Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD-internet Machina 11/12/2018-V1.754 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zadaca

0
Üye
4 Ocak 2018
34
7
8
istanbul
Emeğinize sağlık yazılım için bende bir düşüncemi arz etmek istiyorum vod kısmında 2018 film tr slt yazı animasyon dublaj şeklinde içerik olursa muhteşem olucak ayrıca görsel menüde kategori kismindada ulusal spor film anismayon gibi dizayn edilirse süper olucak

utkuaras1

New member
Üye
20 Ara 2018
7
6
3
Emeğinize sağlık benim de nacizane bi şey söylemek istiyorum iptv aldığım yer kanallarda değişiklik yapınca bunu sürekli usbden atmam gerekiyor bunu otomatik yapıcak imkan var mıdır ?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@utkuaras1 yapmanız gerekenler ;
usb attıgınız m3u dizinini pcde bulun üzerinde sağ tıklayın not defteri ile aç seçin açılan listede karşınıza

#EXTM3U
#EXTINF:0,TRT1
http://server.internext.tv:8080/lahore/lahore/28456
benzer liste çıkacaktır
şimdi xtream panele girecegiz örnek dizini

kumandanızın mavi tuşuna basın
server1
Adres : size verilen serverın sadece adresini yazın server.internext.tv kayıt
Port : 8080 kayıt
kullanıcıadı: lahore kayıt
şifre : lahore kayıt

ve Kumandanın alttaki kırmızı tuşla kayıt ediyoruz.

Açmak için bundan sonra usb kişiseldeki ıptv ye girmeyin sadece Mavi tuşa basın xpaneliniz açılacaktır daha sonra sat tuşuna girip kategoride seçebilirsiniz dilerseniz Favori tuşuna basıp istediginiz kanalı favoriye alıp Fav tuşuna bastıgınızda karşınıza favoriler tekrar bastıgınızda tüm liste gelir.

Liste sag tarafta görükecektir her ıptv girişi için mavi tuşa bastıınızda güncel olarak gelecektir.(vEYA İNTERNET PORTAL İÇİNDE XTREAM PANEL İKONUNDAN )

Kolay gelsin

Son düzenleme:

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Daha önce kategori bölümünde full Sport vardı, şimdi yok. Neden acaba

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Digium

Özel Üye
Özel Üye
22 Kas 2018
36
236
33
Next in kullanıcı geri dönüşlerine bu kadar çabuk cevap verebilmesi gerçekten çök güzel..Bu bizlerin pek alışık olmadığı bir avantaj.Bunun için teşekkür ederim..Benim sorunum ise Repeater kullanımı ile ilgili..Cihazın Kablosuz bağlantı ile kullanımında Ağ menzil genişletici (Repeater) den gelen daha güçlü olan sinyale bağlanmıyor.Uzak ve zayıf olan ana modem sinyaline bağlanmaktan bir türlü vazgeçmiyor. TP-Link in RE200 (Versiyon 1 ) diye bir ürününü kullanıyorum.Repeater olarak değilde Access Point olarak tanımlayın önerileri işime gelmiyor. Benzer sorun yaşayan var mıdır? Çözüm bulduysa paylaşabilir mi? Saygı ve sevgiler..

Ortamda birden fazla aynı isimde kablosuz ağ varsa en düşük seviyeli olan bağlı gibi seçiliyor, aslında cihaz en yüksek sinyal seviyesine sahip ağa bağlanıyor. Burada gösterimle ilgili bir sorun var, bir sonraki yazılımda düzelmiş olacak.

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
@Digium Cihazın VOD bölümünde Muhafız The Protector Görünüyor ama tıklayınca açılmıyor diğer Vodlarda sıkıntı yok sizde de öyle mi düzeltirlir umarım.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
@Digium Cihazın VOD bölümünde Muhafız The Protector Görünüyor ama tıklayınca açılmıyor diğer Vodlarda sıkıntı yok sizde de öyle mi düzeltirlir umarım.
sevgili mucro diger vodlarda sikinti yok demissiniz maalesef benim cihazda tum vodlar acilmiyor, eski yazilimlara dondum vs yaptim banamisin demedi, tekrar son yazilimi yukledim hala vodlar acilmiyor ben sorun etmekden vazgectim zaten izlemeye zamanim olmuyor. Tabiki izleyenler icin mutlaka iyilestirilmesi gerekir.

mehmetbalci35

New member
Üye
21 Ara 2018
4
0
1
- Bazı Xtream hesaplarındaki bağlantı problemi düzeltildi. Sorun yaşadığınız hesap varsa lütfen bildirin.
- Yetişkin içerikler kapatıldığında (kanal listesinde yeşil ikon varsa) Xtream hesapları içinde otomatik kapatma eklendi.
- Kablosuz internet bağlantısı düzenlendi.
- Youtube da bazen oynatılamayan içerikler düzeltildi.
- Yetişkin kanalları gizleme düzenlendi.
- Radyo arkaplanına Next&NextStar logosu eklendi.
- PowerVU kütüphanesi güncellendi.
- AFN (9E 11804 V 27500) Radyo kanalları düzeltildi.
- İnternet bağlantısı olmadığında IKS üzerinden açılan kanalların renginin değişmesi kapatıldı.
- Seçili VOD kategorisi başlığa eklendi.

Wildswat

New member
Üye
21 Ara 2018
5
3
3
Son yazılımı yükledim ama playboy da içerik engellendi yazıyor giriş yapmıyor internet bağlantım mevcut ip tv ye girebiliyorum yetişkin içerikler gösterilsin de açık sorun nedir acaba.

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Son yazılımı yükledim ama playboy da içerik engellendi yazıyor giriş yapmıyor internet bağlantım mevcut ip tv ye girebiliyorum yetişkin içerikler gösterilsin de açık sorun nedir acaba.
kanal listesi ekrandayken alt sağ 2. Sıradaki kayıt tuşuna basın ve gelen şifreye 1234 girin (değiştirebilirsiniz) liste üstündeki sağdaki led yeşil olur cihaz aile modundadır açmak için aynı işlemi tekrarlayın led kırmızı olur ve yetişkin içerikler geri gelir..

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Next 2000 HD Minix Internet Machina
VOD lar acilmiyor diye sitem etmistim, bu sabah itibariyle aciliyor. Katagoriler bolumune 749 adet dublaj 961 altyazi ve 278 Turk filmi gelmis.Peki bu nasil oluyor. Dogrusu üzümü yer bağınıda bilmek isterim. Emeginize saglik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...