Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 hd mini machina

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@Landlord kardeşim cihazın hayırlı olsun başta güle güle kullan.
Haydar ustam gerekli cevabı yazmış biraz ayrıntıya gireyim istedim.
Abim Yazdıgın hızlarda emin ol yayınları uydu cihazı gibi seyredersin takılmasız donmasız. amma
Türkiye içindeki serverlardan ıptv alırsan !!! ilk soracagın çıkış hızı ve kaç kişilik server ana server nerede bunları sor çünkü Türkiye içinde internet hizmeti YOK KARDEŞİM hangi operator olursa olsun biz iyiyiz diyen yalan söyler en az 4-5 civarında olması gerekki rahat seyredelim bazı geceler internet hızı (ıptvde hız gösteriyor) kırmızılarda 1 altında buna dikkat çekerim.Tavsiyem kardeşim hızın mükemmel özel server düşünürsen yurtdışı serverli ve yurt dışı çıkışlı kullan rahat seyredersin.Yerli servercı kardeşlerim belki bu yazdıklarıma kızarlar amma yurt içinde sabit çıkış hızı 5 lerde veririm alışında 5 den aşagı düşmez diyorsa eyvallah ben o kişiden burda özür dilerim peşinen .

Yurtdışındaki internet hızım 500megabit download 30 megabit upload olmasına rağmen iptv üzerinde yüklü gelen ulusal kanallarda sürekli donma problemi yaşıyorum.

-DNS degişmenize gerek yok sizin .
-Abim Türkiyeden çıkış hızları düşük oldugundan kaynaklı .(bi dolmuşda 32 kişilik der Türkiyede 60 kişi biner abim sıkış sıkış gideriz ondan sonrada paşa paşa ayda 80 tl internet öderiz sesimiz çıkmaz )

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
evet dostum next 2000 mini internet machina kasıyor.sen bu işte iyi olabilirsin ama bizim gibi acemiler ne yapsın .keske bize dostt kardeşimiz gibi tv karşısına gecip cayımı rahatca yudumlaya bilsek...

@excalibur1905 bu işte iyi olmakla alakası yok şaşırdığım için belki başka cihazdır diye sorma gereği duydum ilk çıktığından beri kullanıyorum bende herkes gibi hiç kasma olmadı ve çok hızlı sadece cccam olayında 9 tane giriş yapınca çökmüştü o sorunuda yazılımı düzelttiler başkada çok önemli sorun yaşamadım ufak tefek hatalar dışında hele kasma hiç yaşamadım wifi ilk başlarda bazen kopma oluyordu birkaç kez yaşadım sonraları unuttum sıkıntı yok
senin cihazda donanım olarak sıkıntı olabilir.....yada kaç tane cccam girili 7 tane girili ise biraz sallantı yapıyor diye biliyorum denemedim çökerttikten sonra...
sen durumu daha açık yazarsan bizlerde bildiklerimizi yazarız sorun çözülür belki haydar1966 gibi ustamız :sapka: varken donanım ve yazılım harici sorunun halledilemeyeceğine imkan yok sen yaz hele kaç cccam girili kanal yedeğin çokmu eski yükledin gibi hiç reset attınmı gibi

excalibur1905

0
Üye
18 Şub 2015
59
19
8
@excalibur1905 bu işte iyi olmakla alakası yok şaşırdığım için belki başka cihazdır diye sorma gereği duydum ilk çıktığından beri kullanıyorum bende herkes gibi hiç kasma olmadı ve çok hızlı sadece cccam olayında 9 tane giriş yapınca çökmüştü o sorunuda yazılımı düzelttiler başkada çok önemli sorun yaşamadım ufak tefek hatalar dışında hele kasma hiç yaşamadım wifi ilk başlarda bazen kopma oluyordu birkaç kez yaşadım sonraları unuttum sıkıntı yok
senin cihazda donanım olarak sıkıntı olabilir.....yada kaç tane cccam girili 7 tane girili ise biraz sallantı yapıyor diye biliyorum denemedim çökerttikten sonra...
sen durumu daha açık yazarsan bizlerde bildiklerimizi yazarız sorun çözülür belki haydar1966 gibi ustamız :sapka: varken donanım ve yazılım harici sorunun halledilemeyeceğine imkan yok sen yaz hele kaç cccam girili kanal yedeğin çokmu eski yükledin gibi hiç reset attınmı gibi

cıhazı aldım son yazılımı yükledim fabrika ayarlarını rest yaptım turksat kanallarını yukledim .ve ip tv xpanel kullanıyorum.yaptıklarımın hepsi bu .cıhazda asırı kasma oluyor .kaydet diyorum cihaz kilitleniyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
cıhazı aldım son yazılımı yükledim fabrika ayarlarını rest yaptım turksat kanallarını yukledim .ve ip tv xpanel kullanıyorum.yaptıklarımın hepsi bu .cıhazda asırı kasma oluyor .kaydet diyorum cihaz kilitleniyor

eski kanal yedeğindende olabilir sıfırdan tarat reset attıktan sonra birde böyle dene

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@excalibur1905 kardeşim yazdıklarına göre kasma fab ayarlarına ragmen oluyorsa !
-yazılım yükledin
-kanalları tarattın
LİSTEDE GEZİNDİN (SORUN YOK)
-M3U Liste yükledin özel server linkini (yine sorun yok)
-xtream panelini yükle
sorun yoksa tamamdır.
sorun başladıysa xtream config dosyanı pc de aç açılan sayfada kaç tane girdiysen ilk satırdan başlasın büyük harfle başlaboşluksuz:birboşluk adres bir boşluk port birboşluk kadı bir boşluk şifre (X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx2) alt satıra ikinci serverı ....
görünüm 10 panel
X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx1
X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx2
X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx3
X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx4
X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx5
X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx6
X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx7
X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx8
X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx9
X: xxxxx 3333 xxx1 xxx10
M3U LİSTENİDE GÖZDEN GEÇİR 1.SATIRDA SERVER REKLAMI YADA YAYINLAYANIN LİNK BİLGİSİ VARSA KASAR.
DOGRU
NOT:
-CİHAZ YAZILIMINDA İYİLEŞTİRME YAPILDI İSE ESKİ KANAL LİST VE YEDEGİNİZİ KULLANABİLİRSİNİZ..

-CİHAZ YAZILIMINDA İLAVE ÖZELLİKLER EKLENDİ İSE YEDEGİNİZİ KULLANMAYIN SIFIRDAN KURUN.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ik server kanalı açıyorum şifreli diyor 45 sn bekliyo sonra açıyor açtıkdan sonrada donuyor sizde durum nasıl ne yapmalıyım

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

1.Hangi uydu yada uydular.?
2.Hangi kanallar.?

Allah aşkına bu yazdıklarınızdan yardım alabileceğinizimi sanıyorsunuz.!!!

Son düzenleme:

aslancin

0
Üye
1 Eyl 2012
44
27
18
eskişehir
Hotbird ve Astra 19 dakika sürekli seyrettim şifreli kanallar freeware server ile açılmıyor bilgisi olan varmı cihaz next 2000 HD mini machina teşekkür.....

vitamin

0
Üye
26 Şub 2017
169
31
28
44
İZMİR / YEŞİLDERE
www.bynovita.com
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

1.Hangi uydu yada uydular.?
2.Hangi kanallar.?

Allah aşkına bu yazdıklarınızdan yardım alabileceğinizimi sanıyorsunuz.!!!

haydar bey eksik bilgi yazdıgım için özür dilerim hotbird ve astra 19 uyduları 4 gündür yaklaşık bu şekilde
çözüm olarak cihazı fabrika ayarlarına 4 seneceği alarak sıfırladım kanalları yenıden yükledim ama devam etti wifi ile bağlanıyorum 6 aydır kullanıyordum boyle sorun olmuyordu son yazılım yüklü.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hotbird ve Astra 19 dakika sürekli seyrettim şifreli kanallar freeware server ile açılmıyor bilgisi olan varmı cihaz next 2000 HD mini machina teşekkür.....

Free-Share KAPALI durumda o yüzden her zaman izleyebildiğiniz kanalları izleyemiyorsunuz.!

haydar bey eksik bilgi yazdıgım için özür dilerim hotbird ve astra 19 uyduları 4 gündür yaklaşık bu şekilde
çözüm olarak cihazı fabrika ayarlarına 4 seneceği alarak sıfırladım kanalları yenıden yükledim ama devam etti wifi ile bağlanıyorum 6 aydır kullanıyordum boyle sorun olmuyordu son yazılım yüklü.

Yukardaki mesaja istinaden free-share şu anda KAPALI durumda önce o bir gelsin akabinde hangi uydudaki hangi kanallar frekans vererek tekrar yazın bakarız duruma.!

noname34

0
Üye
14 Kas 2013
63
0
6
Arkadaşlar dün akşamdan buyana cihazda astra ve hotbirdde serverlarda yayın yok malesef sizlerde durum nedir

excalibur1905

0
Üye
18 Şub 2015
59
19
8
@excalibur1905 kardeşim yazdıklarına göre kasma fab ayarlarına ragmen oluyorsa !
-yazılım yükledin
-kanalları tarattın
LİSTEDE GEZİNDİN (SORUN YOK)
-M3U Liste yükledin özel server linkini (yine sorun yok)
-xtream panelini yükle
sorun yoksa tamamdır.
sorun başladıysa xtream config dosyanı pc de aç açılan sayfada kaç tane girdiysen ilk satırdan başlasın büyük harfle başlaboşluksuz:birboşluk adres bir boşluk port birboşluk kadı bir boşluk şifre (X: xxxxx 3333 xxx1 xxxx2) alt satıra ikinci serverı ....
görünüm 10 panel

M3U LİSTENİDE GÖZDEN GEÇİR 1.SATIRDA SERVER REKLAMI YADA YAYINLAYANIN LİNK BİLGİSİ VARSA KASAR.

DOGRU

NOT:
-CİHAZ YAZILIMINDA İYİLEŞTİRME YAPILDI İSE ESKİ KANAL LİST VE YEDEGİNİZİ KULLANABİLİRSİNİZ..

-CİHAZ YAZILIMINDA İLAVE ÖZELLİKLER EKLENDİ İSE YEDEGİNİZİ KULLANMAYIN SIFIRDAN KURUN.

evet usta extrem panel 1 yüklemesi mevcut dediklerini denemeye calişacam bilgi veririm