Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD CX 15.11.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1744)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next 2000 HD CX 15.11.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1744)

Yazılım Notları:

[HIDETHANKS]
- Free ıptv ye yerel medya eklendi..uyduda olmayan mahalli kanallar içeriği ücretsizdir..yeni yazılım
yüklenmeden bu kategori gözükmez (.eski yazılım kulananların liste kategori kaymasını önlemek için)
- Free ıptv HLS 302 formatlı http linkleri oynatılamıyordu şu anda ok..(free iptv ile ilgili linkler)
- PowerVu oto iyileştirildi ve update süresi hızlandırıldı Patch eklendi (oto çalışması için gerekli ana key cihaz serverinden güncellenmeli (key 2grubu)
- Youtube kategorilemede düzenleme yapıldı
- Youtube ve Youtube Channel uygulamalarında link süreleri normal aramada listelenmiyordu ok..
- Youtube' da aktif olmayan ketegoriler görsel listeden çıkarıldı
- Liste düzeninde en çok kullanılan taşıma ve silme en üste taşındı
- Yazılım TEST Yazılımıdır, sadece test edecek tester arkadaşlar yüklesinler.
- @doktornext ' e ve ulaşımında katkısı olan @haydar1966 'ya teşekkürler

[/HIDETHANKS]

Ekli dosyalar

• 2018_11_12_v1744_r386_2000HDCX.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 99

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Yazılımda EMEKLERİ geçen başta @DOKTOR ustadımız olmak üzere yazılımcı KORELİ kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran @KARBON kardeşime çok teşekkürler.Yazılımı hemen yükledim yazılım notlarındada belirtildiği gibi daha önce FREE-IP tv de oynamayan bazı kanallar artık bu yazılımda OK izlenebiliyor.( ÖRN:Bulgar kategorisinde Planeta HD ve ardından gelen bazı kanallar Ayrıca POWERVU kanallarındada stabilite artmış durumda )

Refik

0
Üye
22 Haz 2018
194
36
28
Bakalım yarım saatte bir şifreye giren 4.8 Astra kanalları tekrar şifreye girecek mi emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Refik

0
Üye
22 Haz 2018
194
36
28
9°E AFN'ler tamam yalnız eagle olanlarda ses var görüntü yok radyo yayını mı bilmiyorum. 4.8°E de discovery de görüntü 5 sn boyunca dondu geri geldi sonra tekrar ekran karardı hemen döndü şimdilik sıkıntı yok. Daha detaylı test için başka bir gün bakacağım tekrar teşekkürler

Refik

0
Üye
22 Haz 2018
194
36
28
Az önce yine kapandı şifreli kanal yazısı gelmeden 6 7 Saniye sonra açıldı tam düzelmemiş AFNlerde stabil değil şifreye girip çıkıyor. Yağış var belki o yüzden olabilir.

Son düzenleme:

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm herkese yazilim icin tskbenim sorum youtube deki 720p video lar 360p olarak oynuyor ayarlarini yaptim.olmuyor.

zetabyte

0
Üye
4 Eki 2017
23
6
3
Aslında cihazda çok büyük bir ilerleme yok. Zaten olamaz da. Sabit bir donanım söz konusuyken, yazılımlarla bir yere kadar gidilebilir.

Bir yazılım çıkıyor, o birkaç yenilik getireyim derken cihazda başka sorunlara, "yan etkiler"e yol açıyor. Bu tür sorunları kapatsın diye de yeni yazılıma ihtiyaç duyuluyor. Bu zincir böyle gidiyor...

1 yıl önce aldığım fabrika çıkışı cihazla, mevcut cihazımın arasındaki tek ciddi fark, VOD'ların ileri-geri sarılabilmesi. Başka çok da ciddi gelişme görmedim. XPanel'in mavi tuşa atanması gibi şeyler büyük gelişim değil... Menü süsü, dekor-kozmetik işleri sadece... 1000 tane yazılımı bile çıksa, sonuçta bu cihaz bize 4K izletecek, entegre internet tarayıcısı ile her siteye girecek falan değil...

Yazılım konusundaki negatif yorumum, Next CX'in, IPTV, CAM server, Youtube, PowerVu ve Tandberg desteği olan, kullanımı çok kolay olan, ısınma problemi yaşatmayan bir uydu alıcısı isteyenler için, halihazırda alınabilecek en iyi cihaz olduğu gerçeğini değiştirmiyor elbette...

Hayırlısı olsun.

metabesk

0
Üye
23 Eyl 2017
69
13
8
Bu sürüm benim x panelimde ciddi problemlere yol açtı listenin çoğunu server dan alamadı, aldıklarını daiyi oynatamadı. tekrar 735 sürümüne geri döndüm

James

0
Üye
18 Ocak 2013
225
54
28
Bu cihaz 09e-dogu afn pakti dogru sifreyle cozuyor deniyor.deneyen varmi?simdiden tesekkurler cvp icn.

James

0
Üye
18 Ocak 2013
225
54
28
Ilk ciktiginda derken 15kas18 tarihi degilmi?latestfiles ve najmsat siteleri guncel afn i veriyor.bi dh denemeniz mumkunmu? Sari amigo eskiden cozuyordu artik neyapsak olmuyo..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...