Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD FTA V1.613 Yazılımı (27.11.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
- Youtube içeriklerini oynatma düzeltildi.
- Youtube listeleme düzenlendi.
- Ebeveyn kilidi açıldığında USB içeriklere erişim düzeltildi.
- Kablosuz bağlantı ayarları ile ilgili düzenleme yapıldı.

İNDİR

atacanp

New member
Üye
7 Ara 2020
3
1
3
Merhabalar yaklaşık 6 aydır yaşamış olduğum "Güncelleme hatası" sorunum bu versiyon ile birlikte de devam ediyor. Bu nedenle free iptv youtube hava durumu gibi uygulamalara erişemiyorum. Örnek vermek gerekirse 10 dk. iptv çalışıyorsa 30 dk çalışmıyor. Ancak çekim gücünü kontrol ettiğimde %100 görünüyor ve anten modeme en fazla 5 m uzaklıkta, herhangi bir çekim problemi olduğunu düşünmüyorum. Konuyla alakalı yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Stkzky

Member
Üye
19 Ara 2018
61
80
18
Merhabalar yaklaşık 6 aydır yaşamış olduğum "Güncelleme hatası" sorunum bu versiyon ile birlikte de devam ediyor. Bu nedenle free iptv youtube hava durumu gibi uygulamalara erişemiyorum. Örnek vermek gerekirse 10 dk. iptv çalışıyorsa 30 dk çalışmıyor. Ancak çekim gücünü kontrol ettiğimde %100 görünüyor ve anten modeme en fazla 5 m uzaklıkta, herhangi bir çekim problemi olduğunu düşünmüyorum. Konuyla alakalı yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
Aynı sorun değilde benzeri bende var modeme yakın olmasına rağmen bağlantıda problem yaşıyorum kendi kendine kesiliyor ya da iptvde donmalar oluyor ping testi bazen 75 kayıp bazen 0 kayıp oluyor o işi çözemedim ama sorunun wifi anten aparatından kaynaklandığını düşünüyorum daha yüksek alıcılı bir aparatla denicem antenli olanlardan eğer sorun devam ederse ne yapacam bilmiyorum.Size önerim wifi aparatı çıkartın diğer usb yerine takın bağlantıyı tekrardan sağlayın.

galatus

Member
Üye
24 Ara 2019
38
6
8
Bir süredir cihazla ilgilenmemiştim son güncellemeyi yaptım Xtreme Codes uygulaması mükemmel olmuş ip TV'de 10.000 kanal sınırına kaldırmış olmuşlar tebrik ediyorum

atacanp

New member
Üye
7 Ara 2020
3
1
3
Aynı sorun değilde benzeri bende var modeme yakın olmasına rağmen bağlantıda problem yaşıyorum kendi kendine kesiliyor ya da iptvde donmalar oluyor ping testi bazen 75 kayıp bazen 0 kayıp oluyor o işi çözemedim ama sorunun wifi anten aparatından kaynaklandığını düşünüyorum daha yüksek alıcılı bir aparatla denicem antenli olanlardan eğer sorun devam ederse ne yapacam bilmiyorum.Size önerim wifi aparatı çıkartın diğer usb yerine takın bağlantıyı tekrardan sağlayın.
Merhabalar, tekrar farklı USB ile denedim sorun maalesef çözülmedi. Farklı bir önerisi olan var mı? Yardımlarınızı rica ederim.

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
Kayıt yaptıgı usb yi unutuyor .usb yi takıp çıkarınca ancak görüyor bu nedendir daha önce böyle bir durum yapmıyordu

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
heralde bu konu burada doğru dürüst takip edilmiyor sorular ve sorunlar askıda kalıyor . ben onu gördüm. birde bu cihaz son zamanlarda durduk yere kilitlenmeler başladı elektirikten cekip tekrar takınca sorun düzeliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...