Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD IPTV Tuşuna XTREAM (Joker) Atama

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Emeginize saglik
Bilgi paylastikca deger kazanir.
Peki usb ile kisisel olusturdugumuz iptv menusune nasil geri donecegiz? Uyelerin cogu bunu basaramayacagini goz onunde bulundurarak bilgilendirmenizi istirham ediyorum, tesekkurler.

MENU
KULLANICI TERCIHLERI
IPTV TUSU UYGULAMASI ( Uygulama listesi - Free IPTV - Xtream vesaire )

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Bunu zaten biliyoruz siz bence şu donmalara bı çare bulun

Arkadasim paylasimda ne yaziyor?

Verilen yazılımlar ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi, Cihazların sahibi olan firmaların kendi resmi iletişim adreslerine yapmanız önemle rica olunur.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sitemiz herhangi bir firmanın resmi destek sitesi değildir.
Sitemizde paylaşıma sunulmuş ve sunulacak hiç bir yazılım ile Nextwebtr sitesinin ilişiği yoktur.
Yazılımları yüklemek ve kullanmak kullanıcının kendi sorumluluğundadır.-------------------------------------
Yazılım yüklenmesi ve sonrasında oluşabilecek olası yasal ya da teknik sorunlar ve arızalardan sitemiz sorumlu tutulamaz. ---

Hastayi doktora goturursun, hasta baslar suram agriyor, buramda problem var; anlatirda anlatir, onune gelen bir dunya dert yanar. Doktorun bransi ne uzerinedir? ic hastaliklarimi? Cerrah mi? Cilt problemi mi? hamilelik sorunumu? hepsini tek doktor halletmek durumundadir.
Cihazda donmalar neden olur?
Yazilimsal mi donanimsalmi? Internet hiziniz nedir?
Mesela bazilari kanal 8 ve fox tv izleyemiyorum diyor. her yazilimda ayni seyi yazip duruyor; demek ki olmuyor caresi yok, tibbi ve cerrahi mudehale imkansiz, usteledikce haftada bir yazilim geldi, peki sonra dertler bittimi? Bitmez efenim bitmez bizim insanimiz 3 kurusa 5 kofte ister, yetmez ustune birde tatli ister. Neyse efenim
yeni bir yazilimda dertleriniz duzelir temennilerimle. Bakiniz benimde su anda iptvler donuyor nedeni PC de program indiriyorum sebebi belli.

Son düzenleme:

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Bu nasıl bir usluptur böyle size kibarca yazılan mesaja bu sekildemi cevap verilir. Size tavsiyem O zaman FİRMAYA yazacaksınız.!!!
Epeydir bu formu takip ediyorum kurallarını da biliyorum firmayla alakasını olmadığını da biliyorum benim ki sadece bir sitemdi arkadaş sanki ilkkez burda yazıyorum gibi deyim yerindeyse destan yazmış

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Epeydir bu formu takip ediyorum kurallarını da biliyorum firmayla alakasını olmadığını da biliyorum benim ki sadece bir sitemdi arkadaş sanki ilkkez burda yazıyorum gibi deyim yerindeyse destan yazmış
the-rock haklisin kardesim destan yazmayi ozlemisim ozurdilerim!!! uzun oldu bir daha sen destan okuma, hikaye oku olur mu?

Gokhans26

New member
Üye
16 Ara 2019
10
1
3
Elimde m3u var elle giriyorum olmuyor usb ile deniyorum dosya yok dio nasil islicem bu joker denen illete bana bi yardim edin

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Son düzenleme:

Gokhans26

New member
Üye
16 Ara 2019
10
1
3
Dostum dosyayi cep telefonuna indiriyom direk ipplayer a atiyor goremiyorum gorunen bisi atarmisin ornekleme olarak cok mkabule gecer

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
LQM8aj.jpg

mazhargemci

New member
Üye
28 Ara 2019
5
0
1
Cihaz next 2000 hd. cihaz üzerinden güncelleme yaptım. Ücretli iptv var. Kumandadan mavi tuş ile girş yaptığımız xtream panel, joker olarak değişmiş. İnternet bağlantısında bir sıkıntı olmamasına rağmen joker uygulaması açılmıyor. Lütfen bekleyiniz diyor ve kalıyor. Fişi çek-tak yapmaktan sıkıldım artık lütfen yardım

aganti

New member
Üye
3 Şub 2019
3
1
3
merhaba arkadaşlar,
bende de Next 2000 internet mashina var,
ocak 2 sinden sonra gelen güncelleme ile birlikte ücretli iptv 'yi izleyemiyorum,
eskiden xcode yerine JOKER diye bir şey var,ne yaptıysam iptv linkimi yükleyemedim...
nerede dir bu sorun,
saygılar