Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD (İnternet Machina) Minix ÖN SİPARİŞ alımları Başlamıştır.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Tüm Kullanıcılarına hayırlı olsun. :)

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Arkadaşlar ilk izlenimleri paylaşayım İnternet Machina akşam üstü kargodan geldi tüm bağlantıları yaparak cihaz çalışmaya başladı menüler aynı machinada gibi önce bir kaç uydu ekledim sonra cccam bilgilerini ve x panel bilgilerini girdim hiç sorun olmadı cccamda kanallar fta gibi açılıyor inanamadım sonra iptv menüsüne girdim iptv adeta uçuyor, bağlantı bilgileri bile info barda görünüyor kanal geçişleri süper hızlı menüler ve kullanım kolaylığı muhteşem gerçekten adına yakışır bir cihaz çıkartmış next yazılım desteği işle bu cihaz adından çok söz ettirecek gibi yardımları için önce @ dijimemo ve karbon üstadlara çok teşekkür ederim şimdlik yazacaklarım bunlar cihazı denemeye devam aklıma geldikçe yazarım.

Not: kablolu bağlantı yaptım

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Anıl bu cihazı bende aldım fakat çözemediğim birkaç konu var sitede duruyor şu ana kadar yardımcı olan çıkmadı bana yardım edermisin

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Anıl bu cihazı bende aldım fakat çözemediğim birkaç konu var sitede duruyor şu ana kadar yardımcı olan çıkmadı bana yardım edermisin

@hasan merhaba bazı anlatımlar ekledim sorularında ile ilgili, işini görecektir.. müsait zamanlarımda daha geniş anlatımlar hazırlayacağım,

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
Karbon arkadaşım,

Diseqc motor ayarları nasıl yapılacak, onunla ilgili bir bölüm yapılabilir mi?
Binim kollu motor ayarı yapılacak, yeni cihaza biraz yabancıyım, zamanla alışacağım tabii ki ama şimdi yardıma ihtiyacım var.