Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 11.10.2019 Tarihli TEST Yazılımı (V1.814)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Mahvoldu iptvliptvlerim gitti ve yüklenmiyor artık
Bence V1.799 02-08-2019 nolu yazilimi indirip usb ye koyup cihaziniza yukleyiniz simdilik yeni deneme yazilimlarini bekleyip sonra yuklersiniz.
Cihaz deneme tahtasi misali oldu, yazilimci arkadaslar mutlaka yorumlari takip ederlerdir diye dusunuyorum.
Erken doğum, düşük ve ölü doğum olmaması için dikkat gerekiyor. BASHEKIM - DOKTOR - HEKIM olsada DOGUM UZMANIda gerektigi gozden kacmiyor.
Yazilimci arkadaslar kolay gelsin:cool::(:unsure: Yazilim nolari karsisinda ana yazilim yada test yazilim ibaresi konmasi kullanicilarin tercihleri acisindanda bilgilendirici olacaktir.

Son düzenleme:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
814 ü bende yükledim ama xtream bir yere gitmedi arkadaş
Xtream olmuş joker
İçine yüklemişler xtreamı
Ve daha 2 tane daha giriş yolu
Benim de xtream sayfasındaki ıptv adresleri olduğu gibi duruyor
Kanallarda otomatikmen yüklendi ve sorunsuz açılıyor
Yani adreslerinm kayboldu nede kanallarım

Bu yazılımla herhalde xtream dan kurtulmaya bakıcak ıptv ciler

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,650
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yazılım Notları

- Xtream/Xpanel uygulaması yerine Joker uygulaması kullanılıyor. Bu uygulama artık sadece Xtream hesaplar olmadığından verildi.
- Joker uygulamasına Xtream, Galaxy ve Web M3U hesap eklenebilir. İster kumandadan ister USB bellek (.cfg uzantılı dosya) ile hesaplar yüklenebilir. Başka tipte IPTV sunucular varsa eklenmesi için istekte bulunun.

USB ile yüklemek için örnek Xtream formatı;
X: URL PORT KULLANICIADI ŞİFRE

USB ile yüklemek için örnek Galaxy formatı;
G: URL PORT KULLANICIADI ŞİFRE

USB ile yüklemek için örnek Web M3U formatı;
U: M3UURL

Next Yazılım

yeni yazılımda usb ile yüklemelere gelen yenilikler güzel olmuş ve çalışıyor.
Bir eksiklik fabrika ayarları ile 1 dönünce cccam bölümü çalışmıyor cccam.cfg yüklediğimizde kabul etmiyor(bir önceki kanal yedegi ile çözebildim.

K.cem diger tarafkı server çalışmaz ise( ! sadece server adresleri elinde olanlar) tüm serverları sil diyerek çözdüm tekrar usb ile yükleme yaptım.

hdengin

0
Üye
12 Eki 2011
111
7
18
İstanbul
Youtube hiç çalışmıyor. Halbuki IPTV çalışıyor. ( V1.799 )

Edit : 1 kaç saat sonra kendiliğinden düzeldi. Neden oldu acaba?

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Arkadaşlar çalışmayan panellerinizi NEXT firmasına iletiniz ilgileniversinler.Buraya yazılan maalesef burada kalıyor...

Evet size katiliyorum, cihazinizin markasini onerilerinizi sorunlarinizi vs duzgun sekilde dile getirerek asagidaki mail adresine ve telefona iletebilirsiniz.

E-Posta
[email protected]
Tel : 216 592 98 00
fax: 216 592 99 71

Necati.h

New member
Üye
7 Eki 2019
2
1
3
Bende uzun zamandır next kullanıyorum hiremco turbo iptv ye geçmeyi düşünüyorum
Next 2000 hd kullanan biri olarak artık bıktım iptv de çoğu kanallar ses var görüntü yok. Neymiş h265 yokmuş hiremco turbo plus aldım neredeyse aynı fiyat açmayan iptv kanalı yok çok hoşuma gitti ,ısınmada yok ben çok memnunum..

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
Next 2000 hd kullanan biri olarak artık bıktım iptv de çoğu kanallar ses var görüntü yok. Neymiş h265 yokmuş hiremco turbo plus aldım neredeyse aynı fiyat açmayan iptv kanalı yok çok hoşuma gitti ,ısınmada yok ben çok memnunum..
Arkadas aldigin üründe zaten linux tabanli bir cihaz ve h265 destegi var zannedersem bu özellik yazilimsal degil donanimsal eklenebilecek bir özellik.

REİS2023

Member
Üye
26 Eyl 2018
48
16
8
Yazılım Notları

- Xtream/Xpanel uygulaması yerine Joker uygulaması kullanılıyor. Bu uygulama artık sadece Xtream hesaplar olmadığından verildi.
- Joker uygulamasına Xtream, Galaxy ve Web M3U hesap eklenebilir. İster kumandadan ister USB bellek (.cfg uzantılı dosya) ile hesaplar yüklenebilir. Başka tipte IPTV sunucular varsa eklenmesi için istekte bulunun.

USB ile yüklemek için örnek Xtream formatı;
X: URL PORT KULLANICIADI ŞİFRE

USB ile yüklemek için örnek Galaxy formatı;
G: URL PORT KULLANICIADI ŞİFRE

USB ile yüklemek için örnek Web M3U formatı;
U: M3UURL

- Joker uygulamasına hesap eklerken başına http:// veya https:// eklemeye gerek yok, şayet eklenirse otomatik temizleniyor.
- Xtream bağlantı hızlandırıldı.
- Modifiye edilmiş bazı Xtream sunuculara bağlantı sorunu düzeltildi.
- Xtream hesaplar arası geçişte kilitlenme düzeltildi

YOTUBE AÇMIYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...