Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 02.12.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.829)

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,736
93
France
Emeginize saglik efenim.
Arkadaslar maalesef sunuda goz ardi ediyor gibiyiz; elimizdeki herhangi bir cihazin ozelliklerini tam olarak bilmeden yada ogrenmeden her seye yorum getiriyor, bazi seyleride basaramayinca istek ve arzularimizi surekli dillendiriyoruz, bu cihazla surekli oynanmasinda sanirim bizlerinde etkisi var. Arkadaslar farkindaysaniz bu yazilimi yapanlar burada kimseye cevap vermiyorlar, lakin kesinlikle takip ettiklerini dusunuyorum. Fox tv ve tv 8 yorumunu dile getirenler siz hala ayni yorumu getirmekden bikmadinizmi, tekeden sut sagmak istemenize anlam veremiyorum.
Isteksiz ve zorla yapilan iliskiden sakat cocuk dogar: dolayisiyla zorlamayin sakata gelmekten bikmadinizmi.
Ihtiras ruzgarina dondu. Birakiniz kendi haline, en stabil calisan neyse onu yukleyin olsun bitsin, arzular ve isteklerin ardi arkasi kesilmiyor. 300 tl bir cihazdan internetde olan filmlerin you tubun vs herseyin 4x4 izlenebilmesi sanirim biraz abarti olmali, 50 beden giyen bir adama 40 beden giydiremezsiniz yoksa pantalonun bir tarafi cart diye gider sonunda cihazida cart diye gotureceniz birakin bre.

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Emeginize saglik efenim.
Arkadaslar maalesef sunuda goz ardi ediyor gibiyiz; elimizdeki herhangi bir cihazin ozelliklerini tam olarak bilmeden yada ogrenmeden her seye yorum getiriyor, bazi seyleride basaramayinca istek ve arzularimizi surekli dillendiriyoruz, bu cihazla surekli oynanmasinda sanirim bizlerinde etkisi var. Arkadaslar farkindaysaniz bu yazilimi yapanlar burada kimseye cevap vermiyorlar, lakin kesinlikle takip ettiklerini dusunuyorum. Fox tv ve tv 8 yorumunu dile getirenler siz hala ayni yorumu getirmekden bikmadinizmi, tekeden sut sagmak istemenize anlam veremiyorum.
Isteksiz ve zorla yapilan iliskiden sakat cocuk dogar: dolayisiyla zorlamayin sakata gelmekten bikmadinizmi.
Ihtiras ruzgarina dondu. Birakiniz kendi haline, en stabil calisan neyse onu yukleyin olsun bitsin, arzular ve isteklerin ardi arkasi kesilmiyor. 300 tl bir cihazdan internetde olan filmlerin you tubun vs herseyin 4x4 izlenebilmesi sanirim biraz abarti olmali, 50 beden giyen bir adama 40 beden giydiremezsiniz yoksa pantalonun bir tarafi cart diye gider sonunda cihazida cart diye gotureceniz birakin bre.

Daha önce olmayan sorun şimdi oluyorsa yazılımla ilgili bir problemdir biz fazla bişey istemiyoruz cihaz düzgün çalışsın yeter ekstra bişey isteyen yok

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,736
93
France
Yeni yazılım çıkara çıkara bu hale getirdiler cihazı daha önce böyle bi sıkıntı yoktu
Kasiya kasiya yara haline getirilmis gibi bir durum soz konusu, hatalar mutlaka var ama kullandigi cihazin ozelliklerini dahi bilmeden basaramadigi seyi cihazda hata varmis gibi surekli kasiyanlarinda sorunu var gibime geliyor. bir cihaza her hafta yazilim mi gelir nerede gorulmus, ya yazilimcilarin eli bos is guc yok oyalaniyorlar yada cihazin uzerine fazla gidiliyor sonunda sakat cocuk dunyaya gelecek.

Son düzenleme:

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Haklisiniz bir cihazla bu kadar oynamak ileriki zamanda mutlaka bir maraza çıkartır. Ne eksiklikler varsa ona gore ayda bir üç ayda bir yazılım yapılsın next2000 hd internet machina cihazı böyle giderse yakında beyni yiyecek.

uyduco68

0
Üye
20 Şub 2018
10
0
1
Arkadaşlar Next 2000 Hd mavi cihazım var. İp tv de kayıtlı filmlerde direk istediğimiz dakikaya hangi tuşu kullanarak gidebilirim? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
maalesef yazılım attım ip tv de donmalar oldu bende bilgi sayara yüklemiştim ordan izliyorum fener g.birliği maçını cihaz nakavt oluyor wifi kullanıyorum yüzde 85 net

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
sabah cihazı açtım yine yazılım istedi daha dün akşam atmıştım test yazılım atmadım sabah free ip tv ye baktım cartcurt edip duruyor test yazılım atmadım her yazılımdan sonra ilk sıradaki fabrika ayarlarına dönüp işlemleri yapıyorum değişen bir şey yok

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
Arkadaslar yazilim ariyom ama bulamiyorum lutfen yardim!!
iptv tusu kaybolan yazilimdan onceki yazilm hangi versyondu?
Bu yazilimi (abs rar ) yapip bana atarsaniz cok sevinirim.. yrdmlrnz icin simdiden tsk.ler