Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 04.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.824)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Emeği geçen herkese teşekkürler.

Tarih yanlış olmuş

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
Next 2000-HD İnternet Machina 04.14.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.824)

- Youtube düzeltildi.
- VOD içerikleri arttırıldı.
Sayın yetkili
Akşam 04.11.19 tarihli test yazılımıni da indirdim.Maalesef bir süre sonra bu da daha önceki yazılımlar gibi (hava durumu, xpanel joker internet bağlantı hatası veriyor.ping alıyor.ama sorunlar hala devam.firmaya mail attım cevap yok.ne yapayım bilmiyorum.sonunda cihazı kırıp atıcam galiba.

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
Şunu belirteyim ki sorun youtube sorunu değil.cihaz wifi ye bağlıyken bir süre sonra bağlantıdan kopuyor ve internet üzerinden çalışan tüm kısımlar hata veriyor.bu esnada da menüde wifi bağlantı var görünüyor.bu konuda lütfen bir çalışma yapın ki benim gibi pek çok insan ip tv panelini sağlıklı kullanamıyor.
Şimdiden teşekkürler.

kasa38

0
Üye
21 Ocak 2016
22
6
3
Önceden şifreli izlenilen bilen kanallar sarı renk de gozukurdu son yazılımlardan sonra göstermez oldu acaba genel tun cihazlardami yoksa sadece benim cihazdami budurum bilgi cerirseniz sevinirim

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
Önceden şifreli izlenilen bilen kanallar sarı renk de gozukurdu son yazılımlardan sonra göstermez oldu acaba genel tun cihazlardami yoksa sadece benim cihazdami budurum bilgi cerirseniz sevinirim
2 türlü sarı oluyordu kanallar
1.cisi aynı transpoder daki kanallar sarı oluyordu
2.cisi de ıks yani free server deki kanallar sarı oluyordu
şimdi hiçbiri olmuyor
hiç olmazsa aynı transpoder daki kanallar sarı olsa kullanım açısından kolaylık oluyor

ayrıca benim cihazım internete kablolu bağlı olarak kullandığım için bende ıptv de olsun diğer media portallarda olsun sorun pek yok gibi
bu son test yazılımla youtube tekrar düzeldi

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
689
93
dün akşam yazılımı attım ve voddan katiller filmini izledim bi sorun yaşamadım ip tv de çalışıyordu yazılım attıktan sonra ilk baştaki farbrika ayarlarına dönün nettinz wifili ise kablosuzu seçin değilse kabloluyu ok

rootkey

New member
Üye
15 Kas 2018
22
13
3
Yeni yazılımda "kanal liste düzeni" yapılamamaktadır. Yetkililerin dikkatine...

kasa38

0
Üye
21 Ocak 2016
22
6
3
Yorım yapan arkadaşlar şifreli kanallarınız dan sarı gözüken varmı. Yazılımda sorun yok diyorsunuz da sizde bu konuda sorunyokda ozaman benim cihazmı göstermiyor şifreli kanalları sarı renkde anlamadım yani

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
Yorım yapan arkadaşlar şifreli kanallarınız dan sarı gözüken varmı. Yazılımda sorun yok diyorsunuz da sizde bu konuda sorunyokda ozaman benim cihazmı göstermiyor şifreli kanalları sarı renkde anlamadım yani
Değerli formdaşım
Evet sarı renk olayı herkeste yok artık
Bu olayı yazılımsal olarak kaldırmışlar
Bilemiyorum tekrardan geri gelirmi
En azından aynı transpoderdakileri sarı yapsalardı iyi olurdu
Yani bu olay herkeste aynı

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
iptv veya joker uygulamasını açınca iptv yayını izleyip çıktıktan sonra cccam otomatik kapanıyo devre dışı kalıyo tekrar açmak gerekiyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...