Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.11.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Yazılımda emegi geçenlere teşekkürler.
ilk izlenimler:
-cihaz serveri emu ve ücretsiz cccamlar açık halde baktım çalışıyor ayrıca tandberg ve bazı kanallarda açılış süresi kısalmış ara donmalar nerdeyse minimum düzeyde
-ıptv serverlarda vod tabir edilen yayınlarda ileri sarma çalışıyor (Muhtemelen Hacker2016 bu hafta rahat rahat izleyecegim)
Not yazılım atıldıgında çalışan cccam serverlarınızı kontrol ederek açınız.

yani tanbergler açılıyomu bu yazılımla fox grubu

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
yani tanbergler açılıyomu bu yazılımla******

Arkadaşım açıp açmadığını demiyorum dediğim Sadece SERVER ÇAKIŞMASI tabir edilen cihaz serverı cccam server ve emu softcam tandberg gibi şifreleme sistemlerine ait kanallar peşpeşe varsay listede bunlar arasında absat kanalından povervulu kanala biss ile olana ccamla çözülen kanala yada crıptoworks tandberge geçişlerde geçiş hızı ve seyrederken anlık görüntü ses gitmesinin minumuma düştüğünü yazdım.
Cımbızla çekip sadece amacınıza yönelik soru sorarak konuyu farklı şekillere çevirmeyelim lütfen.....Durum tesbiti yapıyorum ...Yazılım 1 ve 2 maddelerine göre yazıyorum.

http://www.next.web.tr/showthread.php/16789-Next-2000-HD-Boot-Modunda-Yazılım-Yükleme-(-Açılmayan-Cihazlar-İçin).html

Yazılım Notları :

- IPTV VOD ileri Geri Sarma Eklenmiştir.
- Genel BUG Temizliği yapılmıştır.

- Bir Sonraki Yazılıma Xpanel Kategorileme Eklenecektir.
- Yazılım Test Yazılımıdır, Sadece TEST edecekler yüklesinler.
- @doktornext'e Teşekkürler

Kasalı modele sordugun sorunun cevabı bu bölümde var linke tıklarsanız
http://www.next.web.tr/showthread.php/16789-Next-2000-HD-Boot-Modunda-Yazılım-Yükleme-(-Açılmayan-Cihazlar-İçin).html

Son düzenleme:

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Arkadaşım açıp açmadığını demiyorum dediğim Sadece SERVER ÇAKIŞMASI tabir edilen cihaz serverı cccam server ve emu softcam tandberg gibi şifreleme sistemlerine ait kanallar peşpeşe varsay listede bunlar arasında absat kanalından povervulu kanala biss ile olana ccamla çözülen kanala yada crıptoworks tandberge geçişlerde geçiş hızı ve seyrederken anlık görüntü ses gitmesinin minumuma düştüğünü yazdım.
Cımbızla çekip sadece amacınıza yönelik soru sorarak konuyu farklı şekillere çevirmeyelim lütfen.....Durum tesbiti yapıyorum ...Yazılım 1 ve 2 maddelerine göre yazıyorum.

Kasalı modele sordugun sorunun cevabı bu bölümde var linke tıklarsanız

Kardeşim yanlış anlamışım açıklama için teşekürler.

Bysavas

0
Üye
17 Mar 2017
28
1
3
Emeği geçen herkese teşekkürler donma sorunu bende de oluyor özellikle fox tv ve tv8 de.

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Ip tv de kanal geçişi bu yazlımdan önceki yazlım bence daha hızlı

--------------------

Fark etmedi aynı hız, tekrar son yazlımı yükledim

mehmet.clhh

0
Üye
5 Eki 2016
15
1
3
DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON kardeşime çookkk TEŞEKKÜRLER.

1 Eki 2017
28
4
3
Emeği geçenlerin eline sağlık. Sonunda istediğimiz özellik geldi. Güncellemenin internet üzerinden verilmesi de büyük kolaylık oldu. Onun için ayrıca teşekkürler.

Muhammet 67

0
Üye
3 Mar 2017
32
0
6
Bu güncellemeden sonra ilk defa IPTV de bir maçı donmadan kesintisiz izledim emeği geçenlere gerçekten canı gönülden teşekkür ederim ?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Elimdeki hesabı giriyorum hiçbir bağlantı sağlamıyor.

--------------------

Elimdeki hesabı giriyorum hiçbir bağlantı sağlamıyor.

Elinizdeki hesap ücretli ıpstalker mi yoksa ücretli/ücretsiz ıptv adresimi ? Türkiyede ıpstalker hesabı kullanan duymadım yurt dışında kullanımı var eski şifreli yayın kartlarının günümüz şekli kabaca kısıtlı sayıda yayını kapsar servera cihaz num verirsin eşler falan.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...