Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 full hd internet mini uydu alıcısı

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
Sitemizin değerli ve tercübeli hocalarımıza bu gün bu cihazı almak istiyorum.gerek görüntü kalitesi,gerekse kumanda algılaması için bilgilerinizi acil bekliyorum.
machina 3d kullanıcısıyım bundaki gibi kumandayı illede karşından tutma gibi bir sıkıntısı olmasın.
hiç bir cihazı kötülemek gibi bir niyetim asla yoktur machina 3d nin yeri ayrıdır.ancak ikinci bir uydu cihazına ihtiyacım olduğu için yazdım saygılarımla.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sitemizin değerli ve tercübeli hocalarımıza bu gün bu cihazı almak istiyorum.gerek görüntü kalitesi,gerekse kumanda algılaması için bilgilerinizi acil bekliyorum.
machina 3d kullanıcısıyım bundaki gibi kumandayı illede karşından tutma gibi bir sıkıntısı olmasın.
hiç bir cihazı kötülemek gibi bir niyetim asla yoktur machina 3d nin yeri ayrıdır.ancak ikinci bir uydu cihazına ihtiyacım olduğu için yazdım saygılarımla.

Sn:mad:Zafer3801 bu cihazı gönül rahatlığı alıp kullanabilirsiniz görüntü kalitesi sizi tatmin edecektir.Ben KİŞİSEL kalıpta kendi zevkime göre ayar yapıyorum bendede aynı zamanda MACHİNA 3D var.Yalnız şunu belirtmek isterimki her iki cihazın KİŞİSEL yada diğer kullanıcı kalıpları birbirinden farklıdır.Aynı ayarlarda farklılık vardır ama bu kesinlikle sorun teşkil etmiyor.Ayar skalasında birkaç değer farklı ayarlanınca az bir tv ayarıda inanın mükemmel bir görüntü sağlıyor.Benim tv nin görüntüsünü gören bu nasıl bir görüntüdür bende niye böyle değil diye hayıflanıp duruyor.Kumanda çekimide 100/80 başarılıdır gerekli açılardan sorunsuz kullanılabiliyor.(100/20 lik oranı ise şöyle değerlendiriyorum kumanda cihaza ters tutulunca karşıdan çalışmıyor.Birde Yukarı tutuncada çalışmıyor.) IP tv performansı eğer iyi bir internet hızınız varsa piyasadaki en iyi cihazlardan biridir.Saygılar...

Son düzenleme:

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
hocam yazmayı unutmuşum kanal sıralamasını machina 3d deki gibi taşıyarak yapabiliyormuyuz ilginize teşekkür eder hayırlı ramazanlar temenni ederim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
hocam yazmayı unutmuşum kanal sıralamasını machina 3d deki gibi taşıyarak yapabiliyormuyuz ilginize teşekkür eder hayırlı ramazanlar temenni ederim

Kanal sıralaması tıpkı birebir machina 3d gibidir o konuda içiniz rahat olsun eğer cihazı alırsanız bizler buradayız her daim yanınızdayız merak etmeyiniz.Bu arada sizede hayırlı ramazanlar dilerim sevgi ve saygılarımla...