Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 25.08.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
stalker nedir detaylı bi konu açsanızda öğrensek.paralı birşeye benziyor gerçide.genede bilmekte fayda var.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ustam foto çektim 15 msj olmadan paylaşamıyormusum

--------------------

ortadaki hotbird yanındaki sirus astra 4a yani

bu aparatla astra 19 ayarlanırmı şimdi denicemde

--------------------

arkadaşlar show tv izlerken aniden aşağıdaki video gibi oldu

https://youtu.be/kthyPgGB2S4

bu 4 5 defa başımageldi forumda yazmıştım gerci kablolarım yeni dayzek yeni lnb ler 4 yıllık olanlar var 4 uydu bağlı izliyorum

son yazılım yüklü hatta son yazılımı yükliyip fabrika ayarına getirdim 4 şıkkı kullandım yeniden uyduları tanıttım

Selamlar öncelikle belirtmek isterimki eğer Türkiye'nin BATI sında iseniz yada İç Anadolu bölgesinin BATI sında bir yerde ikamet ediyorsanız o çanakla Sirıus uydusuna benzer bir şeyle 19*yayınları alabilirsiniz.Ama tabii biraz uğraşmanız gerekebilir ben kardeşime parabol çanak için üçlü sistem kurmuştum.Gelelim diğer sıkıntıya bu yazılımsal bir sıkıntı değildir zaten olsa idi herkes yazardı bu durum için.Kumandanın COLOR tuşundan RESİM ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ bölümüne gelin ve orayı 1080-İ olarak yapın.Eğer o bölüm 1080-P seçili ise sizde sıkıntı büyük ihtimal ordan kaynaklanıyordur,eğer 1080-İ seçili ise o halde başka bir HDMI kblo ile aynı TV girişinde deneyin.Sorun yine devam ediyorsa o takdirde TV deki başka bir girişte önce şimdiki kullanmakta olduğunuz HDMI kablo ile test edin.Sıkıntı yine varsa o zaman yine başka bir HDMI kablo ile o girişte tekrar deneyin...

stalker nedir detaylı bi konu açsanızda öğrensek.paralı birşeye benziyor gerçide.genede bilmekte fayda var.

IP-STALKER uygulaması farklı bir formattaki IP -Tv yayınların yapıldığı PARALI olan bir uygulamadır. AŞAĞIDAKİ linkler yabancıdır ama en azından madem merak ettiniz size bir fikir verecektir...

https://www.youtube.com/watch?v=jIPj7dvjzYM

https://iptvstalker.com/

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Yazılımı indirip kurdum. Sonra da tamamen fabrika ayarlarına döndürdüm makineyi. Şimdi ayarlarını girip kanalları kuruyorum.

TurKhan kardesim fabrika ayarlarina dondurmeden once kanal listenizi kendi istediginiz sekilde siralayip onceden yedeklemeniz durumunda her fabrika ayari sonrasi listeyi manuel saatlerce siralamaniza gerek birakmamaniz sizin icin cok daha pratik olacaktir. Kolay gelsin.
Yazilimda emegi gecenlere tesekkurler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
ARKADAŞLAR ŞİFRELİ KANALLARI ,PAKETLERİ,SÜREKLİ ÇÖZEN ÇÖZECEK OLAN CİHAZ İCAT EDİLMEDİ ,PLATFORM SAHİBİ İSTEMEDİĞİ SÜRECE ŞİFRELİ YAYINI İLLEGAL OLARAK HİÇ BİR CİHAZ ÇÖZMEZ BUNU Bİ YERE YAZIN...

Ayrıca bu FORUMDA hiç bir üye moderatör admin ve administratör NEXT xxxx Marka cihaz şu kadar zaman şu platformu açar demedi demezde diyemezde

Ayrıca @@Asparagaz42 bir çift sözümde size burda cihaz reklamı yapacagına millete akıl verecegine söyle webmastera bi bölüm açsın sana orda CİHAZINA DESTEK VER kullanıcılarına yardımcı ol ondan sonra işinle burdaki üyeler senin art niyetsiz yol gösteren olduguna emin olsunlar.

GENELE :

HİÇ BİR YASAL YAYIN YAYINCI KURULUŞ DESTEK VERMEDEN İLLEGAL SEYREDİLEMEZ...
Aldıgımız cihazlar NEXTde dahil Uydu Cihazıdır önce sonra özellik olarak internet seçenekleri ile desteklidir.Ve hepsinin katolokunda Bu özellikler cihazla verilen özellik degildir der.

Not:Şahsi görüşümdür nextin sözcülüğünü yapmam yapamamda param varsa güvendiğim marka oldugu için alırım almadan öncede araştırırım öyle alırım.Sadece Kullanıcısıyım nextin.

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ARKADAŞLAR ŞİFRELİ KANALLARI ,PAKETLERİ,SÜREKLİ ÇÖZEN ÇÖZECEK OLAN CİHAZ İCAT EDİLMEDİ ,PLATFORM SAHİBİ İSTEMEDİĞİ SÜRECE ŞİFRELİ YAYINI İLLEGAL OLARAK HİÇ BİR CİHAZ ÇÖZMEZ BUNU Bİ YERE YAZIN...

Ayrıca bu FORUMDA hiç bir üye moderatör admin ve administratör NEXT xxxx Marka cihaz şu kadar zaman şu platformu açar demedi demezde diyemezde

Ayrıca @@Asparagaz42 bir çift sözümde size burda cihaz reklamı yapacagına millete akıl verecegine söyle webmastera bi bölüm açsın sana orda CİHAZINA DESTEK VER kullanıcılarına yardımcı ol ondan sonra işinle burdaki üyeler senin art niyetsiz yol gösteren olduguna emin olsunlar.

GENELE :

Aldıgımız cihazlar NEXTde dahil Uydu Cihazıdır önce sonra özellik olarak internet seçenekleri ile desteklidir.Ve hepsinin katolokunda Bu özellikler cihazla verilen özellik degildir der.

Not:Şahsi görüşümdür nextin sözcülüğünü yapmam yapamamda param varsa güvendiğim marka oldugu için alırım almadan öncede araştırırım öyle alırım.Sadece Kullanıcısıyım nextin.

Noktasına virgülüne kadar

:sapka: :sapka: :sapka:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

GENELE :

Bu yazılanların altına imzamı atarım yüreğine sağlık sevgili DOST abim bu 1.Buda 2 cisi bir daha İLLEGAL olarak izlenen ne kadar PLATFORM varsa ve buraya gelipte.! Vay efendim o açmıyormuş bu açmıyormuş diye yazan,haa birde bir arkadaş var o kendisini bilip uyarıldığı halde hala o açıyor bu açıyor diyen cihaz reklamı yapan.! Bu SON UYARIMDIR bir daha bu şekilde şikayetçi olan kim olursa olsun MESAJLAR gördüğüm anda SİLİNECEKTİR.! O arkadaşta bir daha aynı şekilde yazarsa ANINDA forumdan sorgusuz sualsiz UZAKLAŞTIRILACAKTIR.! Millet cihaz satar derdi bizi gerer Dünya'da nerede görülmüştür İLLEGAL olarak yayın izletmenin garantisini veren.? Kim cihazını satıcılara güvenip aldıysa gidip onlara HESAP SORSUNLAR.!!! Yetti artık burası bilgi paylaşım forumumu yoksa illegal yayınları neden izleyemiyorum dert yanma forumumu.???

Son düzenleme:

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
almasaydın korax da şuan için sorunsuz

Şu Korax neyin nesidir diye sitesine girdim baktım. Hiç şüphesiz Next 2000 HD Minix Internet Machina Korax'ın tüm uydu alıcılarından daha kaliteli. Nisan 2017'den beri Next 2000 HD Minix Internet Machina kullanıyorum. Hiçbir problem yaşamadım. Üstelik neredeyse her ay yazılım desteği sağlanıyor. Makina özelliklerine özellik katıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...