Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 1000 UHD PLUS+ Çalışmıyor

adras

0
Üye
19 Nis 2013
5
1
3
Slm arkadaşlar bende next 10000 4k pulus + android cihaz var next destek bölümünden doğru yazılımı usbden yükledim fakat yükleme bittikten sonra açılış vermedi resete basılı tutsamda birsey olmuyor ve sadece mavi ışık sabit yanıyor görüntü vermiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Slm arkadaşlar bende next 10000 4k pulus + android cihaz var next destek bölümünden doğru yazılımı usbden yükledim fakat yükleme bittikten sonra açılış vermedi resete basılı tutsamda birsey olmuyor ve sadece mavi ışık sabit yanıyor görüntü vermiyor lütfen yardımcı olurmusunuz
Cihazın arkasında küçük bir reset atma yeri var ordan toplu iğne veya benzeri birşeyle cihaza reset yapıyorsunuz cihaza hiç içinde başka kayıt yani boş usb fat-32 formatlı usb çıkartılarak yüklenen son yazılımı cihazı açmadan takıp cihaz fişini takıp yükleyin.Orda yazılım kurtarma var onu incele öyle uygula

adras

0
Üye
19 Nis 2013
5
1
3
İşte en büyük sorunda bu reset tuşuna basılı tutup başlangıç aşamasına gelmiyor artık hiç bir şekilde görüntü vermiyor resete basılı tutup fişe taktığımda hiçbir şekilde görüntü gelmiyor sadece ön panelde mavi ışık sabit yanıyor

adras

0
Üye
19 Nis 2013
5
1
3
İşte ustam en büyük sorunda bu yönergelere göre işlem yapsamda next logosu gelmedigi gibi hicbir şekilde görüntü gelmiyor sadece ön panelde mavi ışık sabit yanıyor daha öncede yazılım attım usbden böyle sorun olmamıştı

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
İşte ustam en büyük sorunda bu yönergelere göre işlem yapsamda next logosu gelmedigi gibi hicbir şekilde görüntü gelmiyor sadece ön panelde mavi ışık sabit yanıyor daha öncede yazılım attım usbden böyle sorun olmamıştı
O zaman yapacak birşey yok garanti varsa next servisine götüreceniz cihazı