Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD mini İnternet Machina

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
Selam arkadaşlar yeni cihazım bu gun elime geçt
ozelliklerini inceliyorum ama bagzı hatalar gordum ORNEGİN 3.5 kanalda sinyal alamıyor mesela show kanal7 360tv vs kanalı açmak için bekliyor sonra açıyor sebebi ne ola bilir acaba bilgisi olan arkadaşlardan yardım ricaa ediyorum.
sevgiler
Next 2000-HD İnternet Machina

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
ozelliklerini inceliyorum ama bagzı hatalar gordum ORNEGİN 3.5 kanalda sinyal alamıyor mesela show kanal7 360tv vs kanalı açmak için bekliyor sonra açıyor sebebi ne ola bilir acaba bilgisi olan arkadaşlardan yardım ricaa ediyorum.
sevgiler
kardes next 2000 hd serilerinin genelinde bu sorun var

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
Arkadaşlar ben 2 gunde anladım hd yayınlarda yapıyor sd yayınlarda yok ORNEGİN tv8 show kanal7 bunların sd yayınlarına bakıyorum yok bir hata amahd yayınlarında var ilginize tşk.ler.
sevgiler...

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
cozumu var dediklerimi yaparsan buyuk ihtimalle duzelecek sirayla yapacagin islemler menuye gir uydu secimlerine gir yesil ile gosterilen tarali kanallari sil ve sildikten sonra ayni uyduyu kirmizi ile gosterilen isaret ile kaydet daha sonra uydu kanal taramaya gel sg taramayi acik yap tarat duzelecektir

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
cozumu var dediklerimi yaparsan buyuk ihtimalle duzelecek sirayla yapacagin islemler menuye gir uydu secimlerine gir yesil ile gosterilen tarali kanallari sil ve sildikten sonra ayni uyduyu kirmizi ile gosterilen isaret ile kaydet daha sonra uydu kanal taramaya gel ag taramayi acik yap tarat duzelecektir

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Aynı sorun bendede vardı tekli lnb takarak sorunu düzelttim .çoklu lnb lerde var bu sorun

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Digiturk uydusundaki radio daki resimler gibi yapsaniz ustalar next tin radio devamli farkli sehirleri gösterse iyi olur

agurkan

0
Üye
14 Şub 2013
158
63
28
Denizli
Dilerim ben yanılırım. Şimdilik sorun kalmamış olabilir lâkin 3-5 gün bilemedin 1 hafta-10 gün sonra yorumlarınızı beklerim.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,651
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Dilerim ben yanılırım. Şimdilik sorun kalmamış olabilir lâkin 3-5 gün bilemedin 1 hafta-10 gün sonra yorumlarınızı beklerim.

Abim daha daha nasılsın iyisindir inşaallah.
Bu arada abim Türksat ve varsa diger uydularda vertikal horizantal de en düşük frekans en yüksek frekanslarda ayar yapılmaz ayrıca güneş ışınlarının yansımasını hesaba katmazssak yagmur yagışta sinyal kaybını engelleyemez isek ayar yaparken en düşük sinyali % 85 ayarlayamazssak hd yayınlarda sinyal kaybı olması normaldir diyemezsek yada uzun yıllar kullandıgımız lnb frekans sapmasına yol açtıgını bilmez,raştırmaz ,okumazsak Amatörde olsak araştırmadan cevap vermek için yazdıgımızda Her şey güzel olur abim
Sevgi Saygıyla

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
sevgiler
DOSTUM SORUN BASİT LNB DEĞİŞTİR ÇÖZÜLÜR AYNISI BAŞIMA GELDİ 10 TL ALDIGIM LNB İLE İŞİ HALLETTİM