Neler yeni

Next 2000 HD İnternet Machina Boot ta kalıp açılmıyor

debug

Member
Üye
Arkadaşlar merhaba sabah cihazı açmak istedim
Next 2000 HD İnternet Machina boot kalıyor Alıcı göz kısmında boot yanıp sönüyor
ve cihaz açılmıyor.
Nette çok fazla bir bilgi bulamadım ne yapmam gerekli

Next 2000 HD Boot Modunda Yazılım Yükleme ( Açılmayan Cihazlar İçin)

Bu yukarıdaki linkteki işlemleride yaptım ama olmadı cihazı dual moda da geçmiyor.
sanırım yetkili servise bırakacağım faturasını ve garanti belgesinide bulamadım

Son düzenleme:

samiabi

Active member
Üye
Acaba komple fabrika ayarlarına donsem bu iks gelirmiyki benimki bitmişde bi yazayım dedim...arkadaşım cevabına gelince fabrikaya gönder tahminim boot biraz zor yapmak..Kolay gelsin

debug

Member
Üye
cihazın aşırı ısındığını fark ettim. hatta biraz soğumasını beklersem cihaz normal açılıyor yayın bile geliyor ve 30 sn sonra kapanıp tekrar boot a kalıyor.
yani donanımsal bir sorun var çünkü cihaz aşırı ısınıyor. Garantisi biteli 1.5 ay olmuş yeni cihaz alacağım.
garantisi bitmiş olduğu ve cihazdan ümidi kestiğim için (siz sakın yapmayın) cihazın içini açtım İşlemciye el değmiyor o derece sıcaktı.

2071 siparişi verdim şans.

Son düzenleme:

tomyblack

Well-known member
Üye
Next cihazinizin arizalandigini belirmis ve garantisinin bittigini yazmissiniz oysaki 1.5 sene olmus.
Garanti suresi 2 yil dolayisiyla urunu aldiginiz yere goturebilirsiniz, umarim degistirirler.
Bu arada yeni siparisinizin kartonunu ve garanti belgesini 2 yil saklayiniz.
Arizalanan cihazi sokup kendiniz yapmaya kalkar iseniz garanti olayi ortadan kalkabilir.
Gecmis olsun

Son düzenleme:

kurteckert

New member
Üye
Benim cihaz next 2071 aynı sorunu yaşıyorum.. Boot modunda açılmıyor servise bıraktım. haber bekliyorum.

debug

Member
Üye
garantisi bitmediyse güzel benimki bitmişti .üzüldüğüm birde şu oldu yeni IKS almıştım.
Elektronik işi biraz şans.