Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 15.11.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1744)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartel

0
Üye
28 Ağu 2018
38
6
8
Herkese iyi günler. Arkadaşlar cihazdan keyleri güncelleyebilen var mı? Ben keyleri güncelle dediğimde güncelleme hatası alıyorum

kartel

0
Üye
28 Ağu 2018
38
6
8
Sayın kartel şu anda internet üzerinden güncellemede hiç bi sorun yok. gayet başarılı bir şekilde güncelliyor. büyük ihtimalle sizin ağ bağlantınızda bir sorun var.

Cevap için teşekkürler hocam siz problem yok deyince adaptörü çıkarıp taktım yeniden ip aldı problem ortadan kalktı.

Quik

New member
Üye
29 Kas 2018
1
7
3
Bu cihaza ilk çıktığı zamanlar aldım bir sene olmuştur belki daha fazla..

Bu cihazın yazlımıyla uğraşan kişilere bir kaç diyeceğim var.. lütfen bu cihazın renk kontrast ayarlarıyla oynamayın arkadaş.. mahvettiniz yazılımla güzelim cihazı..

Son üç aldır naptılarsa artık eski renk yumaşklığı kalitesi kalmadı cihazın. Basmışlar kontrastı renk doyumunu sarılar çiğ kırmızılar bir tuaf. İlk aldığımda kesinlikle böyle değildi.
Şimdi diyeceksiniz ayarlarda sıkıntı vardır. Tv hep aynı ayarlarda LG marka.

Beyazlar da aşırı patlama.. her türlü yenilik güzel emeğinizi taktir ediyorum fakat oynamayın arkadaş şu cihazların renk kontrast ayarlarıyla.
Bu gün söktüm. LG tvnin kendi uydusuna geçtim. Çook fark var.
Renkler kontrast olması gerektiği gibi.

Gözü yormayan kaliteli renk ve kontrast ayarı yapın şu cihaza. Oynamayın ayarlarıyla.

brokenn24

0
Üye
1 Eyl 2018
41
25
18
Bu cihaza ilk çıktığı zamanlar aldım bir sene olmuştur belki daha fazla..

Bu cihazın yazlımıyla uğraşan kişilere bir kaç diyeceğim var.. lütfen bu cihazın renk kontrast ayarlarıyla oynamayın arkadaş.. mahvettiniz yazılımla güzelim cihazı..

Son üç aldır naptılarsa artık eski renk yumaşklığı kalitesi kalmadı cihazın. Basmışlar kontrastı renk doyumunu sarılar çiğ kırmızılar bir tuaf. İlk aldığımda kesinlikle böyle değildi.
Şimdi diyeceksiniz ayarlarda sıkıntı vardır. Tv hep aynı ayarlarda LG marka.

Beyazlar da aşırı patlama.. her türlü yenilik güzel emeğinizi taktir ediyorum fakat oynamayın arkadaş şu cihazların renk kontrast ayarlarıyla.
Bu gün söktüm. LG tvnin kendi uydusuna geçtim. Çook fark var.
Renkler kontrast olması gerektiği gibi.

Gözü yormayan kaliteli renk ve kontrast ayarı yapın şu cihaza. Oynamayın ayarlarıyla.
Görüntüler çok değişik. Haklısınız.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halil1984

0
Üye
29 Şub 2016
65
62
18
İks de sorun mu var bende mi sorun.. sarı renkli kanal sayısı 3 4 adet eutelsat 16 da Türksat belgesel kanalı daha önce sarı olup açılıyor du şimdi açılmıyor..en son güncelleme yüklü acaba neden kaynaklı.motorlubsistem kullanıyorum..

My_44

0
Üye
13 Şub 2018
31
6
8
Malatya
Next 2000 HD Minix Internet Machina 15.11.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1744)

Yazılım Notları:
[Gizli içerik]
Cihaz'da son günlerde şu hatayı alır oldum. İp tv güncellemesi yaptığımda güncelleme hatası yazıyor. hava durumunda aynı hatayı veriyor, hazır kanal listesi yüklemesinde aynı hatayı veriyor, kanal izlerken kanal donuyor tahmini 7-8 saniye sonra tekrar geliyor bunun yanı sıra güncellemeden sonra cihazda görüntü rengi çok basık oldu.

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
122
66
28
Bende de ince ayar çok iyi olmasına rağmen tv 24 hd haber kanalı sık sık donuyor.

İptv de bağlantı hatası veriyor.

Günlük cccamlarda yayınlar açılmıyor

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

theleon

New member
Üye
26 Eyl 2018
17
7
3
Merhabalar konu dışı ama ustalara birşey soracağım cihazıma iptv listesi yüklerken yükledğim 3-6 bin kanallı liste ise seçip ok lediğimde donuyor öle kalıyor şuan izlediğim 1800 kanallı bi ip tv servisi onu yüklerken sıkıntı olmuyor neden acaba ? Eski sürümlerde de aynı sıkıntı oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...