Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 hd machine internete bağlı görünüyor ama uygulamalarda İnternet yok!! Lütfen yardım

rapgarnizon

New member
Üye
16 Eki 2019
3
1
3
Merhaba arkadaşlar, next 2000 machine aldım kabloyla İnternete bağladım İnternet bağlı görünüyor ama uygulamalarda İnternet yok hatası veriyor cihazın fişini çekip tekrar taktığımda uygulamalar bazen İnternet alıyor bazen almıyor en son çıkan yazılımı yükledim yine aynı sorun. uygulamalar uğraşınca İnternet alıyor fakat cihazı kapattığımda daha sonra açtığımda aynı sorun oluyor lütfen yardım edin.

rapgarnizon

New member
Üye
16 Eki 2019
3
1
3
Merhaba arkadaşlar, next 2000 machine aldım kabloyla İnternete bağladım İnternet bağlı görünüyor ama uygulamalarda İnternet yok hatası veriyor cihazın fişini çekip tekrar taktığımda uygulamalar bazen İnternet alıyor bazen almıyor en son çıkan yazılımı yükledim yine aynı sorun. uygulamalar uğraşınca İnternet alıyor fakat cihazı kapattığımda daha sonra açtığımda aynı sorun oluyor lütfen yardım edin.
Yardım edecek yok mu arkadaşlar

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Menü > İnternet Ayarları > Baglantı tipi seç (Kablolu veya wifi hangisi varsa onu seç)>Altta kırmızı Bağlana bas cihaz ıp alır işlem tamamdır.
kablosuz uygun wifi ile baglanıyorsan aynı bölüme gel kablosuzu seç alttan kabkosuz modemini bul şifreni yaz kaydet .