Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 hd minix ekran donma ve kitlenme sorunu

linasil

New member
Üye
26 Şub 2019
21
2
3
Cihazım günde en az 1 kere kesin donma yapıyor ve ekran kirleniyor. Bu sorunu yaşayanlar var mı acaba.

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
eskiden cccam açıkken oluyodu şimdi kapalıykenden de donuyor artık .Fişden çek tak yapınca düzeliyo...

linasil

New member
Üye
26 Şub 2019
21
2
3
eskiden cccam açıkken oluyodu şimdi kapalıykenden de donuyor artık .Fişden çek tak yapınca düzeliyo...
Ama neden ?Bunu cevabını bilen yok. Bu yüzden servise gönderdim. Baktılar geri gönderdiler sorun aynen devam ediyor. Cihazla ilgili olmadığını düşünüyorlar

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Bir kac kez donma sorunu teşrif etti:love: ( KABLOLU AG KULLANIYORUM )
o kadar kusur kadı kızında da bulunur, cokda kafa yormuyorum fisten cikarip taktim olay bitti,nerde trak orda bırak,
Yazilimsal yada donanimsal hatalar giderilir.:unsure: Yeterki sabir ve kararlılık olsun.
Haaa olurda cerrahi mudahale ile KULLANICILARIN sorunlari çözülür yada en aza indirilir ise eyvallah der tesekkur ederiz. Kullanicilarinda en azından aldigi cihazin ozelliklerinden bihaber olmamalari gerekir. Kurcalayip ogrenmek lazim.
Bu arada UYDU ve FREKANS DUZENLEME olayini yazmazsam çatlarim.:love: Kabul edilir durum degil(n):cautious:

Son düzenleme:

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Next gibi ismi duyulmuş kaliteli bir marka böyle yaparsa digerleri napsın ayda bi yazılım yapmak mesele degil .önemli olan yazılımla sorunları gidermek ama malasef cihaz dahada fazla kilitlenmeye başladı.bazen açar açmaz kitleniyo

linasil

New member
Üye
26 Şub 2019
21
2
3
Next gibi ismi duyulmuş kaliteli bir marka böyle yaparsa digerleri napsın ayda bi yazılım yapmak mesele degil .önemli olan yazılımla sorunları gidermek ama malasef cihaz dahada fazla kilitlenmeye başladı.bazen açar açmaz kitleniyo
Herkeste var bu sorun...alışmanız lazım.
Ama o zamanda çok sağlıksız bir durum ortaya çıkı
Herkeste var bu sorun...alışmanız lazım.
Neden alışalım ama. Sonuçta bir ücret karşılığında hizmet satın alıyoruz. Çoğu kişi bu yaşyrsa problem büyük....

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Arkadaşlar ekran gidip geliyo ve karıncalanma yapiyo yakında başladı yardım edecek arkadaşlar bilginize

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar cihazlarında donma yaşayanlar WİFİ mi yoksa KABLOLU bağlantımı kullanıyorsunuz.! Çok büyük ihtimal WİFİ kullanıyorsunuz bence sorun bundan kaynaklı gibi geliyor.Bir müşterimde vardı wifi ile kullanıyordu cihazı daha doğrusu kullanmaya çalışıyordu zırt pırt donuyordu.Aklıma geldi dedim wifiyi çıkar duruma bak ve en nihayetinde şimdi wifi olmadan SIKINTISIZ izliyor...Normal olarak bunu cihaza destek olarak yazmıyorum sıkıntı yaşayanların daha fazla sıkıntı yaşamaması için yazıyorum.! Her zaman dediğim bir şey var bir sıkıntı olduğunda elinizdeki cihazın sıkıntısını A dan Z ye açık açık yazın boşuna zaman kaybetmeyin.Bakınız bende cihazı KABLOLU kullanıyorum bahsedildiği gibi bir sıkıntı yaşamıyorum.Ayrıca belirtmek isterimki cihazda TP eklenmesi sorunu yaşayanlar TKGS menüsünden sadece 12380 i bıraksınlar yani diğer bir deyişle diğerlerini silsinler.! TKGS yi KAPALI konumda kullansınlar bir daha bu şekilde TP ekleme derdi yaşamazlar.( Bu TÜYO da benden size kıyak olsun nasılsa firmanın böyle şeyler umurunda değil )

linasil

New member
Üye
26 Şub 2019
21
2
3
Arkadaşlar cihazlarında donma yaşayanlar WİFİ mi yoksa KABLOLU bağlantımı kullanıyorsunuz.! Çok büyük ihtimal WİFİ kullanıyorsunuz bence sorun bundan kaynaklı gibi geliyor.Bir müşterimde vardı wifi ile kullanıyordu cihazı daha doğrusu kullanmaya çalışıyordu zırt pırt donuyordu.Aklıma geldi dedim wifiyi çıkar duruma bak ve en nihayetinde şimdi wifi olmadan SIKINTISIZ izliyor...Normal olarak bunu cihaza destek olarak yazmıyorum sıkıntı yaşayanların daha fazla sıkıntı yaşamaması için yazıyorum.! Her zaman dediğim bir şey var bir sıkıntı olduğunda elinizdeki cihazın sıkıntısını A dan Z ye açık açık yazın boşuna zaman kaybetmeyin.Bakınız bende cihazı KABLOLU kullanıyorum bahsedildiği gibi bir sıkıntı yaşamıyorum.Ayrıca belirtmek isterimki cihazda TP eklenmesi sorunu yaşayanlar TKGS menüsünden sadece 12380 i bıraksınlar yani diğer bir deyişle diğerlerini silsinler.! TKGS yi KAPALI konumda kullansınlar bir daha bu şekilde TP ekleme derdi yaşamazlar.( Bu TÜYO da benden size kıyak olsun nasılsa firmanın böyle şeyler umurunda değil )
Merhaba. Ben ethernet kablosuyla kullanmama rağmen donma sıkıntısını yaşıyorum. Bir türlü çözüm üretemedim

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
baska markaya bakin next kalitesine guvenerek aldik ama oyi degil sorunlu bazi kanallari acmiyor