Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Nex tango plus genel sorunlar ve yorumlar

onurr

0
Üye
22 Eyl 2015
3
0
1
merhaba tongo plus hakkında birkaç sorum ve yorumum olacak. öncelikle tongo ile tongo plus aynı cihaz mı farklı mı. Tongo için yeni yazılım çıkmış galiba bu tongo plus içinde geçerli mi. Aynı zmanda amigo kullanıcısıyım ikinci tv için uydu araştırması yaptım ve özellik bakımından tongo plus un 1gb ram gibi artı özelliklerini gördüm ve tongo almaya karar verdim. Fakat daha ilk kullanımdan anladım ki medü de gezinirken bile kumandaya tepki vermesi çok ağır geldi. başka bir sorun amigoda yerli yabancı film dizi sürekli güncel tutuluyor ve beğendiğim bir özellik. bu özelliklerin aynı marka daha yeni çıkmış bir cihazda daha iyisi olacağını varsayarak aldım ama nafile türkçe film dizi hiçbirşey yok ip tv kanal listesi yok. aynı marka çatısı altında farklı uygulamalar olacağını bilseydim ikinci cihaz seçimimde başka markalara yönelirdim. amigo benim için bir referanstı fakat hiçbir benzerliği yok. görünürde çok özelliği var fakat neredeyse hiçbiri sağlıklı çalışmıyor. anladığım kadarıyla yeni yazılımlarla düzeltme yolunada gidilmiyor hala yeni yazılım çıkmıuş değil. film menüsünde 20 tane ülke var ama türkiye yok bu bence türkiyede satılan bir cihaz için saçmalık. benim kanaatim cihazda sadeleştirmeler yapılmalı örneğin iki tane online fim uygulaması 2 tane yutube uygulaması 2 tane ip tv uygulaması var hiç biride sağlıklı değil. bunları sadeleştirerek cihaz hızlandırılabir mi acabavede daha kullanışlı olamaz mı. yetkililerin bu yazıya yatıt vereceğini sanmıyorum ama en azından okuyacaklardır. siz diğer kullanıcılarda eksiklikleri sorunları buraya yazarak ortak bir kanaat edinmiş olabiliriz.
teşekkürler..