Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000uhd 4k karsilasilan sorunlar

musacca

0
Üye
23 Şub 2016
1
0
1
Arkadaşlar merhaba,

Benim sorunum IPTV uygulaması ile 1 haftaya kadar bakkaldan indirdiğim IPTV uygulamasına yuklemıs oldugum kendı kanal lıstemle kanalları ızlıyordum.Ancak 1 hafta once IPTV uygulamasına gırdıgım anda program benı atıyor ve ana ekrana dusuyorum.Oncelikle cıhazı acıp kapattım aynı sorun devam ettı. sonra cıhazdakı IPTV programını sılıp tekrar yukledım.Cihazın ıcınden gelen TR IPTV kanalları calıstı.Kullanmış oldugum kanal lıstesını tekrar yukledım.Uygulama tekrar benı attı.Kanal listemde sorun olmuş olabilir dıye playstoredan bır tane IPTV izleme programı ındırdım(GSiptv) kanallar sorunsuz şekilde acılıyor.Ancak o program da kullanıslı olmadıgından kullanmak ıstemıyorum.Cihazın IPTV programı cok kullanıslı ancak ondada boyle bır sorun var.

Bu tarz bır sorunla karsılasan oldumu? ne yapmam gerekıyor

Yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım.

İyi forumlar

ismail atasoy

0
Üye
6 Ağu 2013
17
13
3
KAYSERİ
Benimde sorunum kör taramada buldugu kanalları tam kaydetmiyor örnek olarak 610 kanal buluyor fakat 580 adet kaydediyor yazılım yapan kardeşlerim bu hatayı düzeltebilimi.

CAYNA

0
Üye
2 Ara 2016
22
0
3
Thor uydusundaki History ve BBC Earth kanallarının Türkçe ses sorunu düzeltilmiş.Cihazın uydu kısmıyla ilgili benim için sorun yoktur cihazı artık kullanmaya başladım.

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
bende bu cihazdan almayı düşünüyorum yazılım vs pek önemli değil stabil çalışsın yeter kayın pedere alacam hediye :)

alacati35

0
Üye
23 Nis 2016
18
0
1
cam kısmında sorun var ıks kısmında on yapınca normal kanallar açmıyor mecburen fabrika ayarlarına giriyorum

alacati35

0
Üye
23 Nis 2016
18
0
1
sorunlar paylaştıkça düzelir sanırım,uydu cihazımda next 4k plus ta server olmasına rağmen uydu cihazımı sabah açıp baktığımda suncunu bağlantısı hatası verdi makinayı yeniden başlattan girdim düzeldi ama xtream kanallarını kaydet tekrar yapmam gerekti düzeltilmesinde fayda var

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Acaba nextin bu uretdigi cihazlarin destek vermesi icin hic bir fikri yokmu ?
bir yildan fazla oldu ama hala next 10000UHDdeki problemler cozulmedi . ustelik yeni problemler artirildi . bu vaziyetle acaba yeni cihaz vermesi dogrumu ? acaba next firmasi hic kullanicilarin fikrinde deyirmi ?

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Acaba Next 10000UHD Cihazinin Desteki Devam Etmiyecekmi ? :agla: Sorunlarin Cozulmesine Bir Umut Varmi Yoksa Bu Cihazin Desteki Bitdimi ? :agla: