Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD fta wireless sorunu

adamahkumu

0
Üye
5 Ara 2015
25
9
3
aynı sorun bende de var. Arkadaşlar benim cihazim next 2000 hd fta , cihaz cep telefonu üzerinden paylastirdigim internet ile hiç bir sıkıntı olmadan youtube, iptv, freeshare uygulamalarını çalıştırıyor. Telefondan bağlanıyor ama wifi den 30 dk bağlandı şimdi cihazı da değiştirdim modelide değiştirdim. wifi aparatta değiştirdim ama olmadı yardım lütfen Buna benzer bir sorunla karşılaşan var mı ve çözümü ne olabilir?
Modemim ze ve superonline internet bağlantılarında problem yok.
Uydu alıcısına wifi adaptör takılıyken uydu alıcısını standby konumuna alın. Wifi adaptörü usb soketinden çıkarıp diğerine takin. Sorun çözülecektir.

cracker10

New member
Üye
12 Ara 2019
23
5
3
Arkadaşlar bilgisayara takılıydı. Yanından geçerken çarptım bu hale geldi. Tamir olur mu ?
bb33c66e5a1.jpeg

murat2021

0
Üye
11 Eyl 2015
1
0
1
Arkadaşlar next 2000 hd fta cihaz daha önce çalışan usb wifi aparatını çalıştırmıyor. Usb wifi aparatı çıkarıldı yazıyor.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Ürün açık iken Wi-Fi çıkarılıp takıldı ise yada ürün Wi-Fi şasesinden bağlı olduğu için ısıdan dolayı devre dışı kalmış olabilir. Mini ürünlerde her zaman usb ara kablosu ile kullanırsanız bu sorun hiç oluşmaz.Ürünü adaptörden ayırarak kapatın usb Wi-Fi çıkarın ve diğer usb takarak cihazı çalıştırıp yeniden test edin. Aynı hata alınırsa usb wi-fi bilgisayarda takarak deneyin. Yine sorun yaşanıyorsa servis kontrolü gerekecek https://www.next.com.tr üzerinden servis adreslerine ulaşarak yada MNG kargo 121119999 ücretsiz kargo numarası ile merkez servise ürünün tamamını gönderebilirsiniz.

Cagataykirar

New member
Üye
11 Mar 2020
1
0
1
Next 2053 cihazım wi-fi bağlanıyor ancak ağ ayarlarından yapılandır diyip şifre girip bağlanıyorum bi alt satırda bağlı olduğum wi-fi adının çıkması lazım ama çıkmıyor. Her girdiğimde şüpheye düşüp yapılandırmadan bağlı olup olmadığımı kontrol etme ihtiyacı duyuyorum nedeni ne bunun

Neo46

New member
Üye
4 Ocak 2021
2
0
1
Arkadaşlar benim cihazim next 2000 hd fta , cihaz cep telefonu üzerinden paylastirdigim internet ile hiç bir sıkıntı olmadan youtube, iptv, freeshare uygulamalarını çalıştırıyor. Ancak evdeki sabit internet ile bağlantı kurduğunda hem bağlanmada zorlanıyor, bağlandığında ise uygulamalar çok ağır açılıyor veya cihazın kilitlenmesine sebep oluyor. Buna benzer bir sorunla karşılaşan var mı ve çözümü ne olabilir?
Modemim tp link ve internet bağlantılarında problem yok.

Neo46

New member
Üye
4 Ocak 2021
2
0
1
arkadaşlar belirtiğiniz sıkıntıları bende yaşıyorum şuan daha düne kadar böyle bir sıkıntı yoktu pazar öğleden sonra elektrikler gitti geldi cahaz wifi internetiyle ağır telefon internetiyle normal çalışıyor wifi de modemde bir sıkıntı falanda yok normal giriyoruz anlamadım hala düzelmedi.