Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 22.10.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.818)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chopen12

New member
Üye
12 Eyl 2019
1
0
1
63
Bu cihazı ben ilk çıktıgında aldım Adan Z ye kadar bütün özelliklerini biliyorum boot modunda bile yazılım attım düzelir belki diye nafile cihazda sorun yaşamıyorum diyen kişiler ya yalan söylüyolar yada genelde amotör kişiler cihaza iptv yüklemezsen cccam yüklemezsen internete baglamazsan cihazı sadece ulusal kanal izlemek için kullanırsan dogru cihazda sorun yok ama iptv izlicem vod izlicem cccam yükleyecem dersen cihaz kitlenip kalıyo iptv yayınlarınıdan çogunu açamıyo o sorun yaşamıyorum diyen arkadaşlar iptv deki bütün kanallarda hem ses hem görüntü olduguna dahil atsın bir video bizde inanalım hadi bakalım..
Merhaba bilginize arkadaşlar

IPTV Kullanıcılarımız Hakkında Önemli

• Katılımcılar
    • dijimemo
    • chopen12
  • Başlangıç tarihi 21 Eki 2019

Yıldız ver Okunmadı say Konuşmadan ayrıl

dijimemo

Yönetici
Administrator
Webmaster

21 Eki 2019

Panelimize Hack saldırı olmuştur. ( Derbiden itibaren süre gelen tüm sorunlara sebep olan )
Son engellememize istisnaden bize karşı son saldırı olarak tüm kullanıcılarımızın şifrelerini internette ( x forumlarda ) deşifre etmiştir. ve tüm içeriklerimizin ana yayın linklerini de dahil paylaştıklarından dolayı; yabancı içerikleri ve bazı özel kanalları geçici olarak kapatmak zorunda kaldığımızı bildirmek isteriz.
Lütfen en kısa zamanda ( Pazartesi 14:00 dan sonra ) şifre değiştirme talebinde bulununuz.
Tüm kullanıcıların şifreleri değiştirilecektir. ( linkleri )
Bu olumsuz gelişmelerden itibaren yayınlarımızı sorunsuz izletmeye devam etmeye sonuna kadar gayret ediceğiz. ( Eksik içerikler zaman içerisinde eklenecektir. )
Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar bir konuda açıklama yapmak gerekiyor. FHD demek Full HD yayın demektir aşağı yukarı tüm HD uydu cihazlarında izlenir. UHD ise ULTRA HD demektir bildiğimiz HD cihazlarda izlenemez.Sadece 4 K uyumlu receiver ve TV lerde izlenebilir...

ünalertürk

0
Üye
6 Kas 2016
101
29
28
sorunsuz yazılım isteyen arkadaşlar 23/09/ 2019 tarihli yazılımı indirin v1.810. mavi tuşunuzu kullanmak istiyorsanız tercih sizin arkadaşlar.

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Kullandığınız ip tv firmalarında sorun var nextte sorun yok , ses var goruntu yok olayı 4k yayınlardan kaynaklanabılır eger normal 1080 felanda yapıyorsa ozaman ıp tv de sıkıntı var hangi fırmalarla calısıyorsunuz ?

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Kullandığınız ip tv firmalarında sorun var nextte sorun yok , ses var goruntu yok olayı 4k yayınlardan kaynaklanabılır eger normal 1080 felanda yapıyorsa ozaman ıp tv de sıkıntı var hangi fırmalarla calısıyorsunuz ?
1080p yayınlarda ses var görüntü yok .iptvde sıkıntı olsa vlc player ile açıyorum sorun yok takır takır açıyo .başka receverde deniyorum yine açıyor .Bence nextte bi sıkıntı var .siz sanrım nextin bi yakınısınız next firmasındamısınız

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
güncellemeseydiniz daha iyiydi ben güncelledim cihaz iki bir donmaya başladı eski yazılıma geri döndüm

adem940

New member
Üye
11 Eyl 2019
21
5
3
YouTube çalışmıyor, bu güncellemeyi yaptım hala çalışmıyor :(

buhara14

New member
Üye
27 Eki 2019
1
1
3
bolu
hoca nex machına süper combo yazılım verin bu seri yavaşladı haksızlık yapıyorsunuz bizde nexse üyeyiz olmuyor böyle

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Evet youtube ve diğer portallarında da sorun var
Billboardda çalışmıyor
Sanırım cihazın medya sorunu var şimdilik

Aksam bu sorun vardı
Şu an itibarıyla hepsi düzelmiş görünüyor
Youtube ve portallar çalışıyor
Billboard ve filmon çalışıyor
42 tanberg kanallar açık
5 derece poverwu belgeseller açık
Ama 0.1 batı poverwu belgeseller kapalı keyler güncellememe rağmen
Iptv akıcı
Free ıptv akıcı

Son düzenleme:

ibrhmhzl

0
Üye
3 Ağu 2017
9
2
3
merhaba cihazla internet bağlanma ayarlarını yapıyorum, ping testinden de geçiyor ama ne iptv ne youtube ne de başka internet bağlantısı gereken bir şeye bağlanamaz oldum, ne yapmam gerekir, eylül ayındaki yazılımı da indirip denedim gene de olmadı.

ibrhmhzl

0
Üye
3 Ağu 2017
9
2
3
merhaba cihazla internet bağlanma ayarlarını yapıyorum, ping testinden de geçiyor ama ne iptv ne youtube ne de başka internet bağlantısı gereken bir şeye bağlanamaz oldum, ne yapmam gerekir, eylül ayındaki yazılımı da indirip denedim gene de olmadı.
kendi kendimi cevaplayayım, boot modunda eylül ayının yazılımını yükleyerek sorunu aştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...