Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 21.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.828)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MUBELA

0
Üye
23 Tem 2018
13
6
3
Next 2000-HD İnternet Machina 21.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.828) yazımını yükledikten son iptv bağlantı sorunu yaşamaya başladım.

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Emeğinize sağlık

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
merhaba son yazılımı yüklemeiştim menundum ama yuotube calışmayınca tekrar yazılım bölümünden orjinal yazılım cıkmış onu yükledim sorun düzeldi ama yükledigim yazılım orjinal mavi tuş aktif şu anda test yazılımı deyil yükledigim bilgiicin yazdım her halde tekrar yazılım yüklemem sanırım cünkü her yazılım cihaza zarar veriyor bir yeri düzeltirken diyer ayaları bozuyorlar cihazda sorun yoksa en iyisi yazılım yüklememek fikrim bu

ERGEN

0
Üye
27 Eki 2016
21
0
3
Test yazılımını yüklüyorum,ana yazılım uyarı veriyor yeni yazılım var diye,ana yazılımı yüklüyorum,bu sefer test yazılımı bozuluyor.cihazda özellikle vod bölümünde filmler diziler değişiyor,çözümü varmı arkadaşlar.

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
eski yazılımı yeni yazılımmış gibi gösteriyor .aslında eski yazılım.cihaz tam kafayı yedi. cihaza her yazılım yükleyip kaldırdıgınızda tabikide zarar veriyor mutlaka cihazın flaşında o yazılımın kalıntıları kalıyor .sanırım nextinde yapmak istedigi bu galiba yoksa iki günde bir yazılımmı çıkar

maksuelk

New member
Üye
7 Mar 2019
15
17
3
53
Next 2000-HD İnternet Machina 21.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.828)

- İnternet bağlantısının kesilmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
- USB medya oynatımında << tuşu düzeltildi.

Test yazılımı bildirimlerini almak için;
Menu > Kullanıcı Tercihleri > Yeni Yazılım Bildirimi
bölümüne girerek Test Yazılımını seçiniz.
Bende 2 farklı ip üyelik var bu yazılımda 1 den 2 ye geçişte donma yapıyor bilgilerinize

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Bende 2 farklı ip üyelik var bu yazılımda 1 den 2 ye geçişte donma yapıyor bilgilerinize[/QUOTE

Sorunlarınızı buraya yazmanın bi faydası yok Nextin resmi sitesi degil bu site aşagıda adrese mail atarak bildirebilirsiniz.

E-posta: [email protected]
Firma Adı: Next & NextStar
Adres: Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye
Telefon: 444 3 666
Firma Adresi: Battalgazi Mh. Basra Cd. No:10-14 Sultanbeyli, İstanbul - TÜRKİYE

mmeric

0
Üye
14 Eki 2012
26
38
13
Bu yazılımı iki cihazımı da yükledim ip tv de bağlantı kurulamadı uyarısı alıyorum sürekli fişi çıkar tak yapıyorum anca düzeliyor bilginize

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
merhaba son yazılımı yüklemeiştim menundum ama yuotube calışmayınca tekrar yazılım bölümünden orjinal yazılım cıkmış onu yükledim sorun düzeldi ama yükledigim yazılım orjinal mavi tuş aktif şu anda test yazılımı deyil yükledigim bilgiicin yazdım her halde tekrar yazılım yüklemem sanırım cünkü her yazılım cihaza zarar veriyor bir yeri düzeltirken diyer ayaları bozuyorlar cihazda sorun yoksa en iyisi yazılım yüklememek fikrim bu

SONUÇTA TEST YAZILIMI BUNLAR ‘TEST’
ana yazılımı yükleyin bekleyin, hatasız son hali yapıldığında next sisteme yüklüyor ve cihaz yeni yazılım bulundu uyarısı veriyor ana ekrana.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
SONUÇTA TEST YAZILIMI BUNLAR ‘TEST’
ana yazılımı yükleyin bekleyin, hatasız son hali yapıldığında next sisteme yüklüyor ve cihaz yeni yazılım bulundu uyarısı veriyor ana ekrana.
Next yazilim sitesine girdiginizde sadece bu cihaz icin neredeyse 45 tane yazilim yapilmis oradada yazilimlarin test mi ana yazilim mi oldugu net belli degil bir kac tanesinde test yaziyor o kadar, aslinda ANA YAZILIM hangiler en stabil hangi yazilim bir bilsek onu yuklesek cunku test cihaz degilde sanki kullanicilarin sabri ve moreli test ediliyor gibi.

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
Net olan bir şey var ki; internetli wifi cihaz olarak yanlış tercih yapmışım.Yada bana sorunlu bir seri denk geldi.Ama firma müşteri hizmetleri yönünden cihazlara sahip çıkmıyor görüntüsü veriyor.Uydu cihazı almayı düşündüğümde aklıma ilk next geldi.Sanıyorum bir daha yanından geçmeyeceğim.

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
Net olan bir şey var ki; internetli wifi cihaz olarak yanlış tercih yapmışım.Yada bana sorunlu bir seri denk geldi.Ama firma müşteri hizmetleri yönünden cihazlara sahip çıkmıyor görüntüsü veriyor.Uydu cihazı almayı düşündüğümde aklıma ilk next geldi.Sanıyorum bir daha yanından geçmeyeceğim.
Next 2000 hd kablolu internet yani var next 2000 hd fta kablosuz lan yok diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...