Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD internet machina V 1.860 (28.03.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
ewet bissli feed yayınlarınıı keşke otomatik olarak çözse feed kanalı buluyorum kör taramada ama bissli olduğu için açmıyor

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Bu next mini internet machına ilk çıktığında şöyle süper böyle güzel diye çokça reklamını yaptılar.Bende machına 3d kasalı modeli var.Next mini internet machına almayı düşünüyordum.Yeni çıkan next modellerinde de görüyorum ki bir sürü sorunu var.Desteği devamlı olan ve işe yarayan başka marka cihaz bakmak lazım.

ahmetsabih

New member
Üye
10 Nis 2019
7
3
3
Merhabalar herkese. Bu yazılımı yükledikten sonra iptv de sık sık donma oluyor. Pc ve telefonda donma olmuyor. Yardımcı olabilir misiniz?

mehmet5050

Member
Üye
23 Mar 2019
39
29
18
Next 2000 HD V1.862 Yazılımı kanal kitlemiyor tv8fox HD yayınları yine ayni hocam sayın hocam teşekkürler

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Cihazın SAAT göstergesi yanlış sürekli UYDU yapıyordum sureklı sorunsuzdu şuan saçma sapan saat gösteriyor bilgisi olan

kamilabii

New member
Üye
24 Eki 2019
23
9
3
Next 2000 HD V1.862 Yazılımı kanal kitlemiyor tv8fox HD yayınları yine ayni hocam sayın hocam teşekkürler
sn.arkadaşlar kanal favori sıranızı yaparken birbirinine yakın tp leri almaya çalışın,yani 11054V30000 TRT nin önüne veya arkasına 12729V30000 tp sinin kanallarını sırasına almayın,yani tp ler arasındaki uzaklık yakınlık olayından dolayı next te bu durum kronik bir vaka olduğu için kanal geçişlerinde sorun oluşuyor,ayrıca yukarıda verdiğim tp ler örnektir.tv 8 in önüne mesela teve 2 alabilirsiniz. fox un önüne tv8 olur.iyi akşamlar.

ALPEREN09

0
Üye
3 May 2017
6
1
3
Arkadaşlar bu cihazı scart ile tüplü tv ye bağlayınca görüntü gelmiyor, sebebi ne olabilirki, bağlantıyı nasıl yaoabilirim

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
sn.arkadaşlar kanal favori sıranızı yaparken birbirinine yakın tp leri almaya çalışın,yani 11054V30000 TRT nin önüne veya arkasına 12729V30000 tp sinin kanallarını sırasına almayın,yani tp ler arasındaki uzaklık yakınlık olayından dolayı next te bu durum kronik bir vaka olduğu için kanal geçişlerinde sorun oluşuyor,ayrıca yukarıda verdiğim tp ler örnektir.tv 8 in önüne mesela teve 2 alabilirsiniz. fox un önüne tv8 olur.iyi akşamlar.

Tv8 arkasına fox benim sorun oluyor

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Next 2000 HD V1.860 Yazılımı

Youtube hızlandırıldı.
- Youtube bölge seçeneklerine Azerbaycan, Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Sırbistan, Bosna Hersek, Karadağ, Ukranya, Irak, Gürcistan, Cezayir, Tunus, Libya ve Lübnan seçenekleri eklendi.
- Uydu/TP bilgileri güncellendi. (Etkin olması için fabrika ayarlarına dönmek gerekir)

Bu gelmis; hayirlisi calisan demir pas tutmaz, yazilimci arkadaslar calisiyorlar. Uydu TP bilgileri guncellemesi degil TP toptan silme eklendi bu uydudaki tpleri tek tek yada top yekun silmek seklinde yapiliyor, Bende diyorumki istege bagli TP ler veya uydular silinmesi seklinde bir duzenleme getirilmesi cok daha fayda getirecektir. Topyekum TP silmek ayni anda Kanallarida tamamen silecek ne anladim ben ondan. Ben 6 adet TP sececegim ve tek tus ile sadece onlari silecegim efenim bunu ayarlarsaniz makbule gececek, bu yasdan sonra yazilimci olmak istemiyorum, kolay ise bir zahmet gencler.
Bu yazılımda neden tp silemiyoruz.
Tkgs tarafından kullanılıyor diye uyarı veriyor

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,734
93
France
Kapalı zaten.ama yinede.6 tane tp yi kendi eklemiş.silinmiyor
1 TP var ki onu hakikaten tkgs kapalida olsa silemiyoruz bende denedim
12322 H 27500 diye hatirliyorum sanirim TKGS tarafindan kullaniliyor uyarisi veriyordu artik ugrasmiyorum. tkgs tp listesinide tamamen temizledim.
Aslinda bu TP VE UYDU Duzenleme konusunda cihaz sinifta kaliyor bu ozellik tamamen elden gecmesi gerekiyor. Ama fazla ustelemeyede gerek yok. para getiren bir ozellik olsa kesin bakilir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...