Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

minix serisinden olmayan iks serverlı cihaz

wgenzo11

0
Üye
12 Ara 2015
59
0
6
marmara
arkadaşlar standart uydu alıcısı boyutunda next iks destekli ve cccam server özelliği bulunan 200 tl lik next cihaz önerebilirmisiniz

minix serisinden önermeyin lütfen

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
arkadaşlar standart uydu alıcısı boyutunda next iks destekli ve cccam server özelliği bulunan 200 tl lik next cihaz önerebilirmisiniz

minix serisinden önermeyin lütfen
Degerli kardeşim ıptv seyretmiyeceksen inadına önerim !! minix pempe (port girişli istersen av girişliside var) cccamda süperdir 3 senedir kullanıyorum iş yerinde ve evde yeni machina aldım evdekini degiştirdim) cccam ve newcam verimi % 80 dir cccam4+newcam4 8 server girilir sorunsuzdur sadece tavsiyem çanak ayar imkanın kısıtlıysa sinyal yükseltici kullan merkezi anten veya ayar problemin varsa. server şuanki cihazında olduğu gibi 6 ay bir sene ile sınırlı degildir.destek yazılımları veriliyor belli sürelerde
Not:sizin yorumlarınızdan (maduriyet ve nasıl bir kullanım )hareketle bu yazımı yazdım

Sevgi saygıyla

Son düzenleme:

wgenzo11

0
Üye
12 Ara 2015
59
0
6
marmara
Abi benim kullanış amacım yabancı şifreli yayınları izlemek. 2 çanak 3 uydulu sistemim var. Türksat hotbird astra19

dolayısı ile kanal güncellemeleri,yazılım güncellemeleri benim için önemli. bunları yaptığım zaman cihazım sorun çıkaracaksa neyliyim böyle cihazı.

şuan olağan dışı bi şekilde kırmızı İR ile cihaz çalışıyor gülsemmi ağlasammı bilemedim:)

bu amaçlar dışında alanlar kullanabilir. mesela bi tanıdığım sadece türksat izliyor, onlar için uygun bu tip cihazlar.

bakın resim linki atayım:)

Imgur: The most awesome images on the Internet

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Anladım abim bendede Minix HD (Mavi & Pembe) / Blue (A/V) var evde pembe Tsat-Hotbirt-Azersat var işyerinde av blue Tsat hotbırt-Sirius(9astra) 3 senedir cccam ve newcamdla kullanıyorum evde 3 özel server var biride dj mehmet kardeşimizin işyerinde 2 özel 2 günlük server var + cihaz serveri ve key2db+ cccamlar devamlı açık baglı durumda kullanıyorum ıp tv seyretmem güncellemeye gelirsek hangi uyduda olursa olsun network açınca tümünü buluyor o yüzden minix dedim.Yinede fikrine kalmış resmi görüntüledim sanırım yazılımsal sorun var cihazınızda next servisine getiriniz bence.