Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 20.01.2020 Tarihli Test Yazılımı (V1.849)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43
Next 2000-HD İnternet Machina 20.01.2020 Tarihli Test Yazılımı (V1.849)

- Altyazı seçimi düzeltildi.
- USBden büyük boyutlu M3U dosyalarını yüklerken kapanıp açılmaya neden olan bir sorun düzeltildi.
- Free IPTV Kullanıcı kanal listesinde son kategoriye ait EPG bilgilerinin gösterilmesi düzeltildi.
- Uydu kanalı yoksa Free IPTV Kullanıcı kanal listesi yükleme sorunu düzeltildi.

Ekli dosyalar

• 2020_01_20_v1849_r494_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 25

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
hala ücretli iptv debazı yayınlarda ses var görüntü yoktur
Sevgili kardesim bu cihazin fazla kurcalanmasina bizler musaade ediyoruz, sunu artik bilelim bu cihaz bazi kodekleri acmiyor o nedenlede ses var goruntu yok olarak karsimiza daima cikacak, yazilimsal degil donanimsal durum oldugu asikar.
Gelelim yazilimci arkadaslara hakikaten cihaza cok onem veriyor iseniz su benim surekli dile getirdigim konuyada bir baksaniz diyorum.Ben ne iptv ne parali yayin ozelligi ne you tube hic bir sey istemiyorum cok kolay efenim su frekans ve uydu duzenlemede ne gibi ilerleme kaydedeceksiniz? Bakiniz bir gripli en az 1 haftada iyilesir siz masallah 3 gunde Next 2000 cihazini iyilestirme yoluna gidiyorsunuz, bizim ACIL SERVIS KLINIGI gibisiniz ama nobetci doktor sanirim henuz diplomayi alamamis gorunuyor. Ben Uydu cihazi istiyorum cok genis kapsamli envai cesit ozellik ekleme yerine adam gibi ozellikleri olan bir cihaz olsun yeterli. Millet ister 300 TL verir her turlu ozellik ister sizde her hafta yazilim yaparsiniz, istemeyin arkadaslar pirinc arar iken bulgurdan olacagiz. Haaa ben cihazdan memnunum sadece benim dedigim ozelligi yerine getirsinler benim acimdan tamamdir. Her cihazda olmaz ise olmaz ozellik frekans duzenleme kolayligi cok mu zor efenim.
K O L A Y G E L S I N

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Menüden cihaz bilgilerine girildiğinde cihaz donuyor. Belki ilgiler ilgilenirler

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Artık bu işin iyice cılkı cıktı yeni 2071 next cihazı çıkana kadar vay oasiydi vay burasıydı diye oyalayıp duruyo

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
Sevgili kardesim bu cihazin fazla kurcalanmasina bizler musaade ediyoruz, sunu artik bilelim bu cihaz bazi kodekleri acmiyor o nedenlede ses var goruntu yok olarak karsimiza daima cikacak, yazilimsal degil donanimsal durum oldugu asikar.
Gelelim yazilimci arkadaslara hakikaten cihaza cok onem veriyor iseniz su benim surekli dile getirdigim konuyada bir baksaniz diyorum.Ben ne iptv ne parali yayin ozelligi ne you tube hic bir sey istemiyorum cok kolay efenim su frekans ve uydu duzenlemede ne gibi ilerleme kaydedeceksiniz? Bakiniz bir gripli en az 1 haftada iyilesir siz masallah 3 gunde Next 2000 cihazini iyilestirme yoluna gidiyorsunuz, bizim ACIL SERVIS KLINIGI gibisiniz ama nobetci doktor sanirim henuz diplomayi alamamis gorunuyor. Ben Uydu cihazi istiyorum cok genis kapsamli envai cesit ozellik ekleme yerine adam gibi ozellikleri olan bir cihaz olsun yeterli. Millet ister 300 TL verir her turlu ozellik ister sizde her hafta yazilim yaparsiniz, istemeyin arkadaslar pirinc arar iken bulgurdan olacagiz. Haaa ben cihazdan memnunum sadece benim dedigim ozelligi yerine getirsinler benim acimdan tamamdir. Her cihazda olmaz ise olmaz ozellik frekans duzenleme kolayligi cok mu zor efenim.
K O L A Y G E L S I N

ANLAŞILDI İKİ CİHAZ BİRDEN ALMIŞTIM İKİ CİHAZDA ELİMDE PATLADI işin garip tarafı bir yetkili kimsede net cevap vermiyor whattsap tan mesaj attım yazılımcı arkadaşlar bakıyor denildi bir gelişme yok

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
dün akşam kar yağışı nedeniyle bazı sinyaller yoktu free ip tv ye girdim oda kardan etilenmiş olmalı:) çoğu yoktu açılmayan şeyleri neden koyuyorsunuz bre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...