Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 19.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.827)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
23.11.19 test sürümü de işe yaramadı.Aslında uğraşılmamış.cihazın ip adresi değiştirilip test yayınlanmış.o kadar.vod bölümünde biraz gezince int bağlantısı kesildi.anlamıyorum,denemeden nasıl yayınlıyorlar.her hafta umut ve hayal kırıklığı.yazılımla çözülmüyorsa cihazları geri alın.yada bir açıklama yapın.

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Kısayol eklicez derlerken cihazı kullanılamaz hale getirmişler .sözde kısayol eklemişler zaten menü tuşuna basmışım sag sol ok basar istedigim yere giderim neden tuş arayayım birde madem yapacaksın hiremcoya özeniyorsunuz Hiremco gibi istedigin menüye bagımsız olarak tuş kısayol ata görelim.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Emeginize saglik lakin gorunen o ki kullanicilarin cogu pek hosnut gorunmuyor, arkadaslar NEXT firmasinin mail adresine gerekli mesajlari usanmadan bikmadan gonderin buradan sizleri duyacaklarini sanmiyorum. Bir kez mesaj cektim cevap gelmedi demeyiniz her mesaja cevap veremezler, ama en aazindan yorumlar dikkate alinip ona gore bir rota tayin edeceklerdir. Usturuplu sözler ile mesajlarinizi yollayiniz.

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Mail atmak isteyenler için

Firma Adı:Next & NextStar

Adres: Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye

Telefon: 444 3 666

Firma Adresi: Battalgazi Mh. Basra Cd. No:10-14 Sultanbeyli, İstanbul - TÜRKİYE

E-posta: [email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...