Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 03.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113

Yazılım Notları :

- IPTV Kapasitesi 30.000 olarak Genişletildi.
- Bazı IPTV Serverlerdeki İsim Hatası Düzeltildi.
- Next 2000 Kategori İşaretlerini Desteklemeyen Serverlerde Kategori Düzenlendi.
- Xtream Bölümündeki Kategorileme Şekli bölümü artık Auto Olduğundan Kalktı.
- Yazılım TEST Yazılımıdır, Sadece Yazılım Test etmek İsteyenler Yüklesinler.
- @doktornext'e ve yazılımın ulaşımındaki katkılarından dolayı @haydar1966'ya Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 2018_09_03_v1723_r1363_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 226

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazılımda emeği geçen başta @DOKTOR üstadımız olmak üzere YAZILIMCI Koreli kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran @KARBON kardeşime çok teşekkürler...

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova

Yazılım Notları :

- Next 2000 Kategori İşaretlerini Desteklemeyen Serverlerde Kategori Düzenlendi.
- @doktornext'e ve yazılımın ulaşımındaki katkılarından dolayı @haydar1966'ya Teşekkürler.

Hocam öncelikle saygılar kolay gelsin next 3D machina serileri unutuldu çok değil istediğimiz thor uydusundaki look tv deki titreme ve vod filmler de yenileme bu look tv sorunu next 2000 de olsaydı sorun çoktan çözülürdü ne yazıkkı yeni cihaz alalım diye next 3D machinalara çözüm yok yarın birgün next 2000 4k cıkarsa 2000 internet machinalarda aynı zorluklarla karsılasır bu işker böyle ne yazıkki firmalar cihaz satamaz eski cihaza çözüm bulurlarsa

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hadi BismiLLah yazılımı yükleyelim Bakalım.
Yazılımda emeği geçen @Doktornext ve Yazılımcı grubuna Forumumuzda yayınlayan @Karbon a ve teknik destek veren başta @haydar ustama ve forum arkadaşlarımıza teşekkürlerimi peşinen sunarım.
Sıra geldi yüklemeye ve +- lerine.

Sevgilerimle

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Emeği geçenlere teşekkürler :sapka: :sapka: :sapka:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hadi BismiLLah yazılımı yükleyelim Bakalım.
Yazılımda emeği geçen @Doktornext ve Yazılımcı grubuna Forumumuzda yayınlayan @Karbon a ve teknik destek veren başta @haydar ustama ve forum arkadaşlarımıza teşekkürlerimi peşinen sunarım.
Sıra geldi yüklemeye ve +- lerine.

Sevgilerimle

Evet yazılım yüklendi fab ayarları yapıldı xtream.cfg-cccam.cfg ve key güncellemeleri yapıldı yedek alındı.

Yazılım Notları :

-O kadar kapasitede server elimde olmadıgından bakamadım ?

-Yazılar ve karakterler birebir +

-Evet kategori mükemmel istenildiğinde olabiliyormuş Bir sıkıntı kalmış +18kanallar gizle dediğimizde memetin serverında gizleme yapıyor diger serverlarda gizleme yapmıyor radyolarda yine sıkıntı var %75 başarılı test yazılımı (Eh okadar kusur kadı gızındada olurmuş normal yazılımda degerlendirmeye alınır umuyorum.

(Bu şekilde güzel olmuş isabetli)

-Emeği geçenlere teşekkürler tekrardan.

Son düzenleme:

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Evet yazılım yüklendi fab ayarları yapıldı xtream.cfg-cccam.cfg ve key güncellemeleri yapıldı yedek alındı.

Yazılım Notları :
- IPTV Kapasitesi 30.000 olarak Genişletildi. -O kadar kapasitede server elimde olmadıgından bakamadım ?
- Bazı IPTV Serverlerdeki İsim Hatası Düzeltildi. -Yazılar ve karakterler birebir +
- Next 2000 Kategori İşaretlerini Desteklemeyen Serverlerde Kategori Düzenlendi. -Evet kategori mükemmel istenildiğinde olabiliyormuş Bir sıkıntı kalmış +18kanallar gizle dediğimizde memetin serverında gizleme yapıyor diger serverlarda gizleme yapmıyor radyolarda yine sıkıntı var %75 başarılı test yazılımı (Eh okadar kusur kadı gızındada olurmuş normal yazılımda degerlendirmeye alınır umuyorum.
- Xtream Bölümündeki Kategorileme Şekli bölümü artık Auto Olduğundan Kalktı. (Bu şekilde güzel olmuş isabetli)

Mahir abi okadar güzel yorum yapıyorsun ki iştahım kapardı bir next 3D kullanıcısı olarak kıskandım valla aklıma girdin alayımmı diye next 2000 internet machinayı .. 4K machina bekliyorum aslında cıkarsa ilk alanlardan birisi olarak ben olurum ?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Ali sonucta bizler bu forumun üyesiyiz next ile bağımız sadece cihaz kullanıcısı olarakcihazımızı eleştirmekte övmekte hakkımız .(Belki hatırlarsın bu forumda cihaz üretilmeden!! ilk tepkiyi verenlerde bizleriz hatta haydar ustam bu cihazı denemeden görmeden almam diyerekte eleştiride bulunmuşdu eleştirimizde haklı oldugumuz taraflarda vardı işlemci yüzünden acabada kalmıştık fakat deneyince ilk alanda bizleriz Doktor üstadtan ilk fırçaları yiyende ama şu anda gelebilecegi en iyi yere geldi bu tüm forumun yazılımcı ekibin başarısı velhasıl Eleştiri güzeldir dogru yolu gösteren daha güzeldir evet zamanında anlamayanlar eleştiriye kapalı olanlar hala varda burası Türkiye onlarda eleştirinin güzelliğini anladılar anlayacaklar.(Arada sosyal mesajıda verdik herhalde :haha6:)

Not: Alicigim abisi biufak hatırrlatmam olacak 4k cihaz diyorsunda sınırsız paketle 100 mb kota 35mb aknli ,iptvde (4k-uhd-hd-sd formatları var malum ücretli serverlarda) maçları sd pazar günleri bir iki film hd seyrediyorum her ayın 20 21 günleri hız düşüyorlar ay sonuna kadar illallah diyorum ya 4k seyretsek yada uhd ???? nolur halimiz. )))

Son düzenleme:

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Başta sn doktor hocama ve yazılımı bizlere ulaştıran karbon hocama teşekkürler next dostlarım sizler varken 2000 ler yazılımsız kalmaz ve de demode olmaz çok sağolun allaha emanet olun...saygılar

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA

Yazılım Notları :

-O kadar kapasitede server elimde olmadıgından bakamadım ?

-Yazılar ve karakterler birebir +

-Evet kategori mükemmel istenildiğinde olabiliyormuş Bir sıkıntı kalmış +18kanallar gizle dediğimizde memetin serverında gizleme yapıyor diger serverlarda gizleme yapmıyor radyolarda yine sıkıntı var %75 başarılı test yazılımı (Eh okadar kusur kadı gızındada olurmuş normal yazılımda degerlendirmeye alınır umuyorum.

(Bu şekilde güzel olmuş isabetli)

yazılımı yükledikten sonra free server ile açılan kanallarda problem olmuyo dimi bende yeni yükleyecem

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Yazilimda ve bizlere ulastirmada emegi gecen Next gonullulerine tesekkurler. Henuz yuklemedim, zaten DOST arkadasimiz gerekenleri yazmis ona guvenim tamdir.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
yazılımı yükledikten sonra free server ile açılan kanallarda problem olmuyo dimi bende yeni yükleyecem

önce Usb flash bellek takılıyken Menü güncellemelere geliniz YEDEK ALINIZ (KUMANDANIN MAVİ TUŞU) Sonra yeni yazılımı indirin forumumuzdan zipten çıkartın klasörün içindeki 2018_09_03_v1723_r1363_2000HD .abs yazan programı usb kayıt edin ve cihazınıza yükleme yapın.

Kişisel olarak yazılım sonu
fab ayarları 1 ile cihazımı resetledim
Ayarlarımı ve internet üzerindeki key 1 key 2 güncellemeleri yaptım
ve yeni yazılıma ait cihaz yedeğimi tekrar aldım.
Kumanda özgürlüğüm işlem tamamlanınca bitti ve :agla:

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm arkadaslar yazilimibyeni gordum bende yukleyecem de. Cihazi fabrika ayarlarina cevirmem gerek varmi normal direk yuklummu? Tsk

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Yazılımda emeği geçen ve bizlere ulaşmasını sağlayan herkesin eline koluna sağlık Allah razı olsun. Bu arada xpanel bağlantı hatası devam ediyor maaleaef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...