Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD internet machina donma sorunu

alikerem

0
Üye
20 Tem 2013
2
0
1
Arkadaşlar Next 2000 HD internet machina cihazına sahibim. Fiber internet kullanıyorum, cihaz ethernet kablosu ile bağlı internete, İPTV'lerde cihazı açtıktan 2-3 dakika sonra donma başlıyor ve devamlı sürüyor, 2-3degisik IPTV sağlayıcısı denedim hepsinde aynı problem oluyor, başka marka cihaz ile donma yaşanmıyor. Uydu yayınlarında sorun yok. Yeni yazılım yükledim, sorun devam ediyor

kartal07

0
Üye
22 Mar 2015
108
113
43
Arkadaşlar Next 2000 HD internet machina cihazına sahibim. Fiber internet kullanıyorum, cihaz ethernet kablosu ile bağlı internete, İPTV'lerde cihazı açtıktan 2-3 dakika sonra donma başlıyor ve devamlı sürüyor, 2-3degisik IPTV sağlayıcısı denedim hepsinde aynı problem oluyor, başka marka cihaz ile donma yaşanmıyor. Uydu yayınlarında sorun yok. Yeni yazılım yükledim, sorun devam ediyor

Aynı cihaz bende de var ve aynı sorunu yaşıyorum. Aldığıma pişman oldum. Başka söyleyecek bir şeyim yok..

suzun1

0
Üye
9 Ocak 2018
16
0
3

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
merkezi sisteme qatro lnb ye tek kablodan santrale azeri ayarladım aparatla sinyal %70 lerde kör tarama yaptırırken sadece azeri yi ama türk kanallarınıda buluyor aratmada..bi ben kullanıyorum binada 6 daire sırf cbc idman için ayarladım neden aramada türk kanallarıda çıkarki pek umursamıyorum ama nedenki

olu

0
Üye
24 Kas 2016
31
3
8
Daha öncede 250 GB'lık harddiskten ve USB den film oynatıyordum, ama son zamanlarda her ikisini de deniyorum her ikisinde de ya resetliyor yada donup kalıyor sorun nedir acaba.