Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 24.01.2020 Tarihli Test Yazılımı (V1.850)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,380
22,435
113
Adana
Next 2000 HD V1.850 24-01-2020 Yazılımı

BJMWU6.jpg

B0BIdH.jpg

Ekli dosyalar

• 2020_01_24_v1850_r495_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 42

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Oncelikle ulkemize buyuk gecmis olsun, yurt disinda olmak ulkemizde yasanan acilari kat be kat fazla hissetmeme sebep oluyor, Yasanan deprem felaketini umarim en kucuk hasarla atlatiriz.
Gelelim yeni yazilima Aytac kardesim, henuz yeni yazilimi indirmedim az sonra indirip kuracak ve kelin basina care oldumu bakip gorecegim.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Evet yazilimi simdi indirip kurdum ilk gozlemledigim beni ilgilendiren kisim olan frekans ve uydu duzenleme secenegiydi. Uydu duzenlemeye el degilmemis sekilde duruyor, amaaaa frekans duzenleme olayina el atilmis
onceden her frekans silme sonrasi ilk frekansin uzerine geliyordu o olay ortadan kalmis ve TPleri top yekun silme islemi konmus, TP leri top yekun degilde biz sunu soyle yapalim gelin anlasalim.
ORNEGIN / avrupada ulusal sifresiz yayinlari yaklasik 40 TP uzerinden izliyoruz, Toplam 70 civari TP var ben bana yayin vermeyen 30 TP yi sari tus ile isaretleyip Mavi ile tercih edilen TP leri SIL secenegi konmasi daha verimli bir calisma olurdu kanaatindeyim. Kelin basina azda olsa bir sac ekimi olmus eyvallah, 2. ekmede umarim saclarim gurbuz cikacak hadi kolay gelsin selamlar.

Son düzenleme:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
Evet yazilimi simdi indirip kurdum ilk gozlemledigim beni ilgilendiren kisim olan frekans ve uydu duzenleme secenegiydi. Uydu duzenlemeye el degilmemis sekilde duruyor, amaaaa frekans duzenleme olayina el atilmis
onceden her frekans silme sonrasi ilk frekansin uzerine geliyordu o olay ortadan kalmis ve TPleri top yekun silme islemi konmus, TP leri top yekun degilde biz sunu soyle yapalim gelin anlasalim.
ORNEGIN / avrupada ulusal sifresiz yayinlari yaklasik 40 TP uzerinden izliyoruz, Toplam 70 civari TP var ben bana yayin vermeyen 30 TP yi sari tus ile isaretleyip Mavi ile tercih edilen TP leri SIL secenegi konmasi daha verimli bir calisma olurdu kanaatindeyim. Kelin basina azda olsa bir sac ekimi olmus eyvallah, 2. ekmede umarim saclarim gurbuz cikacak hadi kolay gelsin selamlar.
Bu yazılım bu özelliğin gelmesi toplu tp silme olayının çok iyi olmuş
Yapan arkadaşların eline sağlık
Hocam biz motorlu çanak kullananlar için çok iyi oldu bu
Hangi uydu ayarlancak ise seçilip tüm tp leri silip tekrardan kör tarama ile taramak engüzeli benim açımdan en azından bölgemden alınmıyan tp ler lüzümsuzlar yüklenmiyecek cihaza
Tek tek tp silme olayıda düzenlenmiş
Ben buradan tekrardan teşekkür ediyorum yazılımda emeği geçenlere

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
yazılım çöp youtube hata veriyor 08 hatası aynen dediğim gibi bir yazılım çıkıyor youtube bağlantı sorunu çıkıyor bir yazılım daha çıkar düzelir aynen böyle devam burda yazılanları neden dikkate almıyorlar iptv de bazı yayınlarda ses var görüntü yoktur

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
Arkadaş yazılım çöp yazıyorsunuzda neye dayanarak acaba
Başka cihazmı kullanıyorum ben anlamadım
Çıkan bu yazılım da yukarıda da bahsedilen uygulama hem biz motorlu çanak kullanan la hemde düz kullanıcılar için faydalı sağolsunlar.
Youtube yazmışsınız su an şu saat için herhangi bir bağlanamama sorunu yok çatır çatır açıklar
İptv ye bakıyorum oda açık m+ da ne varsa çalışıyor

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Bu yazılım bu özelliğin gelmesi toplu tp silme olayının çok iyi olmuş
Yapan arkadaşların eline sağlık
Hocam biz motorlu çanak kullananlar için çok iyi oldu bu
Hangi uydu ayarlancak ise seçilip tüm tp leri silip tekrardan kör tarama ile taramak engüzeli benim açımdan en azından bölgemden alınmıyan tp ler lüzümsuzlar yüklenmiyecek cihaza
Tek tek tp silme olayıda düzenlenmiş
Ben buradan tekrardan teşekkür ediyorum yazılımda emeği geçenlere
Tabiki yazilimda emegi gecenlere tesekkurler, TP toplu silme ve tek tek silmede yapilan ayarlama umut vaad eden uygulama, toplu silme degilde tercih edilen TP leri siliniz olsa idi 10 numara olurdu cunku top yekun sildiginizde dediginiz kor arama sildiklerinizden dahada fazlasini hatta korun tuttugunu misali bir durum olmazmiydi:love: Ben tercih edilen TP leri siliniz ozelligi ve tercih edilen uydulari siliniz seceneginin bilahare eklenecegini umut ediyor yazilimci arkadaslara kolayliklar diliyorum.
Ben cihazin extra ozelliklerine degil, uydu cihazinda olmaz ise olmaz ozelliklerin oncelikle sisteme oturtulmasindan yanayim.
Selamlar.

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Önemli türksat frenkaslar tp olması gereken yazarsanız diğerlerini silip sadece onlar kalsın ?

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
Arkadaş yazılım çöp yazıyorsunuzda neye dayanarak acaba
Başka cihazmı kullanıyorum ben anlamadım
Çıkan bu yazılım da yukarıda da bahsedilen uygulama hem biz motorlu çanak kullanan la hemde düz kullanıcılar için faydalı sağolsunlar.
Youtube yazmışsınız su an şu saat için herhangi bir bağlanamama sorunu yok çatır çatır açıklar
İptv ye bakıyorum oda açık m+ da ne varsa çalışıyor

arkadaşım bilipbilmeden yorum yazma bu benim kaçıncı mesajım oldu bir arpa boyu ilerleme yok wifi tekrar bağlanma sorunu devam ediyor fişi çekip takıyorum düzeliyor ücretli bazı yayınlarda ses var görüntü yok youtube HATA 8-06 baglantı hatası veriyor iki cihazım var ikiside aynı hatayı veriyor

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
tekrar söylüyorum benim cihaz ile ilgili sorunum devam ediyor bazı arkadaşların sorunu düzelmiş görünüyor benim için yazılım çöptür

Son düzenleme:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
Tabiki yazilimda emegi gecenlere tesekkurler, TP toplu silme ve tek tek silmede yapilan ayarlama umut vaad eden uygulama, toplu silme degilde tercih edilen TP leri siliniz olsa idi 10 numara olurdu cunku top yekun sildiginizde dediginiz kor arama sildiklerinizden dahada fazlasini hatta korun tuttugunu misali bir durum olmazmiydi:love: Ben tercih edilen TP leri siliniz ozelligi ve tercih edilen uydulari siliniz seceneginin bilahare eklenecegini umut ediyor yazilimci arkadaslara kolayliklar diliyorum.
Ben cihazin extra ozelliklerine degil, uydu cihazinda olmaz ise olmaz ozelliklerin oncelikle sisteme oturtulmasindan yanayim.
Selamlar.
Sayın tomyblack
İsterdim sizin dediğinizde olsun istediğinizi işaretleyip sonrasında işaretlileri silmek
En azından silme yapınca direk 1. Tp ye geri dönmüyor
Dahası toplu silme yapınca burada durumu karıştırmayın derim
Uydu aramada tüm tp. leri silsenizde hafızada hiç tp kalmasada siz kör tarama seçeneğini secerek arama yapabilirsiniz ve o an uyduda sadece yayın olan tp leri bulur
Misal türksatı otomatik seçeneği taratırsanız 200 küsür tp buluyor ve zaman çok uzuyor bulduğu tp leride hafızaya kaydediyor
Ama kör tarama ile taratırsanız 70 küsür tp buluyor yan(i kör topal ) engelli arkadaşlardan da özür dileyerek yazıyorum böyle bir olay yok
Yani ben motorluda bir uydu taratıcaksam radyo kapalı türksat hariç diğer uydular için tv de açık ve kör tarama yapıyorum hem lüzümsuz tp leri almıyor hemde zaman daha kısa sürüyor
En son yedekleyip bitiriyorum
Saygılar

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
arkadaşım bilipbilmeden yorum yazma bu benim kaçıncı mesajım oldu bir arpa boyu ilerleme yok wifi tekrar bağlanma sorunu devam ediyor fişi çekip takıyorum düzeliyor ücretli bazı yayınlarda ses var görüntü yok youtube HATA 8-06 baglantı hatası veriyor iki cihazım var ikiside aynı hatayı veriyor
Neyini bilip bilmeden konuşucam arkadaş
Bende sizin gibi bir kullanıcı olarak bu cihazı çıktığı günden beri kullanıyorum artı bir çok yakınımada aldırdım kullanıyorlar
Bu yazılım tp için verilen vede faydası olduğuna inandığım bir yazılım
Dahası çöp diyorsunuz biz verimli bir şekilde kullanıyoruz hepimiz için geçerli değil yani
Tamam sizin için olabilir saygı duyarım beğenmezsiniz ayrı
Ben cihazı hem kablolu hem wıfı takılı olarak bağlı kullanıyorum interneti
Evet internete wıfı ile bağlıyken ara ara donma v.s oluyor
Bu nedenledirki cihazdan daha iyi verim almak için kablo ile bağladım ethernetten cihazı
Kabloyla bağlanınca bahsi geçen sorunlar minumum düzeye indi desem yeridir ıptv ve diğer m+
Hatta ıptv kanal geçişler bile uydu kanal geçişi gibi çok seri açılıyor
Tavsiyem sizde imkanınız varsa cihazı eternet girişinden kablolu olarak bağlayıp deneyin
Benim internetim uydunet 100ghz sınırsız kablolutv
Ve diğer uygulamalarda açık
Dahası tandbergler otomatik. Poverwu desen 2 uyduda açık hemde machına 3d deki gibi tuş aç sayfa aç değil direk açıklar
Daha ne bekliyecemki bu cihazdan
Saygılar

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
Neyini bilip bilmeden konuşucam arkadaş
Bende sizin gibi bir kullanıcı olarak bu cihazı çıktığı günden beri kullanıyorum artı bir çok yakınımada aldırdım kullanıyorlar
Bu yazılım tp için verilen vede faydası olduğuna inandığım bir yazılım
Dahası çöp diyorsunuz biz verimli bir şekilde kullanıyoruz hepimiz için geçerli değil yani
Tamam sizin için olabilir saygı duyarım beğenmezsiniz ayrı
Ben cihazı hem kablolu hem wıfı takılı olarak bağlı kullanıyorum interneti
Evet internete wıfı ile bağlıyken ara ara donma v.s oluyor
Bu nedenledirki cihazdan daha iyi verim almak için kablo ile bağladım ethernetten cihazı
Kabloyla bağlanınca bahsi geçen sorunlar minumum düzeye indi desem yeridir ıptv ve diğer m+
Hatta ıptv kanal geçişler bile uydu kanal geçişi gibi çok seri açılıyor
Tavsiyem sizde imkanınız varsa cihazı eternet girişinden kablolu olarak bağlayıp deneyin
Benim internetim uydunet 100ghz sınırsız kablolutv
Ve diğer uygulamalarda açık
Dahası tandbergler otomatik. Poverwu desen 2 uyduda açık hemde machına 3d deki gibi tuş aç sayfa aç değil direk açıklar
Daha ne bekliyecemki bu cihazdan
Saygılar
firma çalışanısın galiba belki dikkate alırsınız cihazı internet bağlantılı kullanılıyorum çanakla işim yok frekansla tp ilgim yok wifi tekrar bağlanma sorunu kablosuzda hiçbir bağlantıyı görmüyor fişi çekip takıyorum düzeliyor menüde cihazı tekrar başlat seçeneği eklenebilir ,youtube özellikle uzun videolarda hata 8 -06 ücretli iptv bazı yayınlarda ses var görüntü yok büyük olanmachina 3d de sorun yok bilgisayarda sorun yok kodek olmadığı zaman bilgisayardada bakamıyorum yine diyorum türkçe yazıyorum benim sorunum devam ediyor benim için yazılım çöp oğlu çöptür kablo çekme imkanım yok cihazı çok seviyorsan sana satayım iki tane var yakınlarına önerebilirsiniz

Son düzenleme:

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Sorun yaşayan arkadaslar cihazlarını garantiye göndersinler .

İp tv ücretli panel kullanan üyeler firmalarını değiştirsinler .

Cihaz güncelleme yapanlar mutlaka ÖNCESİ VE SONRASI fabrika ayarlarından 4 tümünü sil yapmalı , sonra varsa yedeği ( temiz bir yedek isteyene mail yoluyla atarım ) yüklenmeli .

Yatarken cihazı fişten çıkarmalı cihazı komple kapatmalı hem dinlenmiş olunur ;)

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
next firması satış sonrası müşteri memnuniyeti sıfır facebook whattsapp tan mesaj attım dönüş yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...