Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD internet machina V 1.853 (26.02.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
Oncelikle cevap icin Tesekkurler!!,
802,11n usb waifi ile mobilden baglaniyorum telefonla cihazin uzakligi 3 mtre falan ama bazen buluyor genelde bulmuyor elektrik aksamini kesip oyle baglaniyor elimde ucliralik cihaz var hangi waifi cihaz aciksa hemen bulup baglanirken benim kalite cihazin neden baglanmasin bunu dile getirmek istemistim.. cihazda surekli takili waifi

sntrk90

New member
Üye
8 Ocak 2020
2
1
3
Arkadaşlar sistem iyileştirmesi derken neyi kast ediyorlar. Bendeki cccamde sky de kanalları ara sıra takılırdı.Yarım saatte bir gibi. Bugün sky de kanallarında hiç donmadı. Bu tarz bi stabile işlemi mi acaba? Bu cihazda yazmamasına rağmen oscam var mı? Oscam diye verilen satırı cccame girdiğimde kartları bulup açmıştı. Birde şu iks güzel çalışsa hellastaki a1 bg kanallarını açsa çok güzel olur. Wifi bendede problem kablolu bağlanın.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
ip de acmadığı kanallar var buna bir cözüm bulunsun acmadığı derken ses var görüntü yok
Halit bey ses var goruntu yok dediginiz kanallari daha onceki yuzlerce yorum ve mesajdada gormek munkun bu kanallar cihazin kodek ozelliginden kaynakli maalesef acmaz x265 yada 4k gibi yazilimla giderilebilecek bir durum degil onlari unutmak lazim.

adem940

New member
Üye
11 Eyl 2019
21
5
3
bu yazılımla YouTube'da açılmayan hata 803 diyen videolar da açılıyor, çok teşekkürler, emeği geçenlerin ellerine sağlık :)

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28

#Cihazın arada kitlenme durumunda fiş çıkar tak oluyor bunu çözülmesi mümkünmü
#Tv8 fox kanal7 kanalların çekmeme sorunu
#Bazen vodlardakı sıkıntılar yüklenmemesı
#Auto biss özelıgının gelmemesı
#+18 vodların yüklenmemesı bayadır m+ olayı
#Farklı uygulamalar eklenemezmi

Bilgi alabilirmiyiz

hikmet34

0
Üye
27 Şub 2018
8
2
3
Bende üç tane cihaz var. biri next 2000, ikisi ise nexst 2000 fta. kendim hazırladığım m3u8 dosyaları nexst 2000 macinaya atıyorum sorunsuz izliyorum. fakat aynı dosyayı nexst 2000 fta cihazlara atığımdan çoğu kanallar çalışmıyor. bu konuda bir çalışma olacak mı? bide Nexst in hazırladığı free ip tv kanal listesinin çoğu kanalların çalışmıyor. bu kanallar gözde geçirip güncellerinse iyi olur.

hikmet34

0
Üye
27 Şub 2018
8
2
3
Bende üç tane cihaz var. biri next 2000, ikisi ise nexst 2000 fta. kendim hazırladığım m3u8 dosyaları nexst 2000 macinaya atıyorum sorunsuz izliyorum. fakat aynı dosyayı nexst 2000 fta cihazlara açtığımdan çoğu kanallar çalışmıyor. bu konuda bir çalışma olacak mı? bide Nexst in hazırladığı free ip tv kanal listesinin çoğu kanalların çalışmıyor. bu kanallar gözde geçirip güncellenirse iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...