitaliz sistem böyle çalışıyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ikinizde haklısınız umut dünyası sistem seninde bildiğin gibi üretimde ve stokta olan cihazların satışı olsun diye yazılım desteği veriliyor üretimi ve stok taki bitmiş cihazlardan bir beklentileri olmadğından destek çekiliyor firmanın forumlarda karalanmaması için arada sus payı yazılımları çıkarıyorlar bu sadece next için geçerli değil tüm uydu üreticileri için geçerli maalesef kapitaliz sistem böyle çalışıyor

:sapka:

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Amigo Plus Tandberg yazılımı için açtığım talep 3 gün sonra bugün saat: 17:30'da cevaplanmış.
Merhaba ;

Talebiniz Ar-ge departmanımıza iletilmiştir. Yeni yazılımları Next Servis adresinden takip edebilirsiniz.

starkman

0
Üye
23 May 2015
89
5
8
yavaş yavaş minixlere tandberg ekleniyor her an yazılım gelebilir bakalım hem amigoya hem de amigo plusa aynı anda mı gelecek

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
Tandberg yazılım ile Türksat ve Hotbird de izlenen
kanallar var mı?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...