Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 18.10.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.815)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43
Next 2000-HD İnternet Machina 18.10.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.815)

- Stalker uygulamasına Dizi seçeneği eklendi.
- Stalker uygulamasına yetişkin içerik filtresi eklendi.
- Bazı Stalker sunuculara bağlanmama sorunu düzeltildi.
- Bazı Xtream sunuculara bağlanmama sorunu düzeltildi.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Ekli dosyalar

• 2019_10_18_v1815_r457_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 85

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Emeği geçenlere teşekkürler.

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
166
181
43
Hızınıza yetişemiyoruz ustalar.Daha 1814 ü kuramadan 1815 geldi.Kolay gelsin. Elinize emeğinize sağlık.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Emeğinize sağlık her ne kadar stalker türü ıptv kullanmasakta yurt dışındakilerin faydalanabileceği bir hizmet.
Darısı son test yazılımında JOKER IPTV kullananların eksikliklerine uygun iyileştirmelerdede bulunmanız ümidi ile.

Not : bir önceki yazılımda ıp adresli sunucuları açan yazılım şimdi açmıyor.ayrıca usb ile cccam dosyası yüklendi demesine ragmen ! yükleme olmuyor serverlar boş duruyor.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Emeğinize sağlık her ne kadar stalker türü ıptv kullanmasakta yurt dışındakilerin faydalanabileceği bir hizmet.
Darısı son test yazılımında JOKER IPTV kullananların eksikliklerine uygun iyileştirmelerdede bulunmanız ümidi ile.

Not : bir önceki yazılımda ıp adresli sunucuları açan yazılım şimdi açmıyor.ayrıca usb ile cccam dosyası yüklendi demesine ragmen ! yükleme olmuyor serverlar boş duruyor.

Desenize birini yapmaya çalışırken diğerlerini bozuyorlar..

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France

DOST sevgili ustadim ben demistim demek istemezdim, next de doktor var ama birde dogum uzmani gerekiyo
yine düşük oldu desene.
en sonunda dogan cocuga YETER ismini koyarlar :D

Son düzenleme:

umut2014

Member
Üye
22 Mar 2019
44
16
8
hocam yazılımı yukledi elinsaylık kayıt tusuna basıp yetıskın kanallari sifrelerken yabancı yazi cikiyor uste ipt yazıyor tesekkurler

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Bazı iptv kanallarında ses var görüntü yok codec sorunu devam ediyo .Bazı iptv kanalları ise hiç açılmıyo usb ile ccam yüklenmiyo .tv8 kanalını açınca bir 20 saniye kadar bekleyince kanal açılıyo kanal açıldıktan sonrada yarım saatte bir ekran kararıp geri geliyo cccam açıkken tanberg kanallarını açınca çakışma oluyo ekran kırpıp duruyo daha neler neler ben nexte bu sorunları mail atarak bildirdim .sizde mail atın arkadaşlar gözlemlediginiz sorunları burada yazılanlar burda kalıyo.
E-Posta
[email protected]
Tel : 216 592 98 00
fax: 216 592 99 71

obitelli

New member
Üye
19 Nis 2019
2
2
3
Bazı iptv kanallarında ses var görüntü yok codec sorunu devam ediyo .Bazı iptv kanalları ise hiç açılmıyo usb ile ccam yüklenmiyo .tv8 kanalını açınca bir 20 saniye kadar bekleyince kanal açılıyo kanal açıldıktan sonrada yarım saatte bir ekran kararıp geri geliyo cccam açıkken tanberg kanallarını açınca çakışma oluyo ekran kırpıp duruyo daha neler neler ben nexte bu sorunları mail atarak bildirdim .sizde mail atın arkadaşlar gözlemlediginiz sorunları burada yazılanlar burda kalıyo.
E-Posta
[email protected]
Tel : 216 592 98 00
fax: 216 592 99 71

Dedi Hepsi var ama eksikler Cıg gibi büyüyor joker dedniz sağolun ama iç bir işe yaramıyor lütfen bekleyinizde Kalıyor aklınız varsa kesinlikle günceleme yapmayınız piyasada 180 tl cihaz satıyorlar 20.000 kapasiteli iptv var ama gel gelelim bu cihaz her gecen gun gömülüyor bence next bu durumda artık pasif kalıyor.cok söz gerek yok ben bir next satıcısı olarak alternatif farklı cihaz yoneliyorum bu tur yazılım zaman kaybı free iptv iç saymıyorum cogu yok yurt dısında olan müsteriler veriyordum cıg gibi geri geldi bence next uydu işin eski arge yazılımcıların geri getirsin cunku bu durum boyle olmaz format sorun iptv devam ediyorm filmlerde altyazı secenek yok . epg sorun devam ediyor stalker dizi eklenmiş . ama xtream codes gittri icin bu durumlar boyle oldu .

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Kumanda tuşlarının kısayolu mutlaka eski haline gelmeli , xtream ve vod geri gelmeli

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
689
93
dün bütün fabrika ayarlarına döndüm wifi sorunu var diye ve tekrar internet ana yazılımı attım fakat kendi telefonumdan ve komşumla ortak kullandığım netten wifi ile bağlanamıyorum kafayı yedirtirecek valla wifi yi usb olarak otomatiği dcp miydi ya öyle bıraktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...