Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 02.08.2019 Tarihli Yazılımı (V1.799)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
ne avantaj yaratıyor bu yazılım? hala bi kanalı birden çok favori listesine ekleyemiyoruz mesela...bi spor kanalı favori 1 listemde olsun ayrıca spor kanalları favori listemde olsun istiyorsun yok böyle bi özellik...amigo da vardı mesela...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Yazilimci arkadaslar emek vermissiniz eyvallah.
D-IPTV nedir?
Ne gibi bir avantaj saglar?
Menu + Inrernet Portali + D-IPTV
Burada karsimiza D-IPTV Panel Girisi cikiyor. Yani ucretli bir uygulama dolayisiyla
parali bir uygulama yeniligi, yine kapital sistem karsimizda!!!
Yazilimci arkadaslar size sunu soyliyeyim elimde NEXT YE-8000 PLUS var bundan 20 yil once almistim hala tas gibi duruyor sadece HD ozelligi yok inanin menusu Frekans ve Uydu duzenlemesi bundan 10 kez daha iyi ( mumkunse uydu ve frekans duzenlemeye yenilik degil 20 sene oncesini getirin inanin super olur )
Bir frekas sileceksiniz her defasinda ilk frekansin uzerine geliyor tek tek istemediklerimizi isaretleyip bir TUS ile istemediklerimizi silemezmiyiz, Bunu UYDU
duzenlemedede yapabilmeliyiz bu ne boyle 250 uydu var milletin kullandigi bir elin parmaklari sayisini gecmez, tamam cihaz dunya geneline "satiliyor" diyelim yinede pes dedirtecek turden, bu cihazi en cok hangi ulkeler kullaniyor ise onlari ilk siralara kendimiz manuel koyabilmeliyiz.
Bundan onceki seneler her Turkiyeye gidisimde gelirken tanidiklara ve siparis verenlere bir kac adet uydu cihazi alirdim ve hepside NEXT olurdu, bundan sonra arastirip oyle almakda fayda var. Next mini cesitlerinden cok aldim, yukarda yazdigim ozelligine hic ilgi duyulmamasi beni baya baska dukkana yonelmeye zorladi diyebilirim.

Son düzenleme:

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
next dışındaki bazı cihazlarda aynı iptv üyeliğinde film listelerinde bi filmi seçip film hakkında ön bilgi sayfası açılabiliniyormuş, bu next de niye yok? bu yazılımsal bir durum ise buna da bi çözüm üretilmeli..

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,521
22,584
113
Adana
next 2ooo machina yazılımı değilmi

Evet

Next 2000 HD Minix Internet Machina

urun_518_m.jpg

Yazılımı.......

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
D iptv yi nereden temin ediyoruz,ayrıca satı aldığımız x panelleri günceleme nereden yapabiliriz saygılarımla

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Xpanel bir defa bilgileri girince
Cihaz her paneli açtığınızda liste
Güncelleme yapar

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Millet sabırsızlıkla bu yazılımı bekliyodu sanki.laf olsun diye yazılımmı yapılır dogru düzgün bi uygulama ekleyin baride yazılım yaptıgınıza degsin next iyice cıvıtmaya başladı.

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
merhaba bu yazılım boşuna cıkmış bir yazılım bence machina 3 hd kasalı olan daha iyi ama ondada ileri ve geri alma yok bu yazılımı eklesinler birde iptv favorileri ekleme yapsınlar yazılımla boş yazılım yapılmasın belki bu yorumları okuyorlar diye yazdım kulak verin biraz

ilhak

0
Üye
23 Nis 2017
1
0
1
Selamun aleuykum bende bu yazılımı yükledikten sonra vermeye basladı show hd ve habertürk sinyal var ama gürüntü gelmiyor bazende geliyor sinyal kalitesi yüksek bide bu hdlerin bazılarını izlemeye baslayınca acılmıyor bi ileri bi geri gelince acılıyor bu sorun neden kaynaklanıyor yazarsanız sevinirim simdiden tskler..

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
merhaba, izlerken bir anda donmalar kitlenmeler olmaya başladı...sanırım son yazılımda bir sıkıntı var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...