Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 1.772 25.2.2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Xtream (XPanel) hesapların bir süre sonra bağlantı hatası vermesine neden olan bir sorun düzeltildi.
- Xtream (XPanel) Yetişkin içeriklerin kapatılması ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- Statik IP seçildiğinde İnternetten güncellemeyi etkileyen bir sorun düzeltildi.
- Uydu/TP bilgileri güncellendi. (Fabrika ayarlarına dönmek gerekir)
- PowerVU altyapısı güncellendi.
Hoca m yazılım için teşekkürler fabrika ayarlarına dönmek derken tam olarak mi 1.ci kişisel bilgilermi sadece saygılar

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
bazen kör tarama yaptırıyorum bissli şifreli feedler çıkıyorr ah bide bunları çözse free ip tv bölümünde bilgilendirmede aktivasyon istiyor ne yapabiliriz bunun için emeğe saygı

yvz35

New member
Üye
20 Şub 2019
1
1
3
ben paralı yükleyorum maç başlıyor 2 dakika sonra xpanel hatası diyor haydi kapa interneti aç kabloları çıkart geliyor sonra gene x panel hatası diyor neden olur yardım edin lütfen

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
eklenen frekans tkgs de gözüküyorsa onu sil zaten eklenen frekansda sinyal yok.

Son düzenleme:

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Yazılımda emeği geçen herkese teşekkürler.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SahTRuMa

0
Üye
19 Ocak 2013
14
1
3
Samsun
Özel ip tv serverlarındaki, çoklu alt yazılı vod film ve dizilerdeki alt yazı gözükmeme ve seçememe sorununa da el atılır inşallah. Bu kadar iyi bir cihazın bu konuda eksik kalması üzücü :(

bashekim_

Member
Üye
26 Şub 2019
12
29
13
Teşekkürler
yakına inş panel süreside eklenir

Sonraki yazılımlarda eklenecek.Onunla ilgili çalışma var.

https olan xstream acılmıyor

https sorunu çözüldü fakat test için birkaç farklı https uzantılı panellere bakılıyor. Farklı paneller bulursanız iletin.

Bu tkgs ayarlarina bi care bulunamaz mi.tkgs kapali olmasina ragmen kendiliginden frekans ekleniyor tp listesine.buna da bi cozum uretelim lutfen.
Bu konunun takipçisiyim. Sorunu yeni gördüm.
Düzeltme: (TKGS sistemi gereği kapalı da olsa eklenen tpler) sorun yok yani. Arkadaşın dediği gibi TKGS frekansı siliersen ekleme yapmaz. (12380V)

Son düzenleme:

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Sonraki yazılımlarda eklenecek.Onunla ilgili çalışma var.

https sorunu çözüldü fakat test için birkaç farklı https uzantılı panellere bakılıyor. Farklı paneller bulursanız iletin.

Bu konunun takipçisiyim. Sorunu yeni gördüm.
Düzeltme: (TKGS sistemi gereği kapalı da olsa eklenen tpler) sorun yok yani. Arkadaşın dediği gibi TKGS frekansı siliersen ekleme yapmaz. (12380V)
Hocam 12380 v frekansini kanal arama tp lisetesinden mi silmemiz gerekiyor.yoksa tkgs frekans listesinden mi silicez ki bende zaten frekans yok tkgs listesinde.kanal arama tp listesinden silersek o frekanstaki kanallari nasil izlicez?

defterci

0
Üye
2 Tem 2017
14
5
3
Şu yeni çıkan yazılımları cihazdan indirilebilir hale getiremiyormuyuz ?
Cihazdan yazılım yükleyelim artık lütfen

linasil

New member
Üye
26 Şub 2019
21
2
3
mgold iptv kullanıcısıyım.2 - 3 gündür x panel hatası alıyorum.Hangi portu gireceğimi bilmiyoru. 80 mi 8080 mi ya da 443 mü. Yardım lütfen

bashekim_

Member
Üye
26 Şub 2019
12
29
13
Hocam 12380 v frekansini kanal arama tp lisetesinden mi silmemiz gerekiyor.yoksa tkgs frekans listesinden mi silicez ki bende zaten frekans yok tkgs listesinde.kanal arama tp listesinden silersek o frekanstaki kanallari nasil izlicez?

Protokol gereği silsende ekler ama sen 4.seçenekle cihazı sıfırla. Direkt
TKGS Ayarları-Güncelleme frekansları-TP düzeni-Sil.
Tamamını sil 7-8 tane zaten. Sonra manuel şebeke arama yap 81 tane tp eklemesi lazım. Sonra takip et bakalkm ekleyecek mi

Son düzenleme:

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Xpanel hatasi vermeye basladi next2000 internet machina yazilim atamayi bilmeyen arkadaslar var bir cok insana guzel diye aldirdik cihazi mahcup olmayalim umarim nete gelir bu yazilim acil olarak

linasil

New member
Üye
26 Şub 2019
21
2
3
Xpanel hatasi vermeye basladi next2000 internet machina yazilim atamayi bilmeyen arkadaslar var bir cok insana guzel diye aldirdik cihazi mahcup olmayalim umarim nete gelir bu yazilim acil olarak
ben 23 şubat yayınlanan yazılımı yükledim fakat x panel jatası vermeye devam ediyor

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
ben 23 şubat yayınlanan yazılımı yükledim fakat x panel jatası vermeye devam ediyor
Sorun buyuk o zaman bu cihaz ciktigindan beri surekli bu hata var en az 200 kisi aldi musterimiz buraya kadar artik gunumuzde malum iptv onemli artik baska cihaz onercez kendileri kayberder biz yeterince sabrettik goruntu kalitesi cok guzel cccam da da sorun yok en buyuk artilari

linasil

New member
Üye
26 Şub 2019
21
2
3
Sorun buyuk o zaman bu cihaz ciktigindan beri surekli bu hata var en az 200 kisi aldi musterimiz buraya kadar artik gunumuzde malum iptv onemli artik baska cihaz onercez kendileri kayberder biz yeterince sabrettik goruntu kalitesi cok guzel cccam da da sorun yok en buyuk artilari
ip tv kullanıcı bilgilerimi farklı cihaz kullanan kardeşime verdim kanallar açıldı.Yani sorun kesinlikle yazılımsal.bunu anlamış oldu.çözüm gerekiyor

linasil

New member
Üye
26 Şub 2019
21
2
3
Xtream (XPanel) hesapların bir süre sonra bağlantı hatası vermesine neden olan bir sorun düzeltildi.
- Xtream (XPanel) Yetişkin içeriklerin kapatılması ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- Statik IP seçildiğinde İnternetten güncellemeyi etkileyen bir sorun düzeltildi.
- Uydu/TP bilgileri güncellendi. (Fabrika ayarlarına dönmek gerekir)
- PowerVU altyapısı güncellendi.
x panel sorunu maalesef devam ediyor.çözülmemiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...