Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 10000 uhd 4k pulus yazılım sorunu

evren14

New member
Üye
20 Mar 2020
8
6
3
merhabalar arkadaşlar bende next 10000 uhd 4k plus uydu alıcısı var yazılım versiyonu v7 3.392 yuklu mesela youtube tv ye girip cıkınca cıhaz cok kasıyor ve menudeykende kasmalar var bi onceki yazılıma dönmeye calısınca hata veriyor yazılıma dönmek icin bilgisi olan lutfen yardım etsin teşekkurler

Son düzenleme:

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
merhabalar arkadaşlar bende next 10000 uhd 4k plus uydu alıcısı var yazılım versiyonu v7 3.392 yuklu mesela youtube tv ye girip cıkınca cıhaz cok kasıyor ve menudeykende kasmalar var bi onceki yazılıma dönmeye calısınca hata veriyor yazılıma dönmek icin bilgisi olan lutfen yardım etsin teşekkurler
evren14 bende aynı cihazdan var aynı v7.3.392 son yazılım yüklü youtube gayet güzel çalışıyor sizde kaç uydu var eğer 1den fazla uydu var ise bu uydularda kanal taratıp kanalları sıralarken tüm uydularda yaparken o kanalları kendi uydu adının içine kayıt yapacaksınız birbiri içine karışık yaparsanız cihazınız kasar buna dikkat edin birde kanal bilgilerinizi usb kayıt et fabrika ayarlarına dön yeniden bilgilerinizi yükleyin usb ile cihaza kasma geçer.

evren14

New member
Üye
20 Mar 2020
8
6
3
hocam 2 defa sıfırladım youtubede sorun yok tam ekranlı olan youtube tvye girp cıkınca sorun oluyor onu kurup denermısınız

evren14

New member
Üye
20 Mar 2020
8
6
3
evren14 bende aynı cihazdan var aynı v7.3.392 son yazılım yüklü youtube gayet güzel çalışıyor sizde kaç uydu var eğer 1den fazla uydu var ise bu uydularda kanal taratıp kanalları sıralarken tüm uydularda yaparken o kanalları kendi uydu adının içine kayıt yapacaksınız birbiri içine karışık yaparsanız cihazınız kasar buna dikkat edin birde kanal bilgilerinizi usb kayıt et fabrika ayarlarına dön yeniden bilgilerinizi yükleyin usb ile cihaza kasma geçer.
telefon numaranızı verebılırmısınız

adras

0
Üye
19 Nis 2013
5
1
3
Slm arkadaşlar bende next 10000 4k pulus + android cihaz var next destek bölümünden doğru yazılımı usbden yükledim fakat yükleme bittikten sonra açılış vermedi resete basılı tutsamda birsey olmuyor ve sadece mavi ışık sabit yanıyor görüntü vermiyor lütfen yardımcı olurmusunuz