Neler yeni

Next 2000 HD Boot Modunda Yazılım Yükleme ( Açılmayan Cihazlar İçin)

AytacEknci

Active member
Üye
Kanal ilerleme + tuşa bas paso elektrık çek takar takmaz yapamadıgın ıcın olmuyor dene olur

acemi85

New member
Üye
Ertesi sabah denedim tek denemede girdi hayret ? güncelleme yaptım fakat sorun devam ediyor. Garantiye vericem herhalde

ixir44

Member
Üye
selam arkadaşlar Next 2000 HD cihazımın orjinal kumandası kırıldı yeni bir kumanda alacağım ama Next üniversal kumanda alsam
Next 2000 HD Minix Boot Modunda Yazılım Yükleme
işlemini üniversal kumanda ile yapabilir miyim yoksa orijinal kumanda mı lazım bilgi verirseniz çok memnun olurum. teşekkürler

ixir44

Member
Üye
selam arkadaşlar Next 2000 HD cihazımın orjinal kumandası kırıldı yeni bir kumanda alacağım ama Next üniversal kumanda alsam
Next 2000 HD Minix Boot Modunda Yazılım Yükleme
işlemini üniversal kumanda ile yapabilir miyim yoksa orijinal kumanda mı lazım bilgi verirseniz çok memnun olurum. teşekkürler
Yok mu cevap verecek bir arkadaş ?

OCTAVİA1

Özel Üye
Özel Üye
ixir44 üniversal kumanda ile olur orjinal kumanda ile de olur üniversal kumandayı son çıkandan alın tv kumandasıyla eşleştirin tek kumanda olarakda kullanabilirsiniz.

corozeb

Member
Üye
Arkadaşlar cihazım boot menüsünde kaldı. next bayiisini aradım yazılımı 20tl karşılığında yaparız dediler. tamam dedim gittim. ben tv ye nasıl bağlıyorsam bayii'de aynı şekilde bağladı cihaz ekrana gelmiyor dedi.biliyorum dedim onun için yazılım atılacak dedim,o zaman biz bilmiyoruz dedi. başka bir bayii aradım 50 tl karşılığında flash'larız dedi. ben bu muhabbetten birsey anlamadım. işlemcinin yanma ihtimalide var dediler. eğer yandıysa flash'ta bir işe yaramaz değilmi?