Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 22.10.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.818)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,736
93
France
Evet burda yazılan havada kalır şikayetlerinizi mail atarak bildirebilirsiniz
E-Posta
[email protected]
Tel : 216 592 98 00
fax: 216 592 99 71

Sadece sikayet seklinde degilde guzel bir ifadeyle onerilerinizide dile getirmekde fayda olacaktir. ( Ben mesaj yazdim beni kimse takmadi cevap yazmadilar diyede pek hayiflanmaya gerek yok)

Sunuda asla unutmamak gerekir; cihazin kapasitesi goz onunde bulundurarak taleplerde bulunmak uygun olacaktir. 3 KILOLUK TORMAYA 10 KG ALDIRAMAZSINIZ ISTEKLER TALEPLER BITMEZ cihazin kapasitesi bu

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Mavi tuşumuzu geri verin xpanel kısayolu ?
Vod dızı çukur baştan eklensın
Aytaç hocam ha mavi ha yıldız dert etme yapacagın
M+ >JOKER üzerine gel kumandanın altındaki * yıldız tuşuna bas okeye bas giriş yap .şimdi çık tekrar girmek istediğinde yıldız tuşuyla girersin.

yazılımlar konusunda olan istekleri next firmasına ıptv server konusundaki istekleri servercınıza iletin .(kaliteli bir server aldıysanız sorunsuz izlersiniz Servercıların cek caklı konuşmalarına bakmayın ne gelirse onu seyredersiniz )

Not :4k uhd olan bir yayını nasıl izleyeceksiniz tv nizde veya cihazınızda o özellik yok ise? Bazı serverlar 4k Uhd yayınları verirken format degiştirip veriyorlar 1080 veya 720 indirip o yüzden veryansın etmeyin kaldıki hızınızla orantılı yayın izlersiniz bunuda unutmayın.

Son düzenleme:

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Aytaç hocam ha mavi ha yıldız dert etme yapacagın
M+ >JOKER üzerine gel kumandanın altındaki * yıldız tuşuna bas okeye bas giriş yap .şimdi çık tekrar girmek istediğinde yıldız tuşuyla girersin.

yazılımlar konusunda olan istekleri next firmasına ıptv server konusundaki istekleri servercınıza iletin .(kaliteli bir server aldıysanız sorunsuz izlersiniz Servercıların cek caklı konuşmalarına bakmayın ne gelirse onu seyredersiniz )

Not :4k uhd olan bir yayını nasıl izleyeceksiniz tv nizde veya cihazınızda o özellik yok ise? Bazı serverlar 4k Uhd yayınları verirken format degiştirip veriyorlar 1080 veya 720 indirip o yüzden veryansın etmeyin kaldıki hızınızla orantılı yayın izlersiniz bunuda unutmayın.
Next 2000 hd lerde codec sorunu var servercının verdigi vlc de başka cihazda takır takır srunsuz açarken next 2000 de ise bazı kanalların çogunda ses var görüntü yok bazı kanallarda ise tam tersi görüntü var ses yok bazıları ise hiç açılmıyo bu servercının suçu degil başka cihazda sorunsuz ise

BeşiktaşlıKaiser

New member
Üye
20 Eyl 2019
10
3
3
Cihaz sıkıntılı işte neden kabul edilmiyor anlamıyorum iptv görüntü ve ses sorunu sadece bu cihazda var iptv için uygun değil maalesef sürekli panel hatası oluyor ve 3 4 kere arka arkaya basınca açılıyor yeni güncelleme indirmiyorum çünkü joker olayı gene sarpa saracak çok büyük bir güncelleme gelirse anca öyle düzelir artı kimse iks free share bahsetmiyor bile hani nerede tandberg service keyleri çözmüyor süre 1 sene sonra bitmesine rağmen vodlar yavaş ve zor geçiyor kumanda geçişi yavaş sorunlar büyük yani kısa sürede de düzelmesi imkânsız next e yazın demişsiniz ama watsaptaki numaraya yazdım iks ile adam cevap bile vermedi o yüzden tecrübe olsun size benden demesi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@BeşiktaşlıKaiser ve @Baygizem cihazın donanımsal hatası var son test yazılımı hatalı bunları zahten diger hatalarla birlikte cccam girilmiyor diyerek geri dönüşte bulundum fabrika e postasınada bildirdim.Hatasız demiyorum.
Bu hataların bir kısmını gereksiz yere yazılması üzerine bir üsteki yorumu yaptım.
Bu cihaz:
4 K ve UHD yayını açmaz (Açan serverlarda servercı tarafından format degiştirilip verdiği için açar)
Bazı serverlardaki sorunlar servercının xtream web paneli yenisine uyarlamadığı için sıkıntı var yazdım( Uyarlayanlarda bu tür sorun yok örnek haydar ustam cccam aldığımız serverda ıptv lerde sorunu varmı yok veya kcem ve hasan arkadaşım IS den aldıgımız serverda sorun varmı yok. iki önceki ana yazılıma dönsekte son yazılımdada iki ücretli serverda sorun yok Fakat ücretsiz bazı serverlarda ıp numarası şeklinde olan adresler açmıyor.açılana da açılmayanıda yazıyoruz.

4 k desteklemeyen cihazımıza 4 k göstersin veya platform yada benzer uygulamaları yükleyelim diyerek yazıpta boşa laf kalabalığı yapmıyorum. Liniuks yada android değil bu cihaz anlayın artık.
Tek isteğim dıp siz ıpstalkersiz takır takır işleyen xtream panelimizi versinler yeter.

Son düzenleme:

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
arkadaşlar bu fiyat performans dengesinde başka cihaz yok yapacak bişey yok...varsa söyleyin ona geçelim...

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
Merhaba arkadaşlar
Foruma yeni katıldım.1 aydır cihazı kullanıyorum.Sorun yoktu.Bugün sabah xpanel bağlantı hatası verdi.Teknik bilgim fazla değil.Hava durumunu da güncellemediği dikkatimi çekti.Server hatası zannettim değilmiş.Bütün gün sorunun çözümünü bulamadım.Az önce test sürümünü yükleyince joker panelden bağlantı oldu.Hava durumu da güncelleniyor.Ama youtube açılmıyor.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,736
93
France
abim temiz kurulum derken zor kurulum tüm server adresleri elinizde olması gerek ve fabrika ayarları 4 ile dönmek. kanal liste sıfırlanır tüm ayarlar yeniden yapılır.
Evet sevgili DOST
Butun guncellemeler sonrasi benim yaptigimda bu fab. ayarlari ve 4 kismi birden sifirliyorum, cunku iptv adresleri ve kanal yedeklerim her daim harici depomda bulunur. Hatta kucuk bir usb sadece uydu cihazi icin kullandigim NEXT adinda hepsi onda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...