Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 26.08.2019 Tarihli Yazılımı (V1.803)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
bunlar dalga geciyor kesin insanlarla halen puhu tv yok

Puhu TV derken egerki bildiğiniz tuşlu telefonlar akilli telefonlar gibi aynı işi yaparsa, bildiğiniz SD cihazlar eğer HD kanalları göstermeye baslarsa hahh işte o zaman bu cihaza Puhu+Blu+Netflix vs hepsi eklenecek siz merak etmeyin.! Size söz bu cihazın flash kapasitesi 16 Mb istediğiniz uygulama 90 MB ye yakindir.Ne yapıp edip tıka basa flashi patlaticam ama o uygulamayi yazılıma gomucem hic merak etmeyin.Elestiriye eyvallah ama saçma sapan ne olursa olsun akıl mantık dışı elestiriyi kesinlikle kabul etmiyorum.Buradaki üyelerin sinirlerini ziplatmanin bir manası yok yeter artık kendinize gelin...

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Puhu TV derken egerki bildiğiniz tuşlu telefonlar akilli telefonlar gibi aynı işi yaparsa, bildiğiniz SD cihazlar eğer HD kanalları göstermeye baslarsa hahh işte o zaman bu cihaza Puhu+Blu+Netflix vs hepsi eklenecek siz merak etmeyin.! Size söz bu cihazın flash kapasitesi 16 Mb istediğiniz uygulama 90 MB ye yakindir.Ne yapıp edip tıka basa flashi patlaticam ama o uygulamayi yazılıma gomucem hic merak etmeyin.Elestiriye eyvallah ama saçma sapan ne olursa olsun akıl mantık dışı elestiriyi kesinlikle kabul etmiyorum.Buradaki üyelerin sinirlerini ziplatmanin bir manası yok yeter artık kendinize gelin...
O PUHU TV GELECEK BAŞKA ÇARESİ YOK

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France

ararat bir koltuga 2 karpuz sigarmi?.

Gelelim yazilima valla ne diyeyim bilemedim; benim onceki yorumlarimdan farkli bir sey yazayim.( uydu ve frekans duzenlemesi yapilamiyor ise )

O görkemli bahçeden şimdi eser yok
Lalelerimiz, menekşelerimiz girdiler solgunluğun demine
Dalları bir yana düştü, yaprakları bir yana
Ne lalezâr kaldı bugün, ne gülizâr
Ne de çiçeklerimizi koruyan bir bahçıvan

Kolay gelsin.

Son düzenleme:

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
yazılım için tşk.ler ustad ben bu cihazı bir hafta oldu yeni aldım daha bişey bilmiyorum ama bu DIPTV nedir nereleri açar.
birde 4.5 kanalı zor açıyor yada donuyor ornegin showtv kanal7 tv kanal8 tv fox tv vs.
bu yazılımda bunlarla ilgili bir gelişme varmıdır veya başka bir yazılımda bunlara bakılacakmı.
sevgiler...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

Hadi bakalım o zaman hepp beraberrr puhu TV duasına çıkıyoruz.Bence sizin ömrümüz onu görmeye nasılsa yetmeyecek.Birakin bu inadı erkek çocuk doguramaz gelin alın bir ip TV onun içinde ne ararsanız var oradan izlersiniz olur biter.Siz sağ biz selamet mutlu mesut yaşar gideriz böylece sinirlerimizde ziplamamis olur...

Son düzenleme:

Canssly

New member
Üye
26 Ağu 2019
3
1
3
İnternetten güncelleme aradığım zaman yeni yazılım yok diyor illa usb ile mi yapmak zorundayım ?

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,197
68,582
113
T.C ANADOLU
İnternetten güncelleme aradığım zaman yeni yazılım yok diyor illa usb ile mi yapmak zorundayım ?
Menüden Kurulum bölümüne gelin yazılım güncelleme işlem internet güncelleme güncellenecek bölüm de tıklayın test yazılım var üzerine gel bırak güncelleme kısmına gel ok ile başlat okeyle yazılım yükleninceye kadar bekle bu şekilde yüklersiniz
Emeği geçen herkese teşekkürler.

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Hadi bakalım o zaman hepp beraberrr puhu TV duasına çıkıyoruz.Bence sizin ömrümüz onu görmeye nasılsa yetmeyecek.Birakin bu inadı erkek çocuk doguramaz gelin alın bir ip TV onun içinde ne ararsanız var oradan izlersiniz olur biter.Siz sağ biz selamet mutlu mesut yaşar gideriz böylece sinirlerimizde ziplamamis olur...
haydar kardeş 3 tane ücretli üyeliğim var benım kızdıgım nokta adam youtube koymuş youtube live koymuş youtube chanell koymuş filmon koymuş hepsini topla çöp bunları kaldırsa puhu tv buna uydursaya

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Gönül isterdiki Netflix vavo türkvod Kodi puhu tv ama Diptv ile idardecez artık Next bize bunu uygun görmüş tabi diptv yi kullannan bir tane arkadaş varsa........Bu arada keşke Next önce kullanıcıları dikkate alıp şu TV8 FOX KANAL7 Gibi kanallarda sinyal kaybı ve Takılma donma ve cihazın kitlenme sorununu düzeltseydi.Acaba yeni cihaz çıkardıgı zaman bu şikayetlerle eski satış performansını yakalabilecekmi.............Bu sorunların hiç birisi düzelmedigi için Yazılımın yapımında Emegi geçen arkadaşlara Teşekür etmiyecem Ama bu yazılımı bize ulaştıran o admin ve mod arkadaşlara sonsuz Teşekürler.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...