Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT 2000 HD & İNTERNET MACHINA XTREAM IPTV Hesabı Girişi

finland01

0
Üye
14 Mar 2017
9
9
3
finlandiya
XTREAM IPTV bazi xpanel ayarlarini giriyorum kanallar aciliyor ama sorun 15 20 saniyede bir bozuk plak gibi yayin:may-beter: geriye dusuyor bu butun kanallarda ayni oluyor bu normalmi yoksa yapmmam gereken bir ayarmi var anlamadim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
XTREAM IPTV bazi xpanel ayarlarini giriyorum kanallar aciliyor ama sorun 15 20 saniyede bir bozuk plak gibi yayin:may-beter: geriye dusuyor bu butun kanallarda ayni oluyor bu normalmi yoksa yapmmam gereken bir ayarmi var anlamadim

1.Bağlantı için kablomu yoksa wifimi kullanıyorsunuz.?
2.Ücretlimi yoksa bedava olanlardanmı cihaza giriyorsunuz.?
3.İnternet hızınız nedir.?
4.Eğer bunları belirtmeden yazarsanız cevap için çookkkkk beklersiniz.!

Pars 35

0
Üye
7 Ara 2016
3
0
1

Senin iptv programında sıkıntı var kardeşim next 2000 iptvde gayet iyi calisiyo

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6
Bu durumda cihazın ıp tv yi o şekilde göstermesi gayet normaldir.Herkese açık kimbilir kaç kişinin aynı anda bağlandığı sunucuda tabiri caiz ise verimde o kadar olur...

Haydar hocam çok güzel açıklamış. Bende IPTV Box da var. Satın aldığım server onda da yüklü. Ve inanın next cihazımda IPTV kanalları çok daha hızlı açılıyor, kanal anında ekrana geliyor. Görüntü kalitesi de full hd hepsinde.