Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 22.10.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.818)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Evet sevgili DOST
Butun guncellemeler sonrasi benim yaptigimda bu fab. ayarlari ve 4 kismi birden sifirliyorum, cunku iptv adresleri ve kanal yedeklerim her daim harici depomda bulunur. Hatta kucuk bir usb sadece uydu cihazi icin kullandigim NEXT adinda hepsi onda
????
İşlem bu kadar
Bütün iş minicik bir usb bellekte
Benimde tavsiyem o dur ara sırada olsa bakım yaptırmak lazım cihaza

salman.d

0
Üye
19 Eki 2015
9
0
1
Aytaç hocam ha mavi ha yıldız dert etme yapacagın
M+ >JOKER üzerine gel kumandanın altındaki * yıldız tuşuna bas okeye bas giriş yap .şimdi çık tekrar girmek istediğinde yıldız tuşuyla girersin.

yazılımlar konusunda olan istekleri next firmasına ıptv server konusundaki istekleri servercınıza iletin .(kaliteli bir server aldıysanız sorunsuz izlersiniz Servercıların cek caklı konuşmalarına bakmayın ne gelirse onu seyredersiniz )

Not :4k uhd olan bir yayını nasıl izleyeceksiniz tv nizde veya cihazınızda o özellik yok ise? Bazı serverlar 4k Uhd yayınları verirken format degiştirip veriyorlar 1080 veya 720 indirip o yüzden veryansın etmeyin kaldıki hızınızla orantılı yayın izlersiniz bunuda unutmay
Aytaç hocam ha mavi ha yıldız dert etme yapacagın
M+ >JOKER üzerine gel kumandanın altındaki * yıldız tuşuna bas okeye bas giriş yap .şimdi çık tekrar girmek istediğinde yıldız tuşuyla girersin.

yazılımlar konusunda olan istekleri next firmasına ıptv server konusundaki istekleri servercınıza iletin .(kaliteli bir server aldıysanız sorunsuz izlersiniz Servercıların cek caklı konuşmalarına bakmayın ne gelirse onu seyredersiniz )

Not :4k uhd olan bir yayını nasıl izleyeceksiniz tv nizde veya cihazınızda o özellik yok ise? Bazı serverlar 4k Uhd yayınları verirken format degiştirip veriyorlar 1080 veya 720 indirip o yüzden veryansın etmeyin kaldıki hızınızla orantılı yayın izlersiniz bunuda unutmayın.
ben aynı yazdığın gibi yapıyorum ama olmuyor

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
Selam arkadaşlar bir sorunum var lutfen yardım edermisiniz.
elimde paralı server var herşey mukemmel iken 2.3 gundur cihazda xpanel hatası alıyorum giremiyorum ama aynı server cep te ve bilgisayarda baglanıyorum sebebi ne dir acaba.
bir cevap lutfen.
sevgiler...
NOT: bendeki yazılım next.2000-hd v1799 yazılımı.

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
Selam arkadaşlar bir sorunum var lutfen yardım edermisiniz.
elimde paralı server var herşey mukemmel iken 2.3 gundur cihazda xpanel hatası alıyorum giremiyorum ama aynı server cep te ve bilgisayarda baglanıyorum sebebi ne dir acaba.
bir cevap lutfen.
sevgiler...
NOT: bendeki yazılım next.2000-hd v1799 yazılımı.
Bende de oldu.Yazılım güncelleme kısmından test güncellemesi yaptım.Bugün yeni 28.10.19 güncellemesi var.İndirdim gayet iyi.umarım bozulmaz

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
durum bendede aynı malesef xpanel hatası veriyor .iptv bölümünde m3u yüklüyorum yine aynı cihaz kitlenip kalıyo

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Hiremco turbo iptv ye geçmek şart oldu gibi artık o kadar para verdik nexte iptv yi izleyemiyoz ..

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
Akşam 28.10.2019 tarihli güncel test sürümünü yükledim.2 saat sonra o da güncelleme ve xpanel hatası verdi.Olmuyorsa olmuyor deseler de başımızın çaresine baksak.Az da para vermedik yazık.

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
arkadaşlar bu free ip tv de alman kanalların arasında sport1 tv var açmıyor bunun ip kodu varmı acaba

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Cihazı çoğunuz ya kullanmayı bilmiyorsunuz yada bendeki cihaz özel seri , hata alanlar sıkıntı yaşayanlar cihazı güncel tutsun , temiz kurulum yapsın , örnek ; ben her güncelleme sonrası cıhazı 4.menüden komple temızlerım , cihaz açılmadan kurulum atarım usb ile , sonra tekrar 4.menüden sıfırlarım tümünü , sonra yedek yada ayar yaparım en stabil budur .

nextstarcı

Active member
Üye
29 Ağu 2019
123
59
28
www.canliradyoyayinidinler.com
Cihazı çoğunuz ya kullanmayı bilmiyorsunuz yada bendeki cihaz özel seri , hata alanlar sıkıntı yaşayanlar cihazı güncel tutsun , temiz kurulum yapsın , örnek ; ben her güncelleme sonrası cıhazı 4.menüden komple temızlerım , cihaz açılmadan kurulum atarım usb ile , sonra tekrar 4.menüden sıfırlarım tümünü , sonra yedek yada ayar yaparım en stabil budur .
Kim uğraşacak o kadar işle :-D

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Bende aynısını yapıyorum 4. menüden komple fabrika ayarlarına döndürüyorum sonra aldıgım yedegi yüklüyorum ama nafile iptv de ses var görüntü yok kanalların yarısında siz farklı bi cihazmı kullanıyosunuz cihazı hangi ülkeden aldınız .bir tek sizin sorun yaşamamanız enterasan herkes ses var görüntü yok diyo Aynı cihazdan bahsettiginizden eminmisiniz

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
Ben bu cihazı internet bağlantılı, iptv izlenebilen bir cihaz diye aldım.Ayrıca bu cihazlar ortalama bir insanın kullanabileceği basitlikte olmalı.Malesef şu an aldığım için pişmanım.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Bu cihazı ben ilk çıktıgında aldım Adan Z ye kadar bütün özelliklerini biliyorum boot modunda bile yazılım attım düzelir belki diye nafile cihazda sorun yaşamıyorum diyen kişiler ya yalan söylüyolar yada genelde amotör kişiler cihaza iptv yüklemezsen cccam yüklemezsen internete baglamazsan cihazı sadece ulusal kanal izlemek için kullanırsan dogru cihazda sorun yok ama iptv izlicem vod izlicem cccam yükleyecem dersen cihaz kitlenip kalıyo iptv yayınlarınıdan çogunu açamıyo o sorun yaşamıyorum diyen arkadaşlar iptv deki bütün kanallarda hem ses hem görüntü olduguna dahil atsın bir video bizde inanalım hadi bakalım..

Bahriyeli59

0
Üye
3 Ocak 2016
72
50
18
Almanya
Ben de bu cihazi büyük hayallerle aldim Bir kac ay oldu FHD yayinlari dakil bir cok iptv kanallarinda sorun yasiyorum cogunda ses var görüntü yok yillardir NEXT AMIGO HD Minix cihazi kullandim halada kullanmaktayim görüntü ve islevi 2000 hd den hala cok kaliteli herkese iyi aksamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...